17.3: BUITENVELDERT 2 - AFC 4, 13.15 uur; bijeen:
12.30 uur, veld 3. Leider: hr. v.d. Smaal; scheidsrechter:
NN
24.3: AFC 4 - RKAVIC 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur,
veld 1. Leider: idem; scheidsrechter: hr. M. Kinsbergen
Opstelling: Bijlsma, Bender, Krol, Noordanus, Pach, Roeg,
v.d. Smaal, Swart, Visser, Van Vuure, Vermeulen, Steines
N.B.: Steines
17.3: AFC 5 - VDO 4, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 4
Leider: hr. M. Bootsman; scheidsrechter: hr. Van Gorkum
24.3: AFC 5 - RODA '23 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur,
veld 2. Leider: idem; scheidsrechter: mw. Versteeg
Opstelling: Berkenstein, Boeken, Bos, Budding, Croiset,
Dekker, Eppink, Van Geelen, Knoppers, Roberti, Sarfaty,
Tjepkema, Van Tulder, Zijlstra
Voor 17.3: Zijlstra reserve C6
Voor 24.3: Berkenstein reserve C6
17.3: AFC 6 - DWV 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 4
Leider: hr. P. Faber; scheidsrechter: hr. Kinsbergen
24.3: AFC 6 - KBV 4, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 3
Leider: idem; scheidsrechter: hr. Van Gorkum
Opstelling: Bar Pereg, v.d. Braak, Hopman, Faber, Isik,
Koppers, Krebs, Lebbe, Schroeder, Tuinenburg, Wattimena
Toevoegen 17.3: Zijlstra (reserve)
Toevoegen 24.3: Berkenstein (reserve)
AFSCHRIJVEN ALTIJD BIJ DE WEDSTRIJDSECRETA
RIS/GROEPSLEIDER (S) waaronder je resorteert.
SCHEIDSRECHTERSSCHEMA
16 maart D junioren veld tijd scheidsrechters
AFC-SDW 2 11.00 hr. A. Kooistra
AFC 3 - Buitenveldert 3 3 10.00 hr. A. Kooistra
AFC E/D - Rombout 3 11.00 R.vanAlem
niëls. Bakker, Slager, Dierdorp, Joost, Coutinho, Roeg,
Hoed, Koster
ZIE MEDEDELING!
16.3: WA 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leider: hr. Lobatto
23.3: DWG - AFC 2, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur, veld 1
Leider: idem; scheidsrechter: hr. De Jong
Opstelling: Voet, Rengers, Dijkhuis, Berrier, Visser, Van
Paare, Lobatto, Fortuin, Knoppers, Hulscher, Mouwes,
Kneefel
16.3: AFC 3 - BUITENVELDERT 3, 10.00 uur; bijeen:
9.30 uur, veld 3. Leider: hr. Polak; scheidsrechter: hr. Kooi
stra
23.3: AFC 3 - DCG 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: hr. Mulder
Opstelling: Polak, Moppes, Tuinenburg, Jonen, Vosveld,
Andringa, Khan, Santis, Kriger, Klaren, Zurel, Schotte,
Schooten, Pekel
16.3: KOMBY - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 1
Leider: hr. Koster
23.3: BUITENVELDERT 3 - AFC 4, 11.00 uur; bijeen:
10.15 uur, veld 1Leider: idem
Opstelling: Frisch, Foppen, Noot, Roosenschoon, v.d. Valk,
Sweijd, Ringe, Cyclik, Cornelisse, Graas, Thomas, M. van
Kampen, Rosenbaum, Van Loggem
16.3: AFC E/D - ROMBOUT, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur,
ved 3. Leider: hr. Elias; scheidsrechter: R. van Alem
23.3: AFC E/D - HRVC, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 3
Leider: idem; scheidsrechter: R. Benoni
Opstelling: Boll, M. v.d. Valk, Visser, Braasem, Bartels,
Berson, Keiser, J. Polak, Van Kampen, Elias, Fritzsche,
Snepvangers, Van Heerde
AFSCHRIJVINGEN: J. Benoni, tel. 64 26 10 tussen 18.00
en 19.00 uur.
16 maart E junioren
AFC-SDW
16 maart F junioren
AFC - Blauw Wit
AFC 2 - Blauw Wit 2
23 maart D junioren
AFC 1 - DWS 1
AFC 3 - DCG 3 (v.s.)
AFC E/D - HRVC
10.00 D. Bijlsma
11.00
10.00
11.00
10.00
10.00
D. Bijlsma
R. van Alem
hr. A. Mulders
hr. A. Mulders
R. Benoni
16 maart is R. Benoni vrij
23 maart zijn D. Bijlsma en R. van Alem vrij
OPSTELLINGEN D JUNIOREN
20 maart 18.00 uur: vriendschappelijke wedstrijden tussen
D1 van AFC en D1 van Zeeburgia. Bijeen: 17.15 uur AFC.
16.3: AFC-SDW, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur, veld 2
Leider: hr. Bergsma; scheidsrechter: hr. Kooistra
23.3: AFC - DWS, 11.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leider: hr. Meyer; scheidsrechter: hr. Mulder
Opstelling: Dutilh, Kruijswijk, Borello, Verbruggen, Da-
OPSTELLINGEN E JUNIOREN
16.3: AFC - SDW, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 2
Leiders: heren Sandberg en Peters; scheidsrechter: D. Bijls
ma
23.3: SWIFT 2 - AFC, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur, veld 3
Leiders: idem
Opstelling: Gehring, Engelsman, Reddering, Xenakis, Van
Loggem, De Nobel, Meeuwes, Roberti, Chrisstoffels, Bar-
neveld, Neter, Rengers, Marcus
De wedstrijd op 23.3 is vriendschappelijk.
16.3: WA 4 - AFC 2, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur, veld 3
Leider: hr. Bruinsma
23.3: PANCRATIUS - AFC 2, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur,
veld 1. Leider: idem
Opstelling: Bruinsma, Louwrier, Komman, Fortuin, Den
Dekker, Niermeyer, Theunissen, Polak, Fischel, Vreeman,
Simoncelli, Verhoef, Hogerzeil
De wedstrijd op 23.3 is vriendschappelijk.
ATTENTIE: OP 20 MAART a.s. SPEELT DE E1 EEN
VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJD TEGEN ZEEBUR
GIA E1. AANVANG: 18.00 UUR. Verzamelen bij AFC om
17.30 uur.
9