13
HILVERSUM 2 - AFC 3 (622) 404, 12.00 uur; bijeen: 10.15
uur. Leider: P. v.d. Heijdt; scheidsrechter: hr. J.W.M. Win
kelman
Opstelling: A. Carter, R. Dekker, R. Gudde, R. Husers, W.
Husers, B.J. v.d. Jagt, C. Lemos Benvindo, D. Ludwig, F.
ten Nijenhuis, A. Olree, W. de Ridder, P. Schot, E. Seunke,
J. Uchtman
AFC 4 - AJAX 4 (633) 425, 14.30 uur; bijeen: 13.00 uur
Leider: C. Tromp; scheidsrechter: hr. R. Zaadnoordijk
Opstelling: H. Boelhouwer, J.A. Dekker, W. de Graaf, G.
Hogers, M. Huisman, N. Hulscher, F. Laarhoven, J.J. Lan-
zing, K. Maas, R. Mulder, M. Ouderland, F. Rogge, R.
Tromp, R. Wiersma
AFC 5 - JOS 3 (645) 458, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
Leider: P. v.d. Dungen; scheidsrechter: hr. W.J.D. Vriens
Opstelling: F. Berrier, J. v.d. Elsken, N. Hekster, F. Juch, A.
Kozijn, J. Parsser, J. Sandberg, J. Seunke, F. Wijnen, T.
v.d. Zwan, R. de Vries
PROGRAMMA ZONDAG 23 FEBRUARI
DHC - AFC (501) 54, 14.00 uur
Leider: R. Duis; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze Nip
per. Scheidsrechter: hr. H. Niesthoven; grensrechters: de
heren R.A. Ros en M. Slierings
ROOD WIT A2 - AFC 2 (610) 394, 11.00 uur; bijeen: 9.30 uur
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: hr. G. Verwoort;
grensrechter: hr. H. Rooze
AFC 3 - RKAVIC 2 (622) 407, 11.30 uur; bijeen: 10.30 uur
Leider: P. v.d. Heijdt; scheidsrechter: hr. W.R. Kampers
Opstelling: A. Carter, R. Dekker, R. Gudde, R. Husers, W.
Husers, B.J. v.d. Jagt, C. Lemos Benvindo, D. Ludwig, F.
ten Nijenhuis, A. Olree, W. de Ridder, P. Schot, E. Seunke,
J. Uchtman
AFC 4 - ST. MARTINUS 2 (633) 425, 14.30 uur; bijeen:
13.30 uur. Leider: C. Tromp; scheidsrechter: hr. D.N. Kol-
laard
Opstelling: H. Boelhouwer, J.A. Dekker, W. de Graaf, G.
Hogers, M. Huisman, N. Hulscher, F. Laarhoven, J.J. Lan-
zing, K. Maas, R. Mulder, M. Ouderland, F. Rogge, R.
Tromp, R. Wiersma
DE METEOOR 2-AFC 5 (645) 460, 11.30 uur; bijeen: 10.00
uur. Leider: P. v.d. Dungen; scheidsrechter: hr. H. Zijlstra
Opstelling: F. Berrier, J. v.d. Elsken, N. Hekster, F. Juch, A.
Kozijn, J. Parsser, J. Sandberg, J. Seunke, F. Wijnen, T.
v.d. Zwan, R. de Vries
AFC 7 - VOORLAND 3, veld 3; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: M. Arends
Afschrijven bij Bas Knoppers, tel. 79 83 98
Opstelling: Bouman, Brouwer, Cruyff, Huisman, Kahn,
Klein, Knoppers, P. Koster, Minor, PELSMA, Prins, Roode,
De Rooy, Wegter
VOORLAND 5 - AFC 8, veld 2; bijeen: 13.15 uur AFC
Scheidsrechter: F. van Ham
Afschrijven bij Frans Rooseman, tel. 47 26 02
Opstelling: Peters, ROOSEMAN, Shabi (2x), Steenbergen,
De Vries, De Wijs, Witzand, T. van Dijk, Geusebroek, L. Ja
nus, Kuyvenhoven, v.d. Heijden
AFC 9 - BUITENVELDERT 7, veld 4; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: Hans de Wijs
Afschrijven bij: Rik de Boer, tel. 02963 - 47 29
Opstelling: Blok, DE BOER, Van Broekhuizen (2x), Bron
wasser, v.d. Duin, v.d. Ende, Gianotten, Greuter, Mathijse,
Den Os, Vellenga, Wielinga, De Wit
NFC 5 - AFC 10, veld 4; bijeen: 11.00 uur AFC
Scheidsrechter: NN
Afschrijven bij Ab Springer, tel. 45 90 73
Opstelling: Konate, Krak, Magielsen (2x), Pluis, Roedema
(2x), Speelman, SPRINGER, Swart, v.d. Woerdt, Van Veen,
Gyrath, Somers
AFC 11 - TIW/Amstel 4, veld 1; bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrecher: onderling regelen
Afschrijven bij Harold Meyer, tel. 64 84 70
Opstelling: Bollen, Doornekamp, Gallenkamp, Gooskens,
M. van Leeuwen, MEYER, Panka, Schuurink, Smulders
(2x), Soetenhorst, Voss, E. Bierman, Asberg
SP. ZUID 7 - AFC 12, veld 2; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: NN
Afschrijven bij Leo Corea Alves, tel. 42 32 14
Opstelling: Angenent, Bijlsma, Bos, Titsing, COREA AL
VES, Herkströter, Molewijk, Stokman, Stoppelman, Stokvis,
Walker, Sajet, R. van Dijk
Alleen deze week: v.d. Berg
AFC 13 is vrij!
ENERGIA 5 - AFC 14, veld 2; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: NN
Afschrijven bij Daniello Cohen, tel. 43 91 92
Opstelling: Bekkering, COHEN, Gosler, Groen, Van Scha-
jik, Smalhout, Wertheym, Beumer, Binnekade, De Wolf, Da
Silva Curiel, Lambeck, De Gier, Veldkamp, Umezawa
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE B
Training: iedere maandag vanaf 20.15 uur!
PROGRAMMA ZONDAG 16 FEBRUARI
BUITENVELDERT 3-AFC 6, veld 2; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: A. Witsel
Afschrijven bij Ton van Leeuwen, tel. 15 45 69 of
Aad Veltema, tel. 22 54 18
Opstelling: Van Blokland, Drenkelford, Handgraaf, Kohl-
man, Leering, A. VAN LEEUWEN, Lilian, Schuurman, VEL
TEMA, Hemelrijk, Woldringh, Jardo van Zweden, De Jongh,
v.d. Bold
PROGRAMMA ZONDAG 23 FEBRUARI
AFC 6 - ORIËNT 3, veld 1bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: H.C. Pieterse
SNA 2 - AFC 7, let op: aanvang 11.30 uur!, veld 1; bijeen:
11.00 uur SNA. Scheidsrechter: Th. Gravemaker
AFC 8 - SCHELLINGWOUDE 3, veld 2; bijeen: 13.30 uur
AFC. Scheidsrechter: Hans de Wijs
RAP 5 - AFC 9, veld 2; bijeen: 11.30 uur RAP
Scheidsrechter: S.D. Belandi
AFC 10 - RAP 6, veld 3; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: Jaques Glas