PROGRAMMA
LIGGING
TERREINEN
PROGRAMMA ZATERDAG 15 FEBRUARI
Senioren
AFC Zat 1 is vrij!
14.30 uur: AFC Zat 2 - TOG 2 (30), 2e veld
14.30 uur: AFC Zat 3 - OSDO 4 (37), 3e veld
15.00 uur: AFC Vet - Black Devils, 1e veld
Junioren
11.00 uur: AFC D1 - DWV D1 (Van Wagtendonk), 2e veld
11.00 uur: AFC D2 - WA D2 (1006), 1e veld
11.00 uur: AFC D3 - DWS D3 (1007), 4e veld
10.00 uur: AFC D4 - SDZ D2 (1008), 3e veld
10.00 uur: AFC E1 - RKAVIC E1 (Van Wagtendonk), 2e
veld
AFC E2 is vrij!
11.00 uur: AFC F1 - LAC F1, 1e veld
AFC F2 is vrij!
10.00 uur: KBV F2 - AFC F3, 1e veld
11.00 uur: Sloten F1 - AFC F4, 1e veld
PROGRAMMA ZONDAG 16 FEBRUARI
Senioren
14.30 uur: AFC - RCH (501), hoofdveld
11.30 uur: AFC 2 - EDO 2 (610), hoofdveld
12.00 uur: Hilversum 2 - AFC 3 (622)
14.30 uur: AFC 4 - Ajax 4 (633), 2e veld
14.30 uur: AFC 5 - JOS 3 (645), 1e veld
14.30 uur: Buitenveldert 3 - AFC 6 (211), 2e veld
14.30 uur: AFC 7 - Voorland 3 (212), 3e veld
14.30 uur: Voorland 5 - AFC 8 (313), 2e veld
14.30 uur: AFC 9 - Buitenveldert 7 (319), 4e veld
12.00 uur: NFC 5 - AFC 10 (321), 4e veld
10.00 uur: AFC 11 - TIW/Amstel 4 (323), 1e veld
14.30 uur: Sporting Zuid 7 - AFC 12 (420), 2e veld
AFC 13 is vrij!
14.30 uur: Energia 5 - AFC 14 (429), 2e veld
Junioren
12.00 uur: AFC A1 - DJK A1 (500A), 1e veld
AFC 2 is vrij!
AFC 3 is vrij!
12.00 uur: AFC B1 - Blauw Wit B1 (601), 2e veld
12.00 uur: AFC B2 - Rood Wit/A B2 (613), 3e veld
10.00 uur: WA B3 - AFC B3 (624), 4e veld
12.00 uur: Buitenveldert B3 - AFC B4 (627), 3e veld
10.00 uur: Rood Wit/A B4 - AFC B5 (628), 4e veld
AFC C1 is vrij!
10.00 uur: ZSGO C1 - AFC C2 (711), 1e veld
12.00 uur: AFC C3 - De Meteoor C1 (713), 1e veld
10.00 uur: AFC C4 - Abcoude C2 (724), 3e veld
10.00 uur: AFC C5 - FIT C1 (725), 2e veld
PROGRAMMA ZATERDAG 22 FEBRUARI
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 1 - AZS (2), 2e veld
12.00 uur: Muiderberg 2 - AFC Zat 2 (30), 1e veld
12.00 uur: AMVJ 8 - AFC Zat 3 (37), 2e veld
15.00 uur: Concordia - AFC Vet
Junioren
11.00 uur: WA D1 - AFC D1 (Van Wagtendonk), 2e veld
10.00 uur: Buitenveldert D1 - AFC D2 (1006), 1e veld
10.00 uur: AFC D3 - DCG D3 (1007), 2e veld
11.00 uur: AFC D4 - Buitenveldert D3 (1008), 2e veld
10.00 uur: DCG E1 - AFC E1 (Van Wagtendonk), 2e veld
10.00 uur: AFC E2 - Sloterdijk E2 (2005), 4e veld
10.00 uur: Sloterdijk F1 - AFC F1, 1e veld
11.00 uur: AFC F2 - DWS F1, 1e veld
11.00 uur: AFC F3 - Swift F2, 1e veld
10.00 uur: AFC F4 - Blauw Wit F1, 1e veld
PROGRAMMA ZONDAG 23 FEBRUARI
Senioren
14.00 uur: DHC - AFC (501)
11.00 uur: Rood Wit/A2 - AFC 2 (610)
11.30 uur: AFC 3 - RKAVIC 2 (622), hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - Sint Martinus 2 (633), hoofdveld, res.
shirts
11.30 uur: De Meteoor 2 - AFC 5 (645)
14.30 uur: AFC 6 - Oriënt 3 (211), 1e veld
11.30 uur: SNA 2 - AFC 7 (212), 1e veld
14.30 uur: AFC 8 - Schellingwoude 3 (313), 2e veld
12.00 uur: RAP 5 - AFC 9 (319), 2e veld
14.30 uur: AFC 10 - RAP 6 (321), 3e veld
12.00 uur: WTO 2 - AFC 11 (323), 1e veld
14.30 uur: AFC 12 - Uithoorn 10 (420), 4e veld
12.00 uur: AFC 13 - KBV 10 (422), 4e veld
12.00 uur: AFC 14 - ZRC 5 (429), 1e veld
Junioren
12.00 uur: AFC A1 - NFC A1 (500A), 2e veld
12.00 uur: AFC A2 - Blauw Wit A2 (501), 3e veld
14.30 uur: DWV A3 - AFC A3 (523), 3e veld
12.00 uur: Ajax B1 - AFC B1 (601), 2e veld
12.00 uur: Vespucci B1 - AFC B2 (613), 3e veld
10.00 uur: AFC B3 - Sloterpark B2 (624), 1e veld
10.00 uur: AFC B4 - Meteoor B2 (627), 3e veld
10.00 uur: AFC B5 - DJK B3 (628), 2e veld
AFC C1 is vrij!
10.00 uur: AFC C2 - Spartaan C1 (711), 4e veld
12.00 uur: CTO '70 C1 - AFC C3 (713), 1e veld
12.00 uur: Uithoorn C2 - AFC C4 (724), 3e veld
AFC C5 is vrij!
DCG, ZSGO, VESPUCCI - Ookmeer
KBV - Riekerhaven
SP. SLOTEN - Sloten
HILVERSUM - Sportpark Crailo
BUITENVELDERT - Buitenveldert
VOORLAND - Voorland
NFC - Sportlaan, Amstelveen
SPORTING ZUID - Het Loopveld
ENERGIA - Methaanweg 6
WA - Jan van Galenstraat
ROOD WIT/A - De Weeren, Amsterdam-Noord
ALMERE - De Marken, Almere
MUIDERBERG - Dijkweg, Muiderberg
11