Ruud van de Ruit Voor al Uw Onderhouds-, Tegel- en Stukadoorswerk. Speciaal voor Sierpleisters. Telefoon 020 - 790492 RONDOM HET VIJFDE Onze sociëteit staat voor u open Maandags clubavond feesten, recepties, diners zijn alle groepjes leden die iets in het kader van het jubi leum op touw zetten gevraagd uiterlijk maandag 29 oktober hun informatie aan de pers- en publiciteitscommissie te la ten weten. Bij de diverse toernooien komen natuurlijk vol gend jaar nog programmaboekjes uit, die aan de bezoekers worden uitgereikt, maar die zullen allen de vakbekwame ontwerpen hebben van AFC's huisontwerper Lex Rimini. Met andere woorden: er komt een uniforme aanpak van alle drukwerken, die in het kader van ons clubjubileum verschij nen. Als de sponsor zich meldt, verschijnt er - naar idee van Gerard Trebert een jubileumboekje, dat geheel wordt op gedragen aan de jeugd van AFC. In dit boekje worden alle jeugdspelers met hun pasfoto en enkele gegevens gepubli ceerd en daarnaast zal een verhaal worden samengesteld over de levensloop van een nieuw jeugdlid. Kontakten met de jeugdcommissie van onze vereniging zijn hierover al ge legd. De jeugdleiders van de AFC-jeugdelftallen zijn ge vraagd een karakteristiekje van hun elftal te maken voor dit jubileumboek, dat de titel krijgt: "Over tien jaar zijn we honderd". Marcel Koster is de man die graag advertenties aanvaardt voor de Jubileumgids of voor de AFC Schakel, die in ja nuari (de eigenlijke jubileummaandin verband met het jubileum wat dikker zal uitkomen. Hebt u ideeën, suggesties of goede gedachten ten aanzien van de jubileum-viering, graag een signaal aan de bestuurs- koördinatoren van het jubileum: Otto van Rijn of Marcel Koster. Hans de Bie Ik herinner me nog een koude ochtend vorig jaar. Uit, tegen KBV. Hij speelde weergaloos. Dolde zomaar vier man en schoot rakelings naast. In de tweede helft een briljante ac tie op rechts, voorzet op Jürgen, waaruit een goal. Helaas raakte Roald aan het einde van het seizoen geblesseerd aan de kniebanden. Hij is inmiddels geopereerd en herstelde zeer snel. Maar tot nog toe kan hij slechts als toeschouwer de wedstrijden van zijn team volgen, hetgeen door ons na tuurlijk zeer op prijs wordt gesteld. Het vijfde zou echter het vijfde niet zijn als voor onze snelle rechtsbuiten van weleer geen oplossing zou zijn gevonden. Minder snel, het scheelt niet veel, maar getructer, speelt Diederik nu op de rechter flank. Twee wedstrijden liggen alweer in het ver schiet. De één, tegen een glashandel, bleek naderhand tegen s.c. Buitenveldert te gaan. Het devies was als vanouds: niet voor 100 procent maar voor 200 procent inzet. Let wel, het gaat hier niet om geld. Buitenveldert bleek op eigen' terrein een moeilijke tegenstander. Dat nam niet weg dat we na zo'n twintig minuten reeds met 3-0 voor stonden. Een zeer opmerkelijke goal van John was daarbij. Een door hem genomen vrije trap net over de middenlijn vlak tegen de zij lijn op links (hebbu 'm?) ging in één keer erin. Diederik had maar liefst drie assists in deze wedstrijd en één goal. Eind stand 6-1 met nog drie goals van Jürgen. Afgelopen zondag tegen een bouwmaatschappij. Osdorp staat reeds nu bekend als een zwakke tegenstander. Zeker wisten we dat vlak voor de wedstrijd nog niet, maar na af loop was dit de juiste conclusie. Coach Peter hield rekening met de inflatie, hetzelfde devies als boven, alleen nu alles met twee vermenigvuldigd. Toch bleek op het gladde veld scoren een moeilijke kwestie te zijn. Het duurde dan ook vrij lang, totdat de eerste aangetekend kon worden. De ma ker was Jürgen. Ruststand 1-0. Na de thee werd Osdorp ge heel weggespeeld. AFC zette het spel rustiger op en wist met goede combinaties tot scoren te komen. Inmiddels was Krak verruild voor Gudde, die later onrechtmatig in het strafschopgebied gehaakt werd. John mocht de penalty verzilveren. Even daarvoor had hij er al op geoefend. Toen was het Jürgen die onderuit gehaald werd. Uiteindelijk werd deze zege met een 8-0 beklonken, goals van Jürgen, Diede- rick en Gudde. Joost Uchtman, onze keeper, raakte deze week geblesseerd: een hersenschudding bij het verhuizen. Hem wordt beterschap gewenst! Overigens verving Willem de Graaf hem uitstekend. Tot over twee weken. Nicky Hekster AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers! op de week-ends vanaf 10 uur andere dagen vanaf 14 uur (dinsdag gesloten) uw gastheer is Cor Roelofs Tevens unieke gelegenheid voor het houden van alle soorten ruime parkeergelegenheid keus uit vele menu's tijdig bespreken telefoon 44 55 75 3

Schakels (clubbladen) | 1984 | | pagina 3