PROGRAMMA ZONDAG 15 DECEMBER
Senioren
14.30 uur: Unitas - AFC (501)
14.00 uur: SDW 2 - AFC 2 (610)
11.30 uur: AFC 3 - Uithoorn 2 (622), hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - RKAV 2 (633)
11.00 uur: ZSGO 2 - AFC 5 (645)
14.30 uur: AFC 6 - Geinburgia 3 (211), 1e veld
12.00 uur: Wilskracht/SNL 2 - AFC 7 (212), 1e veld
14.30 uur: AFC 8 - Uithoorn 5 (313), 2e veld
14.30 uur: Roda '23 7 - AFC 9 (319), 3e veld
14.30 uur: AFC 10 - The Victory 3 (321), 3e veld
10.00 uur: Sloterdijk 5 - AFC 11 (323), 1e veld
12.00 uur: AFC 12 - KBV 9 (420), 1e veld
10.00 uur: AFC 13 - Ookmeer 5 (422), 1e veld
12.00 uur: AFC 14 - Bijlmer 4 (429), 2e veld
Junioren
10.00 uur: AFC A1 - Blauw Wit A1 (500A), 3e veld
14.30 uur: AFC A2 - Zeeburgia A2 (501), 4e veld
14.30 uur: TOG A2 - AFC A2 (523), 1e veld
12.00 uur: DWV B1 - AFC B1 (601), 4e veld
14.30 uur: DWV B2 - AFC B2 (613), 4e veld
11.45 uur: AFC B3 - Sloterdijk B2 (624), 4e veld
10.00 uur: AFC B4 - DCG B3 (627), 2e veld
10.00 uur: AFC B5 - DCG B4 (628), 4e veld
12.00 uur: AFC C1 - Aajx C2 (701), 3e veld
13.15 uur: AFC C2 - SDZ C1 (711), 4e veld
13.15 uur: AFC C3 - AZS C1 (713), 3e veld
12.00 uur: Aalsmeer C2 - AFC C4 (724), 3e veld
12.00 uur: Germaan C1 - AFC C5 (725), 1e veld
PROGRAMMA ZATERDAG 14 DECEMBER
AFC - CONCORDIA, 15.00 uur; bijeen: 14.13 uur
Afschrijven bij Jaap Pluim, 42 53 33
Scheidsrechter: Rob Dukker
PROGRAMMA ZATERDAG 7 DECEMBER
AFC ZAT 1 - MUIDEN, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC,
veld 2. Leider: G. van Dijk; grensrechter: M. Duinker
Opstelling: Akkerman jr., Berman, Bollen, Boyenk, Van
Doesburg, Van Duivenbode, Van Dord, Gehring, Geluk,
Groeneveld, Van Gelder, Huisman, Husers, Kemna, Kui
kens, Overweg, Rachman, Sandberg
ADE 2 - AFC ZAT 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC,
veld 2
Opstelling: Amesz, Koster, Tromp, W. van Dantzig, R. van
Dantzig, Stroker, Hompes, Lases, Kijf, Kraaykamp jr., Van
Haaren, v,d, Pol, Van Zutphen, Ridderikhof, Rettich
WTO 3 - AFC ZAT 3, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC,
veld 3
Opstelling: Van Dijk, Böhne, Landman, Visser, Brouwer,
De Graaf, Verwoerd, Cohen, Nielssen, v.d. Bergh, Mantel,
Hoeker, Westerhof, I. Cohen, Witteveen, Van Duyvenbo-
de, Foppen
ADE - Papelaan, Weesp
WTO - Overamstel
DWV - Elzenhagen
NFC - Sportlaan, Amstelveen
QUICK (A) - Dooresteinseweg, Amersfoort
SLOTERDIJK - Multatuliweg
SPORTING NOORD - Oostzanerwerf, Amsterdam-Noord
ARISTOS - De Aker
RODA '23 - Noorddammerweg, Amstelveen
RAP - Buitenveldert t/o VU
DCG - Ookmeer
KBV - Riekerhaven
DWS - Spieringhorn
EENDRACHT '82 - De Eendracht 2
SWIFT - Olympiaplein
ARGON - Hoofdweg, Mijdrecht
WA - Jan van Galenstraat
SPARTAAN - De Eendracht
PROGRAMMA ZATERDAG 7 DECEMBER
AFC - 15.00 uur; verzamelen 14.14 uur Goed Ge
noeg
Afschrijven: J.P., 42 53 33
Scheidsrechter: Rob Dukker
N.B.: Veen, Crouwel
AFSCHRIJVEN:
Zaterdag 1 bij R. van Dijk, tel. 62 19 85 DONDERDAGA
VOND tussen 19.00 en 20.00 uur.
Zaterdag 2 bij Wouter Amesz, tel. 01720 - 3 07 71 DON
DERDAGAVOND tussen 19.00 en 20.00 uur.
Zaterdag 3 bij Ron Böhne, tel. 11 66 55 DONDERDAG
MIDDAG tussen 16.00 en 17.00 uur.
PROGRAMMA ZATERDAG 14 DECEMBER
AFC ZAT 1 is vrij!
AFC ZAT 2 - BEURSBENGELS 2, 14.30 uur; bijeen:
13.45 uur AFC, veld 2
Opstelling: zie programma 7 december.
AFC ZAT 3 - WMS 2, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC,
veld 3
Opstelling: zie zaterdag 7 december.
N.B.: Crouwel
Afschrijven: zie programma zaterdag 7 december.
c
12