PROGRAMMA ZATERDAG 12 OKTOBER
14.30 uur: AFC Zat 1 - Real Sranang (2), 2e veld
12.30 uur: ASV/Arsenal 3 - AFC Zat 2 (30), 2e veld
14.30 uur: ASV/Arsenal 5 - AFC Zat 3 (37), 2e veld
15.00 uur: Black Devils - AFC Vet.
12.00 uur: RKDES B1 - AFC B2 (613), 1e veld
12.00 uur: RKDES C1 - AFC C4 (724), 2e veld
10.00 uur: AFC D1 - AFC D2 (res. shirts), 1e veld
10.00 uur: AFC D3 - AFC D4 (res. shirts), 2e veld
11.00 uur: AFC F comb. A - AFC F comb. B (res.
shirts), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 3 - AMVJ 8 (37), 3e veld
15.00 uur: AFC Vet. (afscheidswedstrijd Paul Mey
er), 1e veld
11.00 uur: Sloterdijk D1 - AFC D1 (beker), 1e veld
10.00 uur: AFC D2 - DCG D2 (beker), 2e veld
10.00 uur: Buitenveldert D3 - AFC D3 (beker), 1e
veld
11.00 uur: AFC D4 - WA D3 (beker), 2e veld (res.
shirts)
11.00 uur: AFC E1 - Herenmarkt/A E1 (beker), 3e
veld (res. shirts)
10.00 uur: AFC E2 - Swift E3 (beker), 3e veld
10.00 uur: Flerenmarkt/A F1 - AFC F1 (beker), 1e
veld
10.00 uur: AFC F2 - Eendracht F1 (beker), 1e veld
11 nn uur: AFC F3 - Swift F2 (beker), 1e veld
PROGRAMMA ZONDAG 13 OKTOBER
Senioren
14.00 uur: DWS - AFC (beker) (0181)
11.30 uur: DCG 2 - AFC 2 (610)
AFC 3, 4 en 5 zijn vrij!
14.30 uur: AFC 6 - Pancratius 5 (211), 1e veld (res.
shirts)
14.30 uur: RCAC 3 - AFC 7 (212), 2e veld
14.30 uur: AFC 8 - Almere 3 (313), 2e veld
14.30 uur: Meteoor 5 - AFC 9 (319), 2e veld
14.30 uur: AFC 10 - JOS 4 (321), 3e veld (res.
shirts)
14.30 uur: ADE 3 - AFC 11 (323), 2e veld
14.30 uur: AFC 12 - Pancratius 11 (420), 4e veld
(res. shirts)
10.00 uur: Schinkelhaven 3 - AFC 13 (422), 1e veld
14.30 uur: Amstelland 7 - AFC 14 (429), 3e veld
Junioren
10.00 uur: DWV
12.00 uur: AFC
(res. shirts)
12.00 uur: NEC
12.00 uur: KBV
AFC B2: zie 12.
12.00 uur: AFC
shirts)
12.00 uur: AFC
12.00 uur: AFC
AFC C1 (12.10):
sen
AFC C2 is vrij!
12.00 uur: JOS
AFC C4: zie 12.
12.00 uur: Swift
A2 - AFC A1 (500A), 3e veld
A2 - Pancratius A1 (501), 4e veld
'75 A1 - AFC A3 (523), 2e veld
B1 - AFC B1 (601), 1e veld
10
B3 - USMA B1 (624), 1e veld (res.
B4 - Swift B3 (627), 2e veld
B5 - RKAVIC B3 (628), 3e veld
RW Oberhausen en 13.10 RW Es-
C1 - AFC C3 (713), 3e veld
10
C2 - AFC C5 (725), 3e veld
PROGRAMMA WOENSDAG 16 OKTOBER
13.00 uur: A'dams XI (A jun.) - AFC A1, bondsveld
16.00 uur: AFC C1 - Zeeburiga C1, 1e veld
PROGRAMMA ZATEDAG 19 OKTOBER
14.30 uur: AZS - AFC Zat 1 (2), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 2 - Muiderberg 2 (30), 2e veld
PROGRAMMA ZONDAG 20 OKTOBER
Senioren
14.30 uur: AFC - Wilhelmus (501), hoofdveld
11.30 uur: AFC 2 - Ajax 3 (610), hoofdveld
12.00 uur: RKAVIC 2 - AFC 3 (622)
12.00 uur: St. Martinus 2 - AFC 4 (633)
14.30 uur: AFC 5 - De Meteoor 2 (645), 1e veld
14.30 uur: Oriënt 3 - AFC 6 (211), 2e veld
14.30 uur: AFC 7 - SNA 2 (212), 2e veld
14.30 uur: Schellingwoude 3 - AFC 8 (313), 2e veld
14.30 uur: AFC 9 - RAP 5 (319), 3e veld
14.30 uur: RAP 6 - AFC 10 (321), 3e veld
14.30 uur: AFC 11 - WTO 2 (323), 4e veld
14.30 uur: Uithoorn 10 - AFC 12 (420), 3e veld
10.00 uur: KBV 10 - AF C 13 (422), 2e veld
12.00 uur: ZRC 5 - AFC 14 (429), 2e veld
Junioren
12.00 uur: Blauw Wit A2 - AFC A2 (501), 3e veld
10.00 uur: AFC A3 - TOG A2 (523), 4e veld
12.00 uur: AFC B1 - Ajax B1 (601), 1e veld
AFC B2 is vrij!
12.00 uur: Sloterpark B2 - AFC B3 (624), 2e veld
10.00 uur: St. Martinus B3 - AFC B4 (627), 2e veld
12.00 uur: DJK B3 - AFC B5 (628), 3e veld
10.00 uur: Ajax C2 - AFC C1 (701), 2e veld
10.00 uur: Spartaan C1 - AFC C2 (711), 3e veld
12.00 uur: AFC C3 - CTO '70 C1 (713), 3e veld
12.00 uur: AFC C4 - Uithoorn C2 (724), 4e veld
10.00 uur: AFC C5 - St. Martinus C3 (725), 2e veld
(res. shirts)
ASV/ARSENAL - Sportpark Het Loopveld
DWS, AZS - Sportpark Spieringhorn
DCG, SCHINKELHAVEN, HERENMARKT/A
park Ookmeer
RCAC - Sportpark Overamstel
Sport-
18