PROGRAMMA DONDERDAG 26 APRIL
PROGRAMMA DONDERDAG 12 APRIL
PROGRAMMA ZONDAG 29 APRIL
Nipper. Scheidsrechter: P.J. Gerrits (1101grensrechters:
J. Engel (1085) en G. Bouma (1041)
AFC 2 - AJAX 3, 11.30 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: J. Hollenberg 1140)
Grensrechter: H. Rooze
UVV 2 - AFC 2, 19.00 uur; bijeen: 17.30 uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: C. van Montfoort
(1230); grensrechter: H. Rooze
Het 3e, 4e en 5e elftal zijn gedurende het Paasweekend vrij!
Afschrijven: donderdag tussen 21.00 en 21.30 uur bij E.C.,
tel. 44 55 75.
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
LET OP: in deze Schakel vindt u de programma's van 11
12, 15, 19, 23 en 30 april.
H.H. COMMISSIELEDEN
Kopij voor de Schakel van 25 april gaarne inleveren
uiterlijk 2e Paasdag, 23 april om 22.00 uur bij de 1e
secretaris, A. van Soomeren, Van Boshuizenstraat
393, Amsterdam-Buitenveldert.
Wilt u zo goed zijn ook de uitslagen te vermelden van
het weekend 14/15 april, het Paasweekend en van de
midweekse wedstrijden?
PROGRAMMA WOENSDAG 11 APRIL
AFC 9 - EENDRACHT '82 7, bijeen: 18.00 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: R. van Haaften
Opstelling bekend
WMS 3 - AFC 6, bijeen: 17.45 uur AFC, veld 2
VOORLAND 5 - AFC 8, bijeen: 18.15 uur Voorland, veld 3
AFC 13 - DEVO '58 3, bijeen: 18.15 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: N.B. de Bel
AFC 14 - PANCRATIUS 14, bijeen: 18.15 uur AFC, veld 4
Scheidsrechter: S. Jhinkoe
PROGRAMMA ZONDAG 15 APRIL
RKAVIC 7 - AFC 6, bijeen: 13.30 uur AFC, veld 3
Scheidsrechter: P. de Meere
Afschrijven bij A. Tjon A Ten, tel. 44 07 10
Opstelling bekend
WTO 3 - AFC 7, bijeen: 9.30 uur WTO, veld 3
Scheidsrechter: R. Agsteribbe
Afschrijven bij Jan Pelsma, tel. 23 32 64
Opstelling bekend
DWG 4 - AFC 8, bijeen: 13.30 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: R.L. Kervezee
Afschrijven bij R. van Buuren, tel. 27 20 63
Anderiessen, Van Haastere, Hekster, Magielsen, Nivard,
Peters, Philips, Rooseman, Schot, Schmidt, Veltema, Wij-
nans. Geusebroek, Witzand, Van Buuren
AFC 9 - AMSTELLAND 6, bijeen: 11.30 uur AFC, veld 1
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven bij Hans de Wijs, tel. 44 26 38
Opstelling bekend
EENDRACHT '82 - AFC 10, bijeen: 9.30 uur Eendracht,
veld 2. Afschrijven bij Rik de Boer, tel. 023 - 28 73 83
Opstelling bekend
AFC 11 BUITENVELDERT 7, bijeen: 14.00 uur AFC,
veld 2. Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven bij F. Kroonenberg, tel. 47 19 58
Angenent, Bos, Bouwmeester, v.d. Geest, Van Gelder,
Herkströter, Juch, KROONENBERG, Mastenbroek, Roede-
ma, Schwarz, Stokman, Swalef, Szabo, Zeinstra
P en T 4 - AFC 12, bijeen: 11.30 uur P en T, veld 2
Afschrijven bij Leo de Nobel, tel. 43 84 53
Opstelling bekend
AFC 13 - NEERLANDIA 5, bijeen: 9.30 uur AFC, veld 1
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven bij Bas Knoppers, tel. 79 83 98
Opstelling bekend
NE A 12 - AFC 14, bijeen: 11.00 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven bij Rob Groenteman, tel. 17 81 12
Bekkering, Beumer, Cohen, Groen, Gosler, GROENTEMAN,
De Haas, M.E. de Jong, Rooth, Van Schajik, Scheffer, Da
Silva Curièl, Titsing, Van Vliet, Wertheim, Grapperhaus
PROGRAMMA DONDERDAG 19 APRIL
DEVO '58 - AFC 13, bijeen: 18.1 5 uur Devo '58, veld 1
Scheidsrechter: S. van Lent
SWIFT 7 - AFC 14, bijeen: 18.00 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: W.C.A. Kalsbeek
PROGRAMMA MAANDAG 23 APRIL
TOERNOOI ARSENAL, bijeen: 9.00 uur AFC
Uitgenodigd worden: Angenent, Bos, Beumer, Cohen, Bouw
meester, Gosler, Groenteman, De Haas, v.d. Gerst, Van Gel
der, Juch, Kroonenberg, Roedema, Schwarsz, Szabo, Zein
stra, Stokman, Titsing, Scheffer, Da Silva Curiël, M.E. de
Jong
Afschrijven: zondagavond 15 april, 18.00 uur bij H. Elias,
tel. 02975 - 6 57 60
TABA 3 - AFC 6, bijeen: 13.30 uur AFC, veld 1
Scheidsrechter: B.H. Engelsman
AFC 7 - SPARTAAN 4, bijeen: 14.00 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: Ch.L. Jansen
DNC4-AFC8, bijeen: 11.00 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: L. Mittelhaeuser
9