Opstelling: Du Bois, Nieberg, Coutinho, Dierdorp, Van Paa-
re, Bijlsma, Jonen, Duthil, Rengers, Landsaat, Visser, Kri-
ger, Hoed, Koster
28.8: JOS - AFC C4, 19.00 uur; bijeen: 18.00 uur
Leider: hr. Bootsman
Opstelling: Van Berkesteijn, Dekker, Croiset, Van Geelen,
Roberti, Tjepkema, Van Tulder, Zijlstra, Hulscher, Schotte,
D.P. Tuinenburg, v.d. Vegte, De Santis, Rosenbaum
AFSCHRIJVEN BIJ COMMISSIELID, VERMELD BIJ
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Trainingstijden C junioren selectie: altijd op woensdag en
vrijdag van 17.45 - 18.45 uur. Begin op 21 augustus.
Niet-geselecteerde C junioren trainen altijd op maandag.
Begin op 26 augustus.
Aanvang competitie: 1 september.
Afmeldingen bij de heer H. Pluymers, tel. 16 79 91, tussen
17.00 en 19.00 uur.
OPSTELLINGEN VAN DE D JUNIOREN
Voorlopige selectie D junioren: Schuuring, Vriens, Redde
ring, Borello, Verbruggen, Bakker, Slager, Fortuin, Berrier,
Knoppers, Dijkhuis, Lobatto, Daniëls, De Reus, Klaren,
Melchers, Andringa, Vosveld, Engelsman
Aanvang training: D junioren op woensdagmiddag 21 augus
tus.
17.8: VUC TOERNOOI D1, 10.00 uur; bijeen: 8.30 uur
Leider: hr. Thomas
18.8: SOEST TOERNOOI D1, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leider: hr. Van Broeckhuysen
Opstelling: Schuuring, Vriens, De Reus, Reddering, Borello,
Verbruggen, Bakker, Slager, Fortuin, Berrier, Knoppers,
Melchers, Lobatto, Dijkhuis, Klaren, Daniëls
19.8: DCG 3 - AFC 3, 18.30 uur; bijeen: 17.45 uur
Leider: hr. Koster
Opstelling: Pekel, Cyclik, Cornelisse, Foppen, M. van Kam
pen, Noot, Roosenschoon, Sweyd, Thomas, v.d. Valk, v.d.
Graas, Ringe, Polak, Barneveld
24.8: AFC 2 - ARGON 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur,
veld 1. Leider: NN; scheidsrechter: R. Benoni
Opstelling: Dijkhuis, Klaren, Andringa, Vosveld, Cyclik,
v.d. Valk, Melchers, Kravac, De Nobel, Barneveld, Xenakis,
Marcus, Simoncelli
24.8: AFC 3 - ARGON 6, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur,
veld 2. Leider: hr. Koster; scheidsrechter: hr. D. Bijlsma
Opstelling: Pekel, Cornelisse, Foppen, Van Kampen, Noot,
Roosenschoon, v.d. Graas, Ringe, Snepvangers, Fritzsche,
Elias, Polak, Louwrier, Hogerzeil, Keizer, Fritzsche, Tho
mas
29.8: AFC D1 - ZEEBURGIA D1, 19.00 uur; bijeen: 18.15
uur, veld 1Leider: hr. Thomas
31.8: EDO TOERNOOI D1, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leider: hr. Van Broeckhuysen
Opstelling: Schuuring, Vriens, Reddering, Borello, Verbrug
gen, Bakker, Slager, Fortuin, Knoppers, Daniëls, Engels
man, De Reus, Berrier, Lobatto
29.8: AFC 2 - ZEEBURGIA 2, 19.00 uur; bijeen: 18.15
uur, veld 2. Leider: NN
31.8: AFC 2 - SWIFT, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 1
Opstelling: Barneveld, Xenakis, De Nobel, Marcus, Dijkhuis,
Klaren, Andringa, Vosveld, Cyclik, v.d. Valk, Melchers,
Kravac, Polak
29.8: AFC 3 - ZEEBURGIA 3, 19.00 uur; bijeen: 18.15
uur, veld 3. Leider: hr. Koster
Opstelling: Pekel, Cornelisse, Foppen, Van Kampen, Noot,
Roosenschoon, Graas, Ringe, Keiser, Boll, Aulnisd, Samson,
Schalkwijk, Hogerzeil, Louwrier, Elias, Snepvangers, Sweyd
AFSCHRIJVINGEN BIJ: J. Benoni, tel. 64 26 10, vrijdag
tussen 18.00 en 19.00 uur.
VOORLOPIGE OPSTELLINGEN E JUNIOREN
Aanvang training: woensdag 21 augustus.
18.8: TOERNOOI SOEST voor E1, 10.00 uur; bijeen: 9.00
uur. Leider: heren Peters en Sandberg
Opstelling: Van Loggem, Meeuwes, Roberti, Neter, Ren
gers, Chrisstoffels, Gehring, Hommel, Y. Ruis, Coutinho,
Pekel, Van Gelder, De Vries, De Bont, Kremer
21.8: AFC E1 - NEDLLOYD, 19.00 uur, bijeen: 18.30 uur
Leiders: heren Peters en Sandberg
28.8: NEDLLOYD - AFC E1, 19.00 uur; bijeen: 18.15 uur
Leiders: idem
Opstelling: Van Loggem, Meeues, Roberti, Neter, Rengers,
Chrisstoffels, Gehring, Hommel, Y. Ruis, Coutinho, Pekel,
Van Gelder, De Bont
29.8: AFC E1 - ZEEBURGIA, 18.00 uur; bijeen: 17.30 uur
Leiders: heren Peters en Sandberg
31.8: SWIFT E1 - AFC E1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
Leiders: idem
Opstelling: Van Loggem, Meeues, Roberti, Neter, Rengers,
Chrisstoffels, Gehring, Hommel, Y. Ruis, Coutinho, De
Bont, De Vries, Kremer
24.8: AFC E2 - ARGON, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
Leiders: heren Bruinsma en Waas
29.8: AFC E2 - ZEEBURGIA, 18.00 uur; bijeen: 17.30 uur
Leiders: idem
Opstelling: Bruinsma, Komman, Fortuin, Den Dekker,
Niermeyer, Fischel, Vreeman, Yagi, Van Heyningen, Ci
troen, Filet, Waas
31.8: SWIFT E2 - AFC E2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
Leiders: heren Bruinsma en Waas
Opstelling: Bruinsma, Komman, Fortuin, Den Dekker,
Niermeyer, Fischel, Vreeman, Yagi, Van Heyningen, Ci
troen, Filet, Waas
AFSCHRIJVINGEN: W. van Alem, tel. 73 64 75, vrijdag
tussen 18.00 en 19.00 uur.
VOORLOPIGE OPSTELLINGEN F JUNIOREN
Aanvang training: woensdag 21 augustus
21.8: AFC F1 - NEDLLOYD, 19.00 uur; bijeen: 18.30 uur,
veld 1. Leider: hr. Spaan
28.8: NEDLLOYD - AFC F1, 19.00 uur; bijeen: 18.15 uur
Leider: idem
vervolg op pag. 9
14