Voorlopig programma oefenwedstrijden
13 augustus Vitesse '22 - AFC
18 augustus DWS - AFC
Indeling voorronden interregionale juniorencompetitie
Poule B: AFC, DWV 2, VDO, Volewijckers
Programma:
woensdag 21 augustus AFC - DWV 2
zondag 25 augustus VDO - AFC
woensdag 28 augustus AFC - Volewijckers
18.45 uur
14.30 uur
18.45 uur
terrein DWV
Bij een gelijk aantal punten in een poule zal een beslissings
wedstrijd worden vastgesteld op vrijdag 30 augustus '85 op
Bondsveld Riekerhaven te 18.45 uur.
Bij een afgelasting t.g.v. weersomstandigheden, wordt de
afgelaste wedstrijd gespeeld op vrijdag 30 augustus om
18.45 uur.
C.J.
OPSTELLINGEN B JUNIOREN
20.8: voorlopige B1/2 selectie: DWS - AFC; mededelingen
volgen
24.8: EDO toernooi - B1 voorlopige selectie
Opstelling: Michel Aranjo, R. Ie Belle, M. Boering, Emme
rik, Fröhlich, Frijmarsum, Griffioen, Harrems, Keizer, Mer-
kestein, Portier, De Vries, Pete, Stom, Malinaric
Restant spelers volgt.
27.6: Jaarvergadering; huldiging kampioen B2
Uitgenodigd worden: De Vries, E. Bollen, Bleeker, Crouwel,
Janse, Kruishaar, Last, Woerdeman, Pete, Sen, Keizer, Frij
marsum
27.6: Jaarvergadering; huldiging kampioen B3
Uitgenodigd worden: Brom, Malinaric, Janowitz, L. Boe
ring, Fröhlich, Griffioen, Aranjo, Sandbrink, Stom, Merke-
stein, Le Belle, Linszen, v.d. Berg
27.6: jaarvergadering; huldiging kampioen B4
Uitgenodigd worden: Dijkhuis, Visser, Reddering, Looyen-
ga, Mathijse, Bruinsma, Maass, Pierangeli, Meyer, Etty,
v.d. Wal, Kruyswijk, Schroeder
AFSCHRIJVINGEN: bij Dick Gallenkamp, tel. 64 19 72,
vrijdag tussen 18.00 en 19.00 uur.
OPSTELLINGEN C JUNIOREN
21.8: begin training voorlopige selectie van 17.45 t/m 18.45
Uitgenodigd worden: Adriaans, Janus, McCaldon, v.d.
Meent, Reddering, Slager, Chapman, De Wit, Schmidt,
Wiersma, Kostman, Kruyswijk, Smit, B. Stork, Ramon
Groen, Roeg
17.8: toernooi VUC, Den Haag; aanvang: 10.00 uur, bijeen:
8.30 uur. Leiders: R. Akkerman en R. van Doesburg
Uitgenodigd worden: Adriaans, Janus, McCaldon, v.d.
Meent, Reddering, Slager, Chapman, De Wit, Schmidt,
Wiersma, Kostman, Kruyswijk, Smit, B. Stork
18.8: toernooi Soest, 10.00 uur; bijeen: 8.45 uur.
Leiders: R. Akkerman en R. van Doesburg
Uitgenodigd worden: Adriaans, Janus, McCaldon, v.d.
Meent, Reddering, Slager, Chapman, De Wit, Schmidt,
Wiersma, Kostman, Kruyswijk, Ramond Groen (ex. CTO),
Roeg, Coorengel
29.8: DWS C1 - AFC comb., 19.00 uur; bijeen: 18.00 uur
vriendschappelijk; leiders: R. Akkerman en R. van Does
burg
Voorlopige selectie C combinatie: Adriaans, Janus, Mc
Caldon, v.d. Meent, Reddering, Slager, Chapman, De Wit,
Schmidt, Wiersma, Kostman, Kruijswijk
20.8: DWS C2 - AFC comb, (vr.), 19.00 uur; bijeen: 18.00
Leider: hr. Pluymers
Voorlopige selectie C combinatie: Smit, B. Stork, Verkaart,
Ramond Groen (ex CTO), Roeg, Coorengel, Offringa, Nees,
R.A. Groen, Willemse, Kneefel, Voet, Nieberg
Voor alle andere junioren trainingsaanvang op woensdag 21
augustus 1985. Zie trainingsschema in de Schakel.
AFMELDINGEN bij de heer H. Pluymers, tel. 16 79 91
vanaf 12.8 tussen 17.00 en 19.00 uur.
MEDEDELINGEN D JUNIOREN
Voorlopige selectie D junioren:
Schuuring, Vriens, Reddering, Borello, Verbruggen, Bakker,
Slager, Fortuin, Berrier, Knoppers, Dijkhuis, Lobatto, Da-
niëls. De Reus, Melchers, Andringa, Klaren, Vosveld, En
gelsman
Aanvang training D junioren: op woensdag 21 augustus.
17 augustus VUC toernooi voor de D1
18 augustus Soest toernooi voor de D1
19 augustus vriendschappelijke wedstrijd voor
de D3
17.8: VUC toernooi, 10.00 uur; bijeen: 8.30 uur
Leider: NN
18.8: Soest toernooi, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leider: NN
Opstelling: Schuuring, Vriens, De Reus, Reddering, Borel
lo, Verbruggen, Bakker, Slager, Fortuin, Berrier, Knoppers,
Melchers, Lobatto, Dijkhuis, Klaren, Daniëls
19.8: DCG 3 - AFC 3, 18.30 uur; bijeen: 17.45 uur
Leider: hr. Koster
Opstelling: Pekel, Schooten, Khan, Cyclik, Cornelisse,
Foppen, M. van Kampen, Noot, Roosenschoon, Sweyd,
Thomas, v.d. Valk, Graas, Ringe, Foppen
AFSCHRIJVINGEN: bij J. Benoni, tel. 64 26 10, tussen
18.00 en 19.00 uur.
MEDEDELINGEN E JUNIOREN
Voorlopige selectie E junioren:
Van Loggem, Meeues, Roberti, Neter, Rengers, Christoffels,
Gehring, Hommel, Ruis, Coutinho, Pekel, De Vries, Kre-
mer, Bruinsma, Komman, Fortuin, Den Dekker, Niermey-
er, Theunissen, Fischel, R. Freeman, Verhoef, Yagi, Van
Gelder, De Bont, Waas
18.8: Soest toernooi, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leiders: Peters en Sandberg
Opstelling: Van Loggem, Meeues, Roberti, Neter, Rengers,
Christoffels, Gehring, Hommel, Y. Ruis, Coutinho, Pekel,
Van Gelder, De Vries, De Bont, Kremer
14