ADRESWIJZIGtNeeW R. Böhne, Van Heuven Goedhartlaan 484, 1181 LL Amstelveen E.M.P. van Aken, Domselaerstraat 53 hs, 1092 JP Amsterdam, tel. 92 55 41 W.F. de Boer, Overweg 165,1191 PX Ouderkerk aid Amstel WEER OPVOEREN ALS LID M. Nees, 6.4.'72, C jun., Beeckenstein 6, 1081 AN Amsterdam, tel. 44 01 22; knvb nr 3083 BEDANKT ALS LID A. Tjon A Ten (2267), J.A. van Latenstein (2729) AFGEVOERD ALS LID E. de Ruyter (3046) LOTTO X TOTO Abonne-lotto is de makkelijkste en goedkoopste ma nier om mee te doen aan de Lotto. Door twee akties die lopen tot 15 november is het nu bijzonder aantrek kelijk om mee te gaan spelen in de abonnee-lotto. Wat is abonne-lotto? a. Éénmalig vult u een speciaal abonnee-formulier in. Deze formulieren staan in de standaard bij de biljarts. Via de aanvoerders, leiders en de diverse commis sies worden ook abonnee-formulieren verspreid. Ver geet niet om het machtigingsgedeelte in te vullen en te tekenen. b. Per maand doet u mee in vijf trekkingen, dus ook automatisch in de midlotto. c. U kunt per formulier meedoen voor de volgende in- leggelden per maand (5 trekkingen). 2 kolommen f 10,- 4 kolommen f 20,- 6 kolommen f 30,- 8 kolommen f 40,- 10 kolommen f 50,- 12 kolommen f 60,- cijferspel f 7,50 d. U betaalt geen administratiekosten. e. Het inleggeld wordt automatisch afgeschreven van uw bank- of girorekening. f. Van de sporttoto ontvangt u bericht vanaf welke da tum u gaat meespelen. g. De door u gewonnen prijzen worden automatisch bijgeschreven op uw bank of giro. I. De abonnee-lotto formulieren kunt u inleveren bij de bar. Bij ilevering betaalt u nog niets. Abonnee-lotto aktie 1 Als u nu besluit om mee te gaan doen met de abonnee-lotto en uw formulier inlevert voor 15 no vember, speelt u GRATIS mee in de extra jubileum lotto (trekking 13 december in de 1, 2, 3 lotto-show met Ted de Braak). Voorwaarde is wel dat uw inleg van december voldaan is (zorg voor voldoende salée op uw bank of giro). Dit betekent dus dat u betaalt voor vijf trekkingen en gratis meedoet in de zesde trekking van de jubileum-lotto met buiten de normale prijzen extra prijzen op uw formuliernummer (hoofd prijs: een wereldreis voor twee personen t.w.v. f 20.000,-). Abonnee-lotto aktie 2 Deze aktie is bedoeld voor diegenen die voor AFC abonnee-lottospelers werft. Voor elke nieuwe, door u geworven abonnee-lottospeler ontvangt u een pre mie. Hoe meer u werft, hoe beter de beloning. Voor 1 nieuwe abonnee ontvangt u een grappige lotto/toto balpen, waarmee u kunt schrijven en wis sen. Voor 5 nieuwe abonnees ontvangt u een prachtige sporttas. Voor 10 nieuwe abonnees ontvangt u een professine- le digitale stopwatch, die naast basisfunkties als uren, minuten, seconden en datum, tijden registreert tot 1/100 seconde. Behalve AFC, die blijvend inkomsten over de betaal de inleg ontvangt, wordt u er zelf dus ook direkt wijzer van. En u heeft een prima aanbod voor nieuwe abon nees. Zeker wanneer u ze vertelt dat abonnee-lotto de goedkoopste manier van lotto-spelen is en dat ze gratis meedoen in de jubileum-lotto. Laat uw vrien den, familie, kennissen, collega's etc. een abonnee formulier invullen en zorgt u dat het wordt ingeleverd bij de bar in de sociëteit. Wilt u bij inlevering in het abonnee-register noteren welke formulieren door u zijn ingeleverd, zodat wij na de beëindiging van deze werfaktie (15 november) de verdiende premies kunnen verdelen. Verdere informatie bij uw Lotto-toto commissie: Peter Roosenschoon tel. 73 35 71 Nicky Hekster tel. 47 44 67 GuidoKiemeney tel. 4217 89 1, 2, 3, lotto-show De uiterste inleverdatum van de speciale 1, 2, 3 lotto sets is a.s. vreijdag 11 oktober. U kunt ze nog inleve ren bij onze adressen. Sig. magazijn Bijster, Olympiaplein 124 Sig. magazijn Dermont, Koninginneweg 139 Sig. magazijn Eurolympia, Stadionweg 139 Sig. magazijn Gall Gall, Buitenveldertselaan 176a Sig. magazijn De Forens, Laanhorn 14, Amstelveen Drogisterij Valerius, Corn. Krusemanstraat 11 Boekhandel Brugman, Alex. Boerstraat 25c Ons clubhuis (tot vrijdagavond 18.00 uur) 3

Schakels (clubbladen) | 1985 | | pagina 3