4. Eddy Meijer Onze aanvoerder behoort tot de absolute uitblinkers. De vrije-verdedigers-funktie is hem op het lijf geschreven. De samenwerking met Willem en Cees verloopt prima. Behalve scoren kan Eddy eigenlijk alles en is daarom een complete voetballer. Eddy is zowel in als buiten het veld een goede team-makker en valt op door zijn droge humor, waarbij hij nimmer anderen kwetst. Kortom: een goed AFC-er waar wij heel blij mee zijn. (Karakteristiek van 3 jaar geleden) 5. Hans Bergsma Snelle Hansie wordt opmerkelijk stabiel in zijn vorm de laatste tijd. Heeft soms moeite geconcentreerd te blijven op zijn taak. Is echter zo vreselijk snel dat hij zich moeiteloos corrigeert. Zijn linkerbeen gebruikt Hans alleen om mee te lopen. Een voorzet met dat linkerbeen ontbreekt nog. Maar ja, je kunt niet alles hebben. Ook Hans is in het team een zeer prettige jongen, die zeker bijdraagt tot een prettige sfeer in de ploeg. (Karakteristiek van 3 jaar geleden) 6. Willem Lenglet Sterke persoonlijkheid met een perfecte wedstrijdmentali teit. Een ideale man voor een trainer. Als natuurkundige uiteraard rationeel ingesteld. Soms iets over-geconcentreerd in zijn spel. Is een sportief verliezer, maar heeft er als geen ander een vreselijke hekel aan. Grote aanwinst voor onze club. Wellicht toekomstig bestuurder? 7. Etienne Spee De jonge, energieke Etienne is het prototype van de 'schaar se' AFC-er. Terwijl in het algemeen onze eigen kweek iets te gemakzuchtig en te week is, vertoont onze nieuwe mid- voor een inzet waar onze jeugd een voorbeeld aan kan ne men. Zijn leergierigheid en team-gerichte mentaliteit zullen hem tot een speler maken waar wij veel plezier aan kunnen beleven. Etienne is levensgevaarlijk voor de tegenstander, soms helaas ook voor zichzelf. Dit laatste zal stellig verbe teren. Karakteristiek van 3 jaar geleden) 8. Rob Ouderland Door onze trainer de 'diesel' genoemd. Een uitstekende be naming voor zijn speelstijl. Rob is daarnaast vooral de man 'in de lucht". Een voortreffelijke timing. Aan de bal nog iets te weinig initiatief voor zijn niet geringe mogelijkheden. Een bescheiden en sympathiek man, waar AFC trots op is. 9. Rob Fafiani Zeer gevoelig karakter met wellicht juist daardoor een flu welen techniek. Iets te lief voor zichzelf en de tegenstander. Begaafde voetballer, die aan zijn persoonlijkheid heel hard werkt en ongetwijfeld zal uitgroeien tot één onzer ster-spe lers. AFC is heel blij met deze uitstekende speler en met deze innemende man. 10. Orlando Patrick Ook voor uw leider een nog betrekkelijk onbekende. Zijn lichtvoetigheid-behandeling, zijn souplesse en elegante tred doen mij aan Eusebio denken. Orlando, nog onvoldoende aan de bak geweest, beschikt over een enorme sprong kracht, timing en een daaruit voortvloeiende fantastische koptechniek. Hij zal zeker nog van zich laten horen en mooie treffers voor zijn rekening nemen. Want dat kan hij. Zijn sympathieke 'smile' is hartverwarmend. Karakteristiek van 3 jaar geleden) 11. Lloyd Headley Hij, die eens bij Edo de schrik voor AFC was, maakt een af wisselende succesvolle carrière bij ons door. Vooral aan het einde van vorig seizoen liet Lloyd zijn ware aard zien: een sterke atleet met killers-instinct; soms iets te gevoelig voor het publiek aan de kant, maar altijd bereid om voor het team te presteren. Dit 'raspaard' moet zijn dag hebben. Maar dan is hij ook niet te houden. (Karakteristiek van 3 jaar geleden) 12. Marco Robijn Bij AFC net binnen, maar voelt zich nu al als een vis in het water. Wat wil je met 2 goals in 3 wedstrijden. Marco be hoort tot de ras-voetballers die vroeger door het zogenaam de 'straatvoetbal' groter in aantal waren. Marco is een geta lenteerde aanvaller, waar AFC heel veel van verwacht. Op vallend is zijn voorliefde voor de'schijnbeweging', waarmee hij dat 'spielerische' uitstraalt. Leuk om te zien. 13. Pol Houtkamp De man met de Belgische voornaam is één van onze meest begaafde balspelers. Zijn gebrek aan brutaliteit en initiatief zijn naar mijn gevoel nog van korte duur. Pol zal zich ont wikkelen tot een hele 'grote'. Voor AFC (en hopelijk niet voor een prof-club) zal hij uitgroeien tot een prima midden velder met zowel verdedigende als aanvallende mogelijkhe den. U hebt Pol nog niet zien scoren; ook dat zal niet lang meer duren. (Karakteristiek van 3 jaar geleden) 14. Hannibal Boskamp 'Terug komen' na zoveel ellende met de knieën betekent wilskracht van grote klasse. Bravo! Een sierlijke voetballer, voldoende techniek en vaal taktisch gevoel. Kan samen met vriend Etienne voor mooie goals zorgen. De 'assist' van Han, de kopbal van Etienne. Omgekeerd minder makkelijk dunkt ons, maar je weet nooit. Zijn spel zou ik 'artistiek' willen noemen. Iets meer efficiënt 'diepgaan' is iets waar Han hard aan werkt. 15. Eef Heijt In het bezit van veel techniek en een ziedend schot uit stand. Is thans bezig in het tweede elftal te werken aan een mogelijke 'come-back'. Eef is enigszins unhappy bij AFC, maar dat zal met vereende krachten stellig veranderen. Voetbalkwaliteiten zijn in ruime mate aanwezig. Zijn Cees en Tycho niet ook terug van weggeweest? 16. Tino van der Schaar De uiterst sympathieke en rustige doelman Tino heeft ons in enkele oefenwedstrijden laten zien dat hij een betrouw bare sluitpost voor AFC kan zijn. In de wereld van de kee pers is de concurrentie nu eenmaal erg gericht op die ene plek. De zeer goed spelende Cees Thomas heeft nieuwko mer Tino naar de tweede plek gespeeld en Tino heeft dat zeer sportief opgevat en de indruk bestaat dan ook dat wij hier met een goede AFC-er te maken hebben. (Karakteristiek van 3 jaar geleden) f 10.000 - BELONING Zie artikel Lotto x Toto elders in deze Schakel. 7

Schakels (clubbladen) | 1985 | | pagina 9