BESTUURSMEDEDELINGEN AFC 10 KAMPIOENSCHAP IN SUCCESSIE Beëindiging lidmaatschap Wij willen niemand de vereniging uitjagen, maar degenen die toch al besloten hebben om volgend seizoen niet meer te voetballen (of de ouders die weten dat hun zoon volgend seizoen niet meer wil voetballen), verzoeken wij zeer drin gend dit vóór 31 mei a.s. schriftelijk te melden aan onze 2e secretaris, de heer G.A. van Caspel, Kotter 7, 1186 WH Amstelveen, tel. 45 72 30. Op deze wijze kan men voorkomen dat onze vereniging op onnodige kosten gejaagd wordt. Want begin juni moeten de afgemelde leden aan de Bond worden doorgegeven; voor de dan niet afgemelde leden krijgt de vereniging de rekening (bondscontributies e.d.) gepresenteerd voor het volgende seizoen. De ervaring heeft geleerd dat mondelinge boodschappen aan begeleiders, trainers, aanvoerders e.a. dat men met voetbal len stopt, niet altijd op de juiste plaats terecht komen Vandaar: wendt u voor afmeldingen (tijdig) tot de 2e se cretaris. ATTENTIE! ATTENTIE! In verband met het afsluiten van de boeken seizoen '83/'84 verzoekt de 1e penningmeester degenen, die nog gemaakte kosten moeten declareren, dit voor 1 juni a.s. in te zenden aan H.O. van Rijn, Weerdestein 38,1083 GB Amsterdam. Tevens dienen degenen, die nog geldmiddelen van AFC beheren, af te rekenen via giro 4 51 17 26 of bankrekening 45.47.10.274, ABN Minervaplein 18, Amsterdam; beide rekeningen t.n.v. AFC. Bij voorbaat dank voor de medewerking. kicksen dus niet uit de wilgen te plukken, zelfs niet voor het geval datZoals alom bekend heeft het arbitraal trio, bestaande uit B. Thomas, S. van Gelder en Chr. Schroder ons vorig jaar de das omgedaan, dit niettegen staande de hen overhandigde welgevulde enveloppen. Deze heren krijgen nog een laatste kans zich te rehabili teren. Vorig jaar heb ik helaas moeten constateren dat enige speelballen er in het veld als clochards bijliepen. Dit zal niet meer gebeuren. Verplicht is het 'tenue de Sal' en een recentelijk bij voorkeur uniform gecoif feerd hoofd. c. 19.45 uur: gezamenlijke analyse van de overwinning aan de bar (een half uur voetbal-latijn). d. 20.15 uur: buffet froid au ballon d'or. e. 21.00 uur: uitreiking door het gouden ballerina comité van de zgn. 'Gouden Joekel' aan de bal van het jaar. In 1983 voor het eerst ingevolge mijn opdracht— uitge reikt aan ondergetekende. f. 21.15 uur: orgie onder de opzwepende klanken van resp. de jonge, snel in opkomst zijnde 'Spencers' en van de ge routineerde en gearriveerde musici, zich presenterend on der de niet geheel begrijpelijke naam 'de Swingplank'. In ieder geval krijgen we veel muziek-duis in huis. De recette van de wedstrijd volgens een voorzichtige schatting gaat het om 500 betalende bezoekers - is be stemd voor het 90-jarig jubileumfonds. Tenslotte zij nog gemeld dat gespeeld wordt onder het mot to: "Wij gaan ervoor en zij er onderdoor" Rjucht en Sljucht uw praeses, H.J.N. Boskamp Aan de leden van de 'Gouden Ballen-ploeg' Gouden mannen, De afgelopen maanden hebben mij met betrekking tot de inrichting van onze jaarlijkse reünie weer talloze suggesties van zeer uiteenlopende aard bereikt. Zoals gewoonlijk waren al deze voorstellen (o.a. afkomstig van de leden Lee- ser, Kemna, Gehring, Disselkoen, Duis, Geluk, Kuikens, Smit, Tak, Meijer, Lenz en Blóte) zonder uitzondering vol slagen onbruikbaar. Teneinde u en voornoemde heren in be scherming te nemen, het ik het programma van onze bij eenkomst, die op 1 juni a.s. zal plaatsvinden, op eigen kracht samengesteld en wel als volgt. a. 17.00 uur: aankomst van de gouden ballen c.q. balleri na's op de Sociëteit Goed Genoeg. Iedere bal laat zich derhalve in principe vergezellen door één (levens)partner. b. 18.00 uur: wedstrijd van 2 x 35 minuten tussen AFC 1 (bijna kampioen) en de Gouden Ballen-ploeg. Over de samenstelling van ons team heb ik me ampel laten advi seren door technisch directeur en coördinator Gé van Dijk, hetgeen uiteindelijk om ten aanzien van de uit slag geen enkel risico te lopen tot de beslissing heeft geleid in beginsel uitsluitend ballen, die anno domini 1969 of later als gouden 1e elftalspeler hebben gefigu reerd, voor opstelling in aanmerking te laten komen. Naar vanzelf spreekt heeft dit besluit een experimenteel karakter, zodat hieraan geen precedent-werking kan wor den toegekend. Ook Cees den Braven hoeft dit keer zijn Een ieder die zich van het wel en wee van AFC 10 op de hoogte houdt, moet dit seizoen wel van verbazing van z'n stoel zijn gevallen; want het 10e - tot voor kort nog "de eeuwige tweede' genoemd werd nu voor de tweede keer in successie kampioen. Een kampioenschap dat voor AFC tevens het eerste kampioenschap van dit seizoen betekende en daar zijn wij toch wel een beetje trots op. Al met al kunnen we zeggen een leuk seizoen achter ons te hebben, zeker wat betreft de sportiviteit, want een seizoen zonder relletjes en opstootjes is al heel wat tegenwoordig. Sportief gezien moesten we ditmaal wel voor de punten knokken, want diverse malen werd een aanvankelijke ach terstand pas in de slotfase tot een overwinning omgezet. In het bijzonder moet dan de wedstrijd tegen Buitenveldert genoemd worden, toen na een 0-4 achterstand er uiteinde- 5

Schakels (clubbladen) | 1984 | | pagina 7