PROGRAMMA ZONDAG 10 MAART
AFC 3 - ZWALUWEN VOORUIT (407), 11.30 uur; bijeen:
10.30 uur AFC. Leider: P. v.d. Heydt; scheidsrechter: J.M.
Hooft (1144)
Uitgenodigd worden: Verhaaff, v.d. Jagt, Stefels, Seunke,
Olree, Gudde, Schot, De Ridder, Bertolini, Van Eijk, R. Hu-
sers, De Kok, M. Huisman
AFC 4- BEVERWIJK 2 (419), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC. Leider: C. Tromp; scheidsrechter: J. Drayer (1078)
Uitgenodigd worden: v.d. Meent, Boelhouwer, Laarhoven,
Leloux, v.d. Einde, Wijnen, W. Husers, Mulder, Hogers, De
Jager, Wiersma, Latenstein, Verburg
AZS 2 - AFC 5, 11.30 uur; bijeen: 10.15 uur AFC
Leider: P. v.d. Dungen; scheidsrechter: A.J. Mulder
Uitgenodigd worden: Van Aken, v.d. Elsken, Hekster, Lud-
wig, Parsser, Seunke, Tromp, De Vries, Van Waveren, Ter
Woort, v.d. Zwan, Boone, Kozijn, W. de Graaf
BIJ ALGEHELE AFGELASTING ZONDAG 3 MAART
spelen AFC 1 en 2 tegen Hilversum uit om 12.00 uur.
PROGRAMMA DINSDAG 5 MAART
VOLENDAM - AFC, 20.00 uur
PROGRAMMA ZONDAG 10 MAART
AFC-UNITAS (56), 14.30 uur
Leider: K. Gehring; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze
Nipper. Scheidsrechter: R.Wassink (1376); grensrechters:
Th.P.J. Bakker (1010) enS.J. Groot (1116)
Elftalmascotte: Remco Verbrugge
AFC 2 - AJAX 3 (396), 11.30 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: D. Blijleven (1028);
grensrechter: H. Rooze
DCG 3 - AFC 3 (404), 11.30 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
Leider: P. v.d. Heydt; scheidsrechter: R.G. v.d. Muts (1236)
Voor opstelling zie programma zondag 3 maart.
DIO 2 - AFC 4 (416), 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
Leider: C. Tromp; scheidsrechter: A.A.J. Timmer (1335)
Voor opstelling zie programma zondag 3 maart.
AFC 5 - BUITENVELDERT 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30
uur AFC. Leider: P. v.d. Dungen;scheidsrechter: J.P.Schaft
Voor opstelling zie programma zondag 3 maart.
PROGRAMMA DINSDAG 12 MAART
DE KENNEMERS - AFC, 20.00 uur
Afschrijven: donderdag tussen 21.00 en 21.30 uur bij E.C.,
tel. 44 55 75.
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE B
PROGRAMMA ZONDAG 3 MAART
AFC 6 is vrij!
AFC 7 - OZK 2, veld 1bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: mw. Collewijn
Opstelling: Bierman, Van Blokland, Honsdrecht, L.H. Ja
nus, Jensch, Kreuger, Lanzing, Ritz, Rogge, Spee, DE WIJS,
H. de Wit, Woldringh, Balk
Afschrijven bij Hans de Wijs jr., tel. 44 26 38
BUITENVELDERT 3 - AFC 8, veld 2; bijeen: 14.00 uur
AFC. Scheidsrechter: mw. Sijmons
Opstelling: Anderiessen, Van Buuren, Le Belle, De Jongh,
Krak, Maitimu, Nivard, Linders, B.D. Magielsen, Peters,
Philips, Rooseman, Vos, Witzand, H.G.J. Janssen, Zintilis
Afschrijven bij Hans de Wijs sr., tel. 44 26 38 (privé) of
71 84 56 (zaak)
SPORTCLUB WEST 5 - AFC 9, veld 2; bijeen: 14.00 uur
Sportclub West
Opstelling bekend
Afschrijven bij Jan Pelsma, tel. 23 32 64
AFC 10 is vrij!
DCG 11 - AFC 11, veld 5; bijeen: 13.30 uur AFC
Opstelling: Angenent, Bijlsma, Bos (2x), Bouwmeester,
M.L. Cohen, Corea Alves, Van Gelder, Herkstroter, Stok
vis, Molewijk, Roedema (2x),Schwarz,Stokman,Teiwes,
Walker
Afschrijven bij Gert Jan Bos, tel. 24 20 28
AFC 12 is vrij!
AFC 13 is vrij!
AFC 14 - AMSTELLAND 8, veld 2; bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: Fred Kroonenberg
Opstelling: Bekkering, Beumer, D.D. Cohen, Gosler, Groen,
Groenteman, Mastenbroek, Mock, Rooth, Van Schajik,
Shabi, SWALEF, Umezawa, Van Vliet, Wertheym
Afschrijven bij Fred Swalef, tel. 45 87 00
AFC 6 - AR ISTOS 3, veld 2; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: H.C. Pieterse
Opstelling: Abma, Blom, Drenkelford, Handgraaf, Hemel
rijk, Juch, Kohlman, Lilian, Van Leeuwen, Ooink, Van Pol,
Tjon a Ten, Veltema, Geusebroek
Afschrijven bij Andy Tjon a Ten, tel. 02990 - 4 39 05
SPORTCLUB NOORD 3 - AFC 7, veld 1bijeen: 11.00 uur
AFC. Scheidsrechter: P.G. Quasten
AFC 8 - APGS 2, veld 3; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: M. Kuiper
AFC 9 - ZRC 2, veld 4; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: mw. Van Gerven
DCG 10 - AFC 10, veld 2; bijeen: 11.30 uur DCG
Scheidsrechter: mw. Erkamp
Opstelling bekend
Afschrijven bij Rik de Boer, tel. 023 - 28 73 83
AFC 11 -SLOTERPARK 4, veld 4; bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: Fred Kroonenberg
DCG 12 - AFC 12, veld 3;bijeen: 11.30 uur DCG
Afschrijven bij Leo de Nobel, tel. 43 84 53
AFC 13 - OOKMEER 6, veld 1bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven bij Bas Knoppers, tel. 79 83 98
4