De jonge AFC-ers
SWIFT 8 - AFC 14, veld 3; bijeen: 13.30 uur AFC
ZATERDAGVOETBAL
PROGRAMMA ZATERDAG 2 MAART
AFC Zat 1 - HRVC 1, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC,
veld 2. Leider: G. van Dijk
Opstelling: Boyenk, Rachman, Berrier, Kikkert, Geluk,
Veen, Wegter, Groeneveld, Berman, Overweg, Gehring,
Slaap, Van Gelder, Kottmann
VVA 4 - AFC Zat 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC,
veld 4
Opstelling: Amesz, Knijf, Tromp, G. Lases, R. en W. van
Dantzig, H. en R. Hompes, Kraaykamp jr., v.d. Pol, Van
Haaren, Ridderikhof, Burink, Stroker, Van Zutphen, T. Sil-
veira. Koster
A. Reddering, R. Ruis, H. Schoemaker, G. Smit, K. Smit,
H. Tier, A. Wijnand
Reserves: T. Disselkoen, H. Dukker
Afschrijven: Jaap Pluim, tel. 42 53 33
PROGRAMMA ZATERDAG 9 MAART
AFC Vet. - HVV, 15.00 uur; bijeen: 14.15 uur
Scheidsrechter: Rob Dukker
Opstelling: T. Disselkoen, H. Dukker, H. Geusebroek, P.
v.d. Heydt, J. Hesseling, R. Ruis, H. Schoemaker, G. Smit,
K. Smit, H. Tier, A. Wijnand
Reserves: P. Meyer, K. van Osch
Afschrijven: Jaap Pluim, tel. 42 53 33
AFC Zat 3 is vrij!
Afschrijven:
Zaterdag 1 bij R. van Dijk, DONDERDAGAVOND tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 62 19 85
Zaterdag 2 bij W. Amesz, DONDERDAGAVOND tussen
18.00 en 19.00 uur, tel. 01720 - 3 07 71
Zaterdag 3 bij R. Böhne, DONDERDAGMIDDAG tussen
16.00 en 17.00 uur, tel. 11 66 55.
N.B.: Baarschers, Van Doesburg, Akkerman, Sandberg
De jeugdcommissie voor het seizoen '84 - '85 bestaat uit de
volgende leden:
Voorzitter D. v.d. Klaauw, Coba Ritsemahof 1
1183EA Amstelveen, 43 35 23
Algemeen secretaris G. Mulder, Sloterweg 1231
1066 CH Amsterdam, 15 38 68
PROGRAMMA ZATERDAG 9 MAART
GIRAM 1 - AFC Zat 1, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC,
veld 1Leider: G. van Dijk
Opstelling: Boyenk, Rachman, Berrier, Kikkert, Geluk,
Veen, Wegter, Groeneveld, Berman, Overweg, Gehring,
Slaap, Van Gelder, Kottmann
AFC Zat 2 - V V 6, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC,
veld 2
Opstelling: Amesz, Knijf, Baarschers, Tromp, G. Lases, R.
en W. van Dantzig, H. en R. Hompes, Kraaykamp jr., v.d.
Pol, Van Haaren, Ridderikhof, Burink, Stroker, Van Zut
phen, T. Silveira, Koster
Reserve shirts
AFC Zat 3 - V V 7, 14.30 uur;bijeen: 13.45 uur AFC,
veld 3
Opstelling: Van Dijk, Brouwer, Landman, v.d. Berg, N. en
R. Cohen, Visser, Crouwel, Mantel, De Graaf, Böhne, Ho
eker, De Metz, Nielsen, Witteveen, Verwoerd
Reserve shirts
Afschrijven: zie programma zaterdag 2 maart.
N.B.: Baarschers, Van Doesburg, Akkerman, Sandberg,
v.d. Bergh
VETERANEN
PROGRAMMA ZATERDAG 2 MAART
AFC Vet. - BLACK DEVILS, 15.00 uur; bijeen: 13.15 uur
Scheidsrechter: Rob Dukker
Opstelling: P. Meyer, D. Oostra, K. van Osch, P. Ouderland,
Secretaris A junioren C. Jochems, Langswater 334
1069 EC Amsterdam, 19 82 43
Secretaris B junioren D. Gallenkamp, Dintelstraat 98"
1078 VX Amsterdam, 64 19 72
Secretaris C junioren H. van Zweden, Roelof Hartstr. 60'"
1071 VL Amsterdam, 76 32 35
R. v.d. Ruit, Ferd. Bolstraat 26"
1072 LK Amsterdam, 79 04 92
Secretaris D junioren J. Benoni, Rooseveltlaan 222
1078 HX Amsterdam, 64 26 10
Secretaris E/F junioren W.M. van Alem, Amsteldijk 64
1074 HZ Amsterdam, 73 64 75
MEDEDELINGEN A JUNIOREN
A1uitgenodigd worden na de laatste training op vrijdag
voor: AFC - DOVO is vastgesteld op ZATERDAG 2 maart,
12.00 uur.
10 maart: EIGEN VERVOER. Adres: Gem. Sportpark a.d.
Robonsbosweg, Alkmaar, tel. 072 - 12 01 59
2.3: AFC - DOVO, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur, hoofdveld
Leiders: heren Stefels en Jochems; scheidsrechter: hr. G.B.
Lucas
10.3: AFC '34 - AFC, 12.00 uur; bijeen: 10.00 uur
Leiders: idem; scheidsrechter: NN
A2: uitgenodigd worden na de laatste training op vrijdag
voor'
5