SCHEIDSRECHTERSSCHEMA
2 maart D junioren
AFC E/D - SLTO
2 maart E junioren
AFC 2 - Swift 3
veld tijd
3 10.00
scheidsrechters
R. van Alem
11.00 R.Benoni
Opstelling: Boll, M. v.d. Valk, Visser, Braasem, Bartels, Ber-
son, Keiser, J. Polak, Van Kampen, Elias, Fritzsche, Snep
vangers, Van Weerde
AFSCHRIJVINGEN: J. Benoni,tel. 64 26 10tussen 18.00
en 19.00 uur.
2 maart F junioren
AFC2-DCG2 1 10.00 hr. Spaan
Swift2-AFC3 1 11.00 R. van Alem
AFC4-VVA2 1 10.00 R.Benoni
9 maart D junioren
AFC E/D - Buitenveldert 2 2 11.00 hr. F. Smal
AFC3-SDZ2 2 10.00 hr. F. Smal
9 maart F junioren
AFC-Gold Star 1 11.00 D. Bijlsma
AFC 3 - Vespucci 2 1 10.00 D. Bijlsma
2 maart is D. Bijlsma vrij
9 maart zijn R. Benoni en R. van Alem vrij
MEDEDELINGEN D JUNIOREN
MEDEDELINGEN E JUNIOREN
2.3: SWIFT - AFC, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur, veld 3
Leiders: heren Sandberg en Peters
9.3: SWIFT - AFC, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 2
Leiders: idem; scheidsrechter: hr. Hoek
Opstelling: Gehring, Engelsman, Reddering, Xenakis, Van
Loggem, De Nobel, Meeuwes, Roberti, Chrisstoffels, Bar-
neveld, Neter, Rengers, Marcus
9.3: bekerwedstrijd
2.3: AFC 2 - SWIFT 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur, veld 3
Leider: hr. Bruinsma; scheidsrechter: hr. R. Benoni
9.3: SWIFT 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 3
Leider: idem; scheidsrechter: hr. Arends
Opstelling: Bruinsma, Louwrier, Komman, Fortuin, Den
Dekker, Niermeyer,Theunissen, Polak, Fischel, Vreeman,
Simoncelli, Verhoef, Hogerzeil
9.3: bekerwedstrijd
9 maart bekerprogramma voor D1D2, D3 en D4.
2.3: SWIFT - AFC, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur, veld 2
Leider: hr. Meyer; scheidsrechter: hr. Van Klaver
9.3: LIJNDEN - AFC, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur, veld 1
Leider: hr. Bergsma; scheidsrechter: hr. P. Jager
Opstelling: Dutilh, Kruyswijk, Borello, Verbruggen, Da
niels, Bakker, Slager, Dierdorp, Joost, Coutinho, Roeg,
Hoed, Koster
2.3: BUITENVELDERT 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen:
9.15 uur, veld 2. Leider: hr. Lobatto; scheidsrechter: hr.
Van Genderen
9.3: KBV 3 - AFC 2,10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: hr. Degenaars
Opstelling: Voet, Rengers, Landsaat, Dijkhuis, Berrier, Vis
ser, Van Paare, Lobatto, Fortuin, Knoppers, Hulscher,
Mouwes, Kneefel
2.3: SCZ '58 D/C - AFC 3, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur,
veld 1Leider: hr. Polak
9.3: AFC 3 - SDZ 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: hr. F. Smal
Opstelling: Polak, Moppes, Tuinenburg, Jonen, Vosveld,
Andringa, Khan,Santis, Kriger, Klaren, Zurel, Schotte,
Schooten, Pekel
2.3: WA 4 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leider: hr. Koster
9.3: ZSGO 2 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leider: idem
Opstelling: Frisch, Foppen, Noot, Roosenschoon, v.d.
Valk, Sweyd, Ringe, Cyclik, Cornelisse, Graas, Thomas,
M. van Kampen, Rosenbaum, Van Loggem
2.3: AFC E/D - SLTO, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 1
Leider: hr. Braasem; scheidsrechter: R. van Alem
9.3: AFC E/D - BUITENVELDERT 2, 11.00 uur; bijeen:
10.30 uur, veld 2. Leider: idem; scheidsrechter: hr. F. Smal
AFSCHRIJVEN: W. van Alem, tel. 73 64 75, vrijdag tussen
18.00 en 19.00 uur.
MEDEDELINGEN F JUNIOREN
2.3: DWS - AFC, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 1
Leiders: heren Waas en Van Broeckhuyzen
9.3: AFC - GOLD STAR, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur,
veld 1. Leiders: idem; scheidsrechter: D. Bijlsma
Opstelling: Van Gelder, Hommel, Waas, Roberti, Chrisstof
fels, Pekel, De Bont, Vreeman, Kremer
2.3: AFC 2 - DCG 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 1
Leider: hr. Spaan; scheidsrechter: hr. Spaan
9.3: BUITENVELDERT 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen:
9.30 uur, veld 1Leider: idem
Opstelling: Spaan, O. Meyer, Yagi, Hol, M. Wesselink,
J. Wesselink, Lys, Stradmeyer, De Vries
2.3: SWIFT 2 - AFC 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur, veld 1
Leiders: heren Hekster en v.d. Jagt
9.3: AFC 3 - VESPUCCI 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur,
veld 1. Leiders: idem; scheidsrechter: D. Bijlsma
Opstelling: Hemminga, Sacksioni, v.d. Veer, Judkins,
M. Lusink, S. Lusink, Buël, Coutinho
N.B. op 2.3: M. Lusink en S. Lusink
ATTENTIE: 2.3 Swift 2 - AFC 3 wordt gespeeld op het ter
rein van AFC.
2.3: AFC 4 - WA 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 1
Leider: hr. Citroen; scheidsrechter: R. Benoni
9.3: AFC 4 is vrij!
Opstelling: Niemantsverdriet, Jacobs, D. Meyer, Van Hey-
ningen. Citroen, Korthals Altes, Jansen, Uiterwijk, De Boer
AFSCHRIJVEN: W. van Alem, tel. 73 64 75, vrijdag tussen
18.00 en 19.00 uur.
7