PROGRAMMA DONDERDAG 12 APRIL
12.00 uur: St. Martinus 2 - AFC 4 (vr.), 1e veld
Junioren B
10.00 uur: DWV - AFC (602), 2e veld
12.00 uur: AFC 2 - WA 2 (614), 1e veld (res. shirts)
10.00 uur: DWS 4 - AFC 3 (vr.), 2e veld
10.00 uur: WA 3 - AFC 4 (628), 3e veld
Junioren C
12.00 uur: DJK - AFC (vr.), 3e veld
12.00 uur: AFC 2 - ZSGO (713), 4e veld
13.15 uur: AFC 3 - Rood Wit/A2 (vr.), 4e veld
10.00 uur: Uithoorn 3 - AFC 4 (vr.), 2e veld
12.00 uur: NFC 4 - AFC 5 (vr.), 3e veld
10.00 uur: AFC 6 - DCG 4 (733), 4e veld
PROGRAMMA DINSDAG 10 APRIL
18.45 uur: De Germaan - AFC (1), 1e veld
18.45 uur: AFC 13 - Devo '58 3 (422), 2e veld
18.45 uur: AFC 14 - Pancratius 14 (433), 4e veld (res. sh.)
Junioren A
18.45 uur: Herenmarkt/A - AFC (602), 1e veld
LIGGING DER TERREINEN
OSDO - Weth. Koolhaasweg, Ouderkerk a/d Amstel
ZEEBURGIA - Middenweg bij spoorwegviaduct
SLTO, DWG, HERENMARKT - Ookmeer, Troelstralaan
OVVO, DJK - Kruislaan bij Middenweg
DWS, SDW - Spieringhorn, Rhöneweg, Industrieterrein
Sloterdijk
GOLD STAR, BLAUW WIT - Sportpark Sloten, Sloten
SPORTING ZUID - Het Loopveld, A'veen, ingang Kalfjes
laan vanaf Amsteldijk
NFC - Sportlaan, Amstelveen
ROOD WIT/A - De Weeren, einde Volendammerweg
SPARTAAN, GERMAAN, EENDRACHT, FIJNHOUT -
Eendracht, Corn. Outshoornstraat
NEA - Jan Persijnstraat, Ouderkerk a/d Amstel
SDZ - Transformatorweg 10
BUITENVELDERT - De Boelelaan
VOLEWIJCKERS - Baron de Coubertinlaan, A'dam-Noord
SCHELLINGWOUDE - Schellingwouderdijk t/o nr 219
ST. MARTINUS - Amsterdamseweg, Amstelveen
DWV - Elzenhage, Buikslotermeerdijk t/o Krijtmolen
WA - Jan van Galenstraat
UITHOORN - Sportlaan, Uithoorn
BEDANKT ALS DONATEUR
J. Veltrop, W.H.M. Galavazi
VETERANEN
31 maart: AFC - KLM, aanvang: 15.00 uur
7 april: Victoria - AFC, verzamelen: J. Pluim, 13.30 uur
Uitgenodigd worden: bekend
Afschrijven: J. Pluim, tel. 42 53 33
WEDSTRIJDBAL
De bal voor de wedstrijd AFC - RCH is aangeboden door
John Jansen.
Namens AFC heel hartelijk dank.
AFC CONTRIBUTIE 1983 -1984
Ingevolge besluit Algemene Ledenvergadering dd. 23 juni '83
Contri
na 1 okt.
na 1 feb
butie
extra
extra
Werkende leden vanaf 65 jaar 200,—
25-
50,-
Werkende leden op 1 juni
'83 20 jaar en ouder
275,-
25-
50,-
Studenten
200-
25-
50,-
Dienstpl. militairen
200-
25-
50,-
Buitenleden
200 -
25-
50-
Junior A leden op 1 juli '83
niet ouder dan 20 jaar
175-
25,-
50-
Junior B leden
175-
25-
50,-
Junior C leden
175-
25-
50-
Pupillen A en B
175,-
25-
50,-
Alle bovenstaande contributies zijn inclusief f 10,— voor
het Stichting Onderhoudsfonds KNVB-verzekering inbegre
pen.
Ondersteunende leden f 75,— (min. plus f 25,— kosten
Schakel/Bulletin.
Entreegeld senioren en jeugdleden f 25,—.
Spelende leden dienen vóór het begin van de competitie
hun contributie te hebben voldaan.
Postgiro 24.10.02 Gem. giro 45 10 515, t.n.v. 2e Pen
ningmeester, Lindenlaan 487, 1185 LS Amstelveen.
PROGRAMMA ZONDAG 1 APRIL
ZEEBURGIA - AFC (501), 14.30 uur
Leider: K. Gehring; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze
Nipper
Scheidsrechter: A. Maatita (5171); grensrechters: A.A.J.
Schuurmans (1303) en A.B. Kroes (1189)
HOLLAND 2 - AFC 2, 11.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: H.G. Veenendaal
(1352); grensrechter: H. Rooze
AFC 3 - HMS 2, 11.30 uur; bijeen: uiterlijk 10.15 best. k.
Leider: P. v.d. Heydt; scheidsrechter: L.G.A. Hart (1125)
Uitgenodigd worden: Verhaaff, v.d. Jagt, M. Huisman,
Th. Husers, W. Husers, Hes, Schot, Berman, De Kok, Post,
De Ridder, Jacobs, Latenstein, E. Seunke
LEDENLIJST
MUTATIE WL NAAR DONATEUR
H. Bierman, Soetendaal 12, 1081 BP Amsterdam
ADRESWIJZIGINGEN
R. van Buuren, Wolvenstraat 15"', 1016 EM Amsterdam,
tel. 27 28 63
J.R.K. Burke, Tooropkade 1, 2102 AA Heemstede, tel.
023 - 29 26 46
J.H. Sandberg, Van Breestraat 180 bv, 1071 ZZ Amster
dam, tel. 64 80 74
R. Koster, Graan voor Visch 18820, 2132 GJ Hoofddorp
D.E. Elias, Joost v.d. Vondellaan 19, 1422 HK Uithoorn
6