VI
mTwi
25.4: DE MEER 2 - AFC 4, 18.30 uur; bijeen: 17.30 uur,
veld 3. Leider: hr. v.d. Wal
Opstelling: Dijkhuis, Visser, Reddering, Looyenga, Mathij-
se, Bruinsma, Maass, Pierangeli, Meijer, Etty, v.d. Wal,
Kruyswijk, Schroeder
14.4: AFC 5 - NEA 2, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur, veld 1
Leider: hr. Pluim; scheidsrechter: NN
21.4: AFC 5 - ST. MARTINUS 3, 14.30 uur; bijeen: 14.00
uur, veld 2. Leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Isik, Pluim, Shapiro, Hoorn, Dijkstra, Derks,
Tamboer, Voorn, Kuyt, Smaal, Olman, Orman, Lange
MEDEDELINGEN C JUNIOREN
AFC 5 - Sport Zuid 2 op 18 april '85 is vervallen.
B.J.R. Cuperus is hersteld; opstellen in overleg met Henny
Kottmann.
Attentie voor alle avondwedstrijden: afbellen tussen 18.00
en 18.15 uur, minimaal één dag van te voren, tel. 76 32 35.
Inhaalprogramma op woensdag 17 en donderdag 18 april:
17.4: AFC C1 - Volewijckers C1, 18.30 uur; bijeen: 18.00
uur, veld 1
18.4: Herenmarkt C1 - AFC C2, 18.30 uur; bijeen: 17.30
uur, veld 2
18.4: AFC C4 - VDO C2, 18.30 uur; bijeen: 18.00 uur,
veld 1
14.4: NFC - AFC, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 3
Leiders: R. Akkerman en Van Doesburg; scheidsrechter:
hr. H. Reiziger
21.4: ZEEBURGIA - AFC, 12.00 uur;bijeen: 10.45 uur,
veld 2. Leiders: idem; scheidsrechter: hr. H.A. Boomkamp
28.4: DWV - AFC, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 2
Leiders: idem; scheidsrechter: hr. G. Bronsvoort
Opsteliing: Adriaans, M. Buskens, Chapman, v.d. Glas,
Kalse, Kroger, v.d. Meent, Slager, Tier, Wijdoogen, De Wit,
Schmidt
14.4: DJK - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 3
Leiders: heren Tieren Smit; scheidsrechter: hr. J.H. Stouten
21.4: VOORLAND - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur,
veld 1. Leiders: idem; scheidsrechter: hr. L. Embregts
24.4: ALMERE - AFC 2, 18.30 uur; bijeen: 17.15 uur, veld
3. Leiders: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: McCaldon, Coorengel, Janus, Nees, Reddering,
Röhrig, Smit, Spaan, A. Stork, B. Stork, Verkaart, Klaver,
Wiersma
14.4: BLAUWWIT 3 - AFC 3, 12.00 uur;bijeen: 11.00
uur, veld 4. Leider: hr. Perels; scheidsrechter: NN
21.4: AFC 3 is vrij
28.4: AFC 3 - WA 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
Leider: idem
Opstelling: Du Bois, G. Buskens, Chayes, v.d. Dungen,
Gortzak, Groen, Offringa, Perels, Snijders, Vuysje, Willem-
se, Nieberg
14.4: ABCOUDE 2 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur,
veld 2. Leider: hr. v.d. Smaal; scheidsrechter: NN
21.4: AFC 4 - RODA '23 3, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur.
veld 4. Leider: idem; scheidsrechter: mw. Van Ham
25.4: RODA '23 2 - AFC 4, 18.30 uur; bijeen: 17.15 uur
Leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Bijlsma, Bender, Krol, Noordanus, Pach, Roeg,
v.d. Smaal, Swart, Visser, Van Vuure, Vermeulen, Steines
14.4: AFC 5 - RKDES 2, 13.15 uur; bijeen: 12.30 uur, veld
4. Leider: hr. Bootsman; scheidsrechter: hr. Van Gorkum
21.4: RKAVIC4-AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 4. Leider: idem; scheidsrechter: NN
28.4: SP. ZUID 2 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 4. Leider: idem; scheidsrechter: mw. Versteeg
Opstelling: Berkenstein, Boeken, Bos, Budding, Croiset,
Dekker, Eppink, Van Geelen, Knoppers, Roberti, Sarfaty,
Tjepkema, Van Tulder, Zijlstra
Zie mededeling A5
Voor 14.4: Bos zie C6
14.4: ROOD WIT A4 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur,
veld 3. Leider: hr. P. Faber; scheidsrechter: NN
21.4: AFC 6 - Y-BOYS 2, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur,
veld 4. Leider: idem; scheidsrechter: hr. Van Gorkum
25.4: SWIFT 4 - AFC 6, 18.30 uur; bijeen: 17.30 uur,
veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: hr. v.d. Broek
Opstelling: Bar Pereg, v.d. Braak, Hopman, Faber, Koppers,
Krebs, Lebbe, Schroeder, Tuinenburg, Wattimena, Schotte
AFSCHRIJVEN ALTIJD BIJ DE WEDSTRIJDSECRETA-
RIS/GROEPSLEIDER(S) waaronder je resorteert.
SCHEIDSRECHTERSSCHEMA
13 maart D junioren tijd veld
AFC - Lijnden D/E 11.00 2
AFC 2-Blauw Wit 2 10.00 2
AFC 3 - Neerlandia 2 10.00 4
AFC 4-Sloterdijk 2 10.00 4
scheidsrechters
J.J. van Genderen
J.J. van Genderen
R. Benoni
R. van Alem
13 maart E junioren
AFC 2 - Sloterdijk 2
11.00 4 D. Bijlsma
13 maart F junioren
AFC-KBV2 10.00 1
AFC 3-Eland 11.00 1 R. van Alem
AFC 4-Blauw Wit 2 10.00 1 D. Bijlsma
OPSTELLINGEN D JUNIOREN
Woensdag 17 april, 18.00 uur vriendschappelijke wedstrijd
tussen D1 van AFC en D1 van Zeeburgia. Bijeen: 17.15 uur
AFC.
Indien het programma van 13 april wordt afgelast, wordt
het programma van 13 april verschoven naar zaterdag 20
april.
13.4: AFC - LIJNDEN D/C, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur,
veld 2. Leider: hr. Bergsma; scheidsrechter: hr. J. van Gen
deren
17.4: AFC - ZEEBURGIA, 18.00 uur; bijeen: 17.45 uur,
veld 1. Leider: hr. Meyer; scheidsrechter: hr. R. van Alem
Opstelling: Dutilh, Kruijswijk, Borello, Verbruggen, Daniëls,
Bakker, Slager, Dierdorp, Joost, Coutinho, Roeg, Hoed,
Koster