zondag 20 oktober 1985
VETERANEN
WÊmi
£111)AG
METEOOR - Perenpad, Tuindorp, Oostzaan
ADE - Gem. Sportpark Papelaan, Weesp
AMSTELLAND - Sportpark Strandvliet, Duiven-
drecht
NEC '75, ORIËNT - De Weeren, Amsterdam-Noord
KBV - Riekerhaven
JOS - De Toekomst, Duivendrecht
SWIFT - Olympiaplein
SLOTERDIJK - Multatuliweg
BUITENVELDERT, RAP - Buitenveldert
RKAVIC - Escapade, Amstelveen
ST. MARTINUS - Overburg
SCHELLINGWOUDE - Schellingwouderdijk 220,
Amsterdeun-Noord
ZRC, BLAUW WIT - Sportpark Sloten
SLOTERPARK, SPARTAAN - De Eendracht
DJK - Middenmeer
AJAX - Voorland
PROGRAMMA ZATERDAG 12 OKTOBER
BLACK DEVILS - AFC Vet, bijeen: 13.30 uur huize
Pluim.
Afschrijven bij Jaap Pluim, tel. 42 53 33
Uitgenodigd worden: alle veteranen.
PROGRAMMA ZATERDAG 19 OKTOBER
Afscheidswedstrijd P. Meyer
Verzamelen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: L. Dukker
Afschrijven: bij Jaap Pluim, tel. 42 53 33
Uitgenodigd worden: alle veteranen
PROGRAMMA ZATERDAG 12 OKTOBER
AFC Zat 1 - REAL SRANANG, 14.30 uur; bijeen:
13.45 uur AFC. Leider: G. van Dijk; grensrechter:
M. Duinker, veld 2
Opstelling: zie achterin deze Schakel.
ASV ARSENAL 3 - AFC Zat 2, 12.30 uur, bijeen:
11.30 uur AFC, veld 2
Opstelling: zie achterin deze Schakel.
ASV ARSENAL 5 - AFC Zat 3, 14.30 uur; bijeen:
13.15 uur AFC, veld 2
Opstelling: zie achterin deze Schakel.
N.B.: Akkerman jr., Van Doesburg, Van Duivenbo-
de, Gehring, Huisman, Husers, Kuikens, Stroker,
Hompes, Lases, Kraaykamp jr., Ridderikhof
AFSCHRIJVEN:
Zaterdag 1 bij R. van Dijk, tel. 62 19 85, DONDER
DAGAVOND tussen 19.00 en 20.00 uur.
Zaterdag 2 bij Wouter Amesz, tel. 01720 - 3 07 71
DONDERDAGAVOND tussen 19.00 en 20.00 uur.
Zaterdag 3 bij Ron Böhne, tel. 11 66 55, DONDER
DAGMIDDAG tussen 16.00 en 17.00 uur.
PROGRAMMA ZATERDAG 19 OKTOBER
AZS - AFC Zat 1, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC,
veld 1. Leider: G. van Dijk; grensrechter: M. Duin
ker
Opstelling: zie achterin deze Schakel.
AFC Zat 2 - MUIDERBERG 2, 14.30 uur; bijeen:
13.45 uur AFC, veld 2
Opstelling: zie achterin deze Schakel.
AFC Zat 3 - AMVJ 8, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
AFC, veld 3
Opstelling: zie achterin deze Schakel.
N.B.: Husers, Bollen, Huisman, Tromp, Stroker,
Ridderikhof
Afschrijven: zie programma 12 oktober.
19
AFC
WILHELMUS