SPORTS Onze sociëteit staat voor u open feesten, recepties, diners Maandags clubavond lende (daarover geen misverstand!) mensen. De tijden zijn er (weer) naar om directere persoonlijke betrokkenheid van zoveel mogelijk mensen te vragen en mogelijk te maken. Dat vereist een andere instelling van nogal wat bestuurders èn bestuurden (de leden/donateurs en hun aanhang dus). Veel wordt er gedaan, maar volgens mij door te weinigen, en ook te weinig gecoördineerd. Meer mensen zullen betrokken moeten worden bij het wel en wee van AFC, ATC, enz. De besturen, óók en juist van 'de Stichting' zullen mede daarop hun beleid moeten rich ten. Van een dergelijk beleid zie ik te weinig in de praktijk van alledag terug. Daarom dus een oproep aan mee- en an dersdenkenden om te streven naar meer openbaarheid in kwesties die ons allemaal aangaan. En de instantie die het eerst in aanmerking komt om te worden opengebroken (toe maar!) is 'de Stichting'. Dat kan alleen als meer mensen zich persoonlijk betrokken voelen bij wat er op en om Goed Genoeg gebeurt. Verder verval voorkomen! Als er meerdere leden zijn, die ook van mening zijn dat er best wat tijd en moeite gestoken mag worden in een beter functioneren van een aantal andere organen op en om Goed Genoeg, dan melden ze zich wel via deze Schakel, de andere clubbladen of hun eigen besturen. Mogelijkheden genoeg (ik ben heus niet van plan om een of andere 'actie groep' in het leven te roepen; dit ter geruststelling van de gevestigde reputaties en zittende besturen). Uiteraard wèl bereid om tijd en goede wil beschikbaar te stellen voor een project dat nu nog net goed genoeg is, maar over enige,tijd, zeg 15 jaar, dat predikaat zeker niet meer verdient. De eerste tekenen van verval doen zich al voor: ledenver loop, achterstallig onderhoud, vergrijzing e.d. Volgens geruchten is er een plan in de maak, maar waarom moeten we dat alleen 'bij geruchte' horen. Mensen haken al af, zoeken hun vermaak elders. Desintegratie, in navolging van wat in veel families aan de orde van de dag is, bedreigt nu ook Goed Genoeg. Dat de oudere generatie dat niet wil of kan inzien, is al evenzeer een bedreiging voor het zinvol voortbestaan van een uniek sportcomplex met zijn al even unieke bevolking. Ik denk dat er veel meer aan de hand is dan menig bestuurder zich realiseert en dat meet ik af aan wat er niet gebeurt. er (weer) naar om directere persoonlijke betrokkenheid van zoveel mogelijk mensen te vragen en mogelijk te maken. Dat vereist een andere instelling van nogal wat bestuurders èn bestuurden (de leden/donateurs en hun aanhang dus). Veel wordt er gedaan, maar volgens mij door te weinigen, en ook te weinig gecoördineerd. Meer mensen zullen betrokken moeten worden bij het wel en wee van AFC, ATC, enz. De besturen, óók en juist van 'de Stichting' zullen mede daarop hun beleid moeten rich ten. Van een dergelijk beleid zie ik te weinig in de praktijk van alledag terug. Daarom dus een oproep aan mee- en an dersdenkenden om te streven naar meer openbaarheid in kwesties die ons allemaal aangaan. En de instantie die het eerst in aanmerking komt om te worden opengebroken (toe maar!) is 'de Stichting'. Dat kan alleen als meer mensen zich persoonlijk betrokken voelen bij wat er op en om Goed Genoeg gebeurt. Verder verval voorkomen! Als er meerdere leden zijn, die ook van mening zijn dat er best wat tijd en moeite gestoken mag worden in een beter functioneren van een aantal andere organen op en om Goed Genoeg, dan melden ze zich wel via deze Schakel, de andere clubbladen of hun eigen besturen. Mogelijkheden genoeg (ik ben heus niet van plan om een of andere 'actie groep' in het leven te roepen; dit ter geruststelling van de gevestigde reputaties en zittende besturen). Uiteraard wèl bereid om tijd en goede wil beschikbaar te stellen voor een project dat nu nog net goed genoeg is, maar over enige tijd, zèg 15 jaar, dat predikaat zeker niet meer verdient. De eerste tekenen van verval doen zich al voor: ledenver loop, achterstallig onderhoud, vergrijzing e.d. Volgens geruchten is er een plan in de maak, maar waarom moeten we dat alleen 'bij geruchte' horen. Mensen haken al af, zoeken hun vermaak elders. Desintegratie, in navolging van wat in veel families aan de orde van de dag is, bedreigt nu ook Goed Genoeg. Dat de oudere generatie dat niet wil of kan inzien, is al evenzeer een bedreiging voor het zinvol voortbestaan van een uniek sportcomplex met zijn al even unieke bevolking. Ik denk dat er veel meer aan de hand is dan menig bestuurder zich realiseert en dat meet ik af aan wat er niet gebeurt. HENK STEINVOORTE Grotere persoonlijke betrokkenheid van de leden nood zakelijk Voorlopig wil ik het hierbij laten. Ik weet dat er meerderen, met name binnen AFC, ATC en ABC, zijn die mijn mening delen. Dat is al een hele geruststelling. Interessanter is het echter de mening van andersdenken te vernemen. Het Sportpark Goed Genoeg en de sportbeoefening plus de so ciale functies ervan verdienen mijns inziens ieders aan dacht. Dat mogen we niet overlaten aan een paar goedwil lende (daarover geen misverstand!) mensen. De tijden zijn AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers! Tevens unieke gelegenheid voor het houden van alle soorten op de week-ends vanaf 10 uur ruime parkeergelegenheid andere dagen vanaf 14 uur keus uit vele menu's (dinsdag gesloten) tijdig bespreken uw gastheer is Cor Roelofs telefoon 44 55 75 8

Schakels (clubbladen) | 1986 | | pagina 10