lyMRmu AXTF een/tweetje moest worden met hemzelf als begin- en eind-station, maar daarbij niet vergat om regelmatig via een hoekje te scoren; 22. dat Hans Dukker met zijn knieblessure -opgelopen bij een, gelukkig vergeefse, poging om een paar graffity artiesten te pakken, die het anders wel hadden kunnen schudden- alleen maar rechtuit kon sprinten, maar dat dikwerf zo rap deed dat hij bij de hoek rustig in zijn eentje kon draaien en het hoofd van de spitsen kon zoeken en vinden; 23. dat Joep Hesseüng zo langzamerhand wel mag weten dat er maar één reden is waardoor hij na een wedstijd zo schor is, terwijl het bovendien volstrekt onnodig is om na de kampioenswedstrijd van de zenuwen een koorts van 39 C te krijgen, en dat die verhalen waarom hij geen rood jack draagt wel redelijk klinken, maar het daarom nog niet zijn; 24. dat Ger Smit de kop-zweef-goal van het jaar maakte, al zijn ongenoegen kwijt kon door heerlijk gemopper, maar intussen telkens aantoonde, niet voor niets in de gouden ploeg te hebben gespeeld; 25. dat Ton Disselkoen meer kansen miste dan maakte maar nochtans de helft of meer van alle doelpunten scoorde, hij grote indruk maakte met zijn verhaal over 'het veertje' en hem met recht de titel 'balletje' werd toegekend en niet alleen omdat hij -hoewel qua leeftijd nog geen echte veteraan- er wel in slaagde om er alras als zodanig uit te zien; 26. dat Rob Dukker het tegendeel van een home-referee bleek te zijn, hetgeen hem zo geliefd maakte dat zelfs menig tegenstander hem vroeg om bij uitwedstrijden mee te komen, en waarvoor hem door JH als eerbewijs een echte Engelse koperen fluit werd uitgereikt, die hij als een sieraad blijkt te dragen op feesten en partijen; hij zorgde er na de wedstrijd trouwens meestentijds voor dat het de dames aan weinig ontbrak; 27. dat Jaap Pluim zijn hart en huis voor ons openstelde, in het bos uren conditie trainde om bij mogelijke blessures in godsnaam maar direct ter plaatse te kunnen zijn met ijs en zalf, zwachtel, water en een opbeurend woord, terwijl zijn onkreukbaarheid als grensrechter die van RD naar de kroon stak; nimmer zullen wij vergeten de onvergetelijk terugkerende woorden voor de wedstrijd: "Mannen, even wat zakelijke mededelingen."; 28. dat Barbara en Truus, Annemarie, Paula, Claire en Atty, Wies, Dini, Conny, Joke, Anneke en Agnes (die soms zelfs kwam als AR in andere parken trainde), Greet, Jetty, Astrid en Els in meerdere en soms wat mindere mate kwamen juichen aan de lijn of vanuit de erker, terwijl zij in ieder geval de afloop kwamen meevieren en maar weinig knorrig bleken als een en ander soms wat bleek uit (de hand) te lopen; 29. dat er een stormloop van aanmeldingen is om volgend jaar met ons mee te mogen spelen, maar dat nu al kan worden gezegd, dat er geen candidaat zal worden geaccepteerd dan voordat een onzer zijn kiksen aan de wilgen zal blijken te hebben gehangen, hetgeen nauwelijks blijkt voor te komen, zie PM; 30. dat de wedstrijd tegen Kampong een zwarte bladzij is geweest en dat diegenen die daaraan blaam dragen in het hoofd dezes het merkteken hebben meegekregen, hoewel bij nader inzien het teken (-) kenmerkender zou zijn geweest; 31. dat het kortom een nogal buitengemeen plezierig seizoen is geweest, waarvoor dank; 32. dat er volstrekt geen bezwaar tegen bestaat als de werkende en sluimerende leden, de donateurs en een ieder die zich met AFC verbonden voelt bij het passeren van een onzer de hoed voor ons afneemt of aan de pet tikt, terwijl ook het aanbieden van versnaperingen op prijs wordt gesteld; EN CONCLUDEREND: 1. dat AFC een nieuwe trofee instelle en die ons aanbiede; 2. dat een ieder het veteranen-tournooi op 14 15 september 1985 kome meevieren, 3. dat men zijn zonen -als men het goed met hen voorheeft- nu vast op de veteranen-wachtlijst plaatse; 4. en dat men niet vergete dat wij alles te dank'n hebb'n aan the Grand Old Mother. 7

Schakels (clubbladen) | 1985 | | pagina 9