Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. 64e jaargang verschijnt wekelijks of twee wekelijks 6 februari 1985 nr 25 Secretariaat: G.A. van Caspel Kotter 7 1186 WH Amstelveen Tel. 020 - 45 72 30 Redakteur: Karei Brand Tulpenburg 59 1181 NL Amstelveen Tel.: 45 61 40 VAN DE BRUG AF GEZIEN 1 januari Weer of geen weer, de sixes zouden doorgaan. Nu, het was géén weer. Regen en wind konden ca 50 enthousiaste 'sixers' niet weerhouden. En dat was natuurlijk weer leuk voor de organisatoren, die daardoor toch alle eer van hun werk had den. En natuurlijk de nieuwjaarsshow, voor de laatste maal ge schreven en geregisseerd door Pim Adriaansz. Een stampvol le zaal genoot zichtbaar van het gebodene. Een bijzonder woord van dank en waardering is zeker op zijn plaats. Pim verzorgde dit traditionele evenement liefst zeventien jaar! 17 januari Organisatorisch gezien werd het jaardiner met enige zorg te gemoet gezien. Juist in dit jubileumjaar werd een record aantal deelnemers verwacht. Die verwachting werd niet be schaamd. Helaas was een aantal door het bestuur uitgeno digde gasten verhinderd. Wel in ons midden waren Ton Harms, voorzitter van de afdeling Amsterdam, Jack van Zanten en ons aller vriend Peek Jellema en naar ik meen allen met veel genoegen. Ton deed zijn felicitaties verge zeld gaan van een fraai tafelkleed voor de bestuurskamer. Vóór het magische middernachtelijk uur, dat de festivitei ten zou inluiden, had ik de eer en het genoegen om aan te kondigen, dat op de komende algemene ledenvergadering aan u zal worden voorgesteld om te benoemen tot Lid van Verdienste: Jan Benoni (jeugdcommissie). Peter Roosen- schoon (B-commissie en toto-commissie), Karei Baarschers (A-commissie) en oud-commissielid, ex-voorzitter van de Stichting Goed Genoeg en sinds jaar en dag onze onvolpre zen tafelpraeses Ton Glas. En last but nog least het voorstel om Sal van Gelder (15 jaar bestuurslid, voorzitter A-com missie, bestuurslid Stichting Goed Genoeg) te benoemen tot Erelid. Een compliment aan alle deelnemers voor dit zo stijlvol verlopen jaardiner. 19 januari Dat beloofde een druk dagje te worden! Ons lid Karei Prior had het lumineuse idee om zijn radioprogramma "Kom eens langs in te wijden aan zijn club AFC. De opnamen hiervoor vonden op deze dag plaats. Op zich al leuk om de opname van een radioprogramma mee te ma ken. Een volle zaal luistert met aandacht naar de diverse door Karei uitgenodigde sprekers en artiesten. Een grandio se happening. En wat een positieve publiciteit voor onze vereniging! Nogmaals vanaf deze plaats: Karei, reuze be dankt! Om kwart over vier meldden zich al de eerste gasten voor de receptie. Ook een geslaagd evenement, waarbij het aantal sprekers binnen de perken bleef, mede dank zij ceremonie meester Jack van Gelder (bedankt Jack!). Vele voetbal vrienden trokken aan ons voorbij en vele fraaie geschenken mochten door ons in ontvangst worden genomen. Ook vanaf deze plaats bied ik mijn verontschuldigingen aan voor het aanmerkelijk later aanvangen van de ledenreceptie. Excuus. Toch ook een bijzonder gebeuren door het feit, dat vele lieftallige AFC-dames zich de moeite hadden ge troost om zich opnieuw in kledij anno 1895 te hullen. Een fantastisch gezicht en een gebaar, dat door het bestuur ho gelijk op prijs werd gesteld. Ook de daarop volgende feest avond had een grandioos verloop met een herleefde tradi tie, het optreden van een eigen 'The Reds Band'. Hulde voor leider Rob Duis en zijn musici, die hiervoor talloze uren hadden gerepeteerd. Er zullen niet veel verenigingen zijn, die zich op een eigen band kunnen beroepen. Eerst in de kleine uurtjes verlieten de laatste feestgangers ons club huis. Dank Nu de eerste evenementen achter de rug zijn, is een woord van dank op zijn plaats. Dank aan de perscommissie voor hun voortreffelijke uitgaven zoalsde jubileumgids, jubileum-

Schakels (clubbladen) | 1985 | | pagina 1