2.5: ROMBOUT - AFC 3, 18.45 uur; bijeen: 17.30 uur,
veld 2. Leider: idem
4.5: V V - AFC 3, 15.00 uur; bijeen: 14.00 uur, veld 3
Leider: idem
Opstelling: Brom, Malinaric, Janowitz, L. Boering, Fröh-
lich. Griffioen, Aranjo, Sandbrink, Stom, Merkestein, Le
Belle, Linszen, v.d. Berg
25.4: DE MEER 2 - AFC 4, 18.30 uur; bijeen: 17.15 uur,
veld 3. Leider: hr. Kruyswijk; scheidsrechter: hr. H.J.M.
Kuipers
28.4: AFC 4 - EENDRACHT 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30
uur, veld 2. Leider: hr. Pluymers; scheidsrechter: hr. W. Va-
lenkamp
2.5: AFC 4 - SLOTERDIJK 3, 18.45 uur; bijeen: 18.00
uur, veld 2. Leider: hr. Kruyswijk; scheidsrechter: hr. R.
Polck
5.5: FIT - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 2
Leider: hr. Pluymers
Opstelling: Dijkhuis, Visser, Reddering, Looyenga, Mathij-
se, Bruinsma, Maass, Pierangeli, Meyer, Etty, v.d. Wal,
Kruyswijk, Schroeder
28.4: ST. MARTINUS 3 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00
uur, veld 1. Leider: hr. Pluim; scheidsrechter: hr. Burggraaf
5.5: AFC 5 - NEA 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 4
Leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Isik, Pluim, Shapiro, Hoorn, Dijkstra, Dijkstra,
Derks, Tamboer, Voorn, Kuyt, Smaal, Olman, Orman, Lange
AFSCHRIJVEN ALTIJD BIJ DE WEDSTRIJDSECRETA-
RIS/GROEPSLEIDER(S) waaronder je resorteert.
ZIE MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE!
MEDEDELINGEN C JUNIOREN
CONTRIBUTIE 1984 - 1985
Jongelui: attentie!!! De 2e penningmeester meldt dat er
nog 7 jonge sernioren en A-junioren, 6 B-junioren, 6 C-
junioren, 5 D-junioren en 10 D/E-junioren contributie
schuld hebben.
Voorkom NIET OPGESTELD WORDEN tijdens de nog vol
gende competitie-wedstrijden en aanstaande jubileumtoer-
nooien.
Postgiro: 24 10 02 of 45 10 515 t.n.v. 2e Penningmeester
AFC, Amstelveen.
Zie contributie-overzicht elders in deze Schakel.
ALLE A, B, C, D, E en F JUNIOREN welke niet aan toer
nooien deelnemen op 18 mei a.s., kunnen via hun elftallei
der inschrijven voor deelname aan de AFC-zevenkamp op
diezelfde datum.
De indeling zal geschieden naar leeftijd.
Nadere bijzonderheden zullen worden vermeld in De Scha
kel nr 9, dd. 9 mei 1985.
AFC-jeugdinstuif zal worden gehouden op 19 mei a.s.,
19.00 uur.
J.C.
30 april: HENK KAPPELHOF-TOERNOOI (7), C1 en 2,
aanvang: 10.00 uur
Jongeman Klaver heeft zijn pols gebroken: wij wensen hem
BETERSCHAP.
Attentie: AVONDWEDSTRIJDEN
24.4: Almere - AFC 2, 17.00 uur bijeen
25.4: Blauw Wit 3 - AFC 3, 18.30; bijeen: 17.15, veld 2
26.4: NFC 1 - AFC 1, 18.30 uur; bijeen: 17.15 uur
2.5: AFC 2 - Aalsmeer, 18.45 uur; bijeen: 18.00 uur;
scheidsrechter: A. Mulders
2.5: VDO 2 - AFC 4, 18.45 uur; bijeen: 17.45 uur
2.5: DCG 4 - AFC 6, 18.45 uur; bijeen: 17.45 uur, veld 4
26.4: AFC 5 - RKDES 2, 18.30 uur; bijeen: 17.45 uur, veld
1
28.4: DWV - AFC, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur, veld 2
Leider: hr. R. Akkerman en Van Doesburg; scheidsrechter:
G. Bronsvoort
5.5: AFC - KBV, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur, veld 1
Leiders: idem; scheidsrechter: hr. Th. Haagman
Opstelling: Adriaans, M. Buskens, Chapman, v.d. Glas,
Schmidt, Kalse, Kröger, v.d. Meent, Slager, Tier, Wijdoogen,
De Wit
30.4: Henk Kappelhoff-toernooi: aanvang 10.00 uur
26.4: NFC 1 - AFC 1, 18.30 uur (zie mededelingen!)
28.4: AFC 2 - HERENMARKT/A, 12.00 uur; bijeen: 11.15
uur, veld 4. Leiders: heren Tier en Smit; scheidsrechter:
hr. D. Verburg
5.5: AFC 2 - RKAV, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 2
Leiders: idem; scheidsrechter: hr. G. Sluys
Opstelling: McCaldon, Coorengel, Janus, Nees, Reddering,
Röhrig, Schmidt, Smit, Spaan, A. Stork, R. Stork, Ver-
kaart, Klaver, Wiersma, Heemsbergen, Kuperus
30.4: Henk Kappelhoff-toernooi, aanvang 10.00 uur
Klaver: N.B.
2.5: AFC 2 - Aalsmeer, 18.45 uur (zie mededelingen!)
28.4: AFC 3 - WA 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leider: hr. Perels; scheidsrechter: hr. J. Vissers
5.5: DCG 3 - AFC 3, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Du Bois, G. Buskens, Chayes, v.d. Dungen,
Gortzak, Groen, Offringa, Perels, Snijders, Vuysje, Willem-
se, Nieberg
25.4: Blauw Wit 3 - AFC 3, 18.30 uur (zie mededelingen)
28.4: UITHOORN 2 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur,
veld 2. Leider: hr. v.d. Smaal; scheidsrechter: hr. R. Grant-
saan
5.5: KDO - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Bijlsma, Bender, Krol, Noordanus, Pach, Roeg,
v.d. Smaal, Swart, Visser, Van Vuure, Vermeulen, Steines
25.4: Roda '23 2 - AFC 4, 18.30 uur (zie vorige Schakel)
2.5: VDO 2 - AFC 4, 18.45 uur (zie mededelingen)
28.4: SP. ZUID 2 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur,
veld 4. Leider: hr. Bootman; scheidsrechter: hr. Versteeg
5.5: DWG 2 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Berkenstein, Boeken, Bos, Budding, Croiset,
Dekker, Eppink, Van Geelen, Knoppers, Roberti, Sarfaty,
Tjepkema, Van Tulder. Zijlstra
26.4: AFC 5 - RKDES 2, 18.30 uur verzamelen 17.45 uur,
veld 1 (zie mededelingen)
28.4: METEOOR 4 - AFC 6, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 4. Leider: hr. P. Faber; scheidsrechter: NN
5.5: VOLEWIJCKERS 3 - AFC 6, 12.00 uur; bijeen: 10.45
uur, veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Bar Pereg, v.d. Braak, Hopman, Faber, Koppers,
14