Bijlsma, Geldof, Gyrath, De Jong, Van Ommeren, Roede-
ma, Speelman, Van Til, Walker, v.d. Woerdt, Bergen, Oei,
Sajet
N.B.: Balk, Van Mourik, Druif, M. de Wijs
I.4: SP. ZUID 3 - AFC 4 (vr.)14.30 uur; bijeen: 13.30
uur, veld 4. Leider: hr. Bakker; scheidsrechter: NN
8.4: ST. MARTINUS 2 - AFC 4 (vr.), 12.00 uur; bijeen:
II.00 uur, veld 1Leider en scheidsrechter: idem
Uitgenodigd worden: Bakker, Duister, Fröhlich, Hensber-
gen, Hogenboom, Cohen, Kothuis, Luiks, Rijnsburger, De
Vries, Van Zutphen, Gimbrere, Wolfraad
Oei en Bergen: zie A3
AFSCHRIJVEN: ALTIJD BIJ JE WEDSTRIJDSECRETA
RIS/GROEPSLEIDER WAARONDER JE RESORTEERT.
ZIE MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE op vrijdag
tussen 17.00 en 17.30 uur bij de heer C. Jochems.
MEDEDELINGEN B JUNIOREN
1.4: AFC 1 - DCG 1, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leider: heren Stefels en M. Duinker; scheidsrechter:
hr. J. Brouwers
5.4: ROOD WIT/A 1 - AFC 1, 18.30 uur; bijeen: 17.30 uur,
veld 4. Leider: idem; scheidsrechter: hr. S. Hilbrink
8.4: DWV 1 - AFC 1, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: hr. A. Slemmer
12.4: HERENMARKT 1 - AFC 1, 18.45 uur; bijeen: 17.45
uur, veld 1. Leider: idem; scheidsrechter: hr. E. Dorenbos
B. Duis, J. Duis, Gallenkamp, De Graaf, Klein, Keizer, Mil
lenaar, Terwiel, Titsing, v.d. Vegte, Ypma, v.d. Graaf
1.4: SDW 2 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 4
Leider: hr. Heisterkamp; scheidsrechter: hr. Jac. v.d. Heyden
8.4: AFC 2 - WA 2, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur, veld 1
Leider: idem; scheidsrechter: hr. S. Hilbrink
Uitgenodigd worden: Abascal, Bollen, Carmiggelt, Crouwel,
Eelzak, Gortzak, Janse, Heisterkamp, Koefoed, Kuyt, Last,
Ramon, Woerdeman
1.4: AFC 3 - DWS 3, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur, veld 1
Leider: hr. Kruyshaar; scheidsrechter: mej. E. Smits
8.4: vrij
Uitgenodigd worden: Bleeker, Kniest, Meyer, De Metz,
v.d. Berg, Streek, Wiebenga, Schafer, Janus, Koster, Oudt,
Kruyshaar, Brom, M. Beets
Oudt N.B.
Meyer reserve B2
1.4: BLAUW WIT 4 - AFC 4, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur,
veld 3. Leider: hr. v.d. Wal; scheidsrechter: NN
8.4: WA 3 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 3
Leider en scheidsrechter: idem
Uitgenodigd worden: M. Beets, Etty, Eppink, Hilbrink,
Hoorn, Kruyswijk, Reddering, Schroeder, Veen, Wal, Mey
er wl, Harrems, Pierangeli, Kooyk, Matthijse
AFSCHRIJVEN ALTIJD BIJ JE WEDSTRIJDSECRETA
RIS/GROEPSLEIDER WAARONDER JE RESORTEERT.
ZIE MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE op vrijdag bij
de heer H. van Zweden tussen 18.30 en 19.00 uur.
MEDEDELINGEN C JUNIOREN
30.3: AFC 1 - SPARTAAN 1, 18.30 uur; bijeen: 17.45 uur,
veld 4. Leiders: heren Landman en Akkerman jr.,; scheids
rechter: hr. P. Flamming
1.4: DWG 1 - AFC 1, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur, veld 2
Leiders: idem; scheidsrechter: hr. L. Vonk
5.4: SPARTAAN 1 - AFC 118.30 uur; bijeen: 17.30 uur,
veld 3. Leiders: idem; scheidsrechter: hr. P. Wagenaar
8.4: DJK 1 - AFC 1 (vr.), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 3. Leiders: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: M. Boering, Chapman, Frijmarsum, R. Keizer,
Van Merkestein, Schmidt, Tier, Wijdogen, Pete, De Vries,
Dijkhuis, v.d. Glas
1.4: NFC 2 - AFC 2 (vr.), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 3. Leider: hr. Bollen; scheidsrechter: NN
8.4: AFC 2 - ZSGO 1, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur, veld 4
Leider: idem; scheidsrechter: hr. A. Koster
Uitgenodigd worden: L. Boering, Buskens, Buskens, Bollen,
Bruinsma, Fröhlich, Kalse, Kniest, Röhrig, Spaan, Stom,
Harrems, Kröger, Jacobs
Wegens incorrect gedrag wordt Hensbergen niet opgesteld.
1.4: AFC 3 - ZEEBURGIA 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur,
veld 3. Leider: hr. Perels; scheidsrechter: hr. M. Kinsbergen
8.4: AFC 3 - ROOD WIT/A 3 (vr.), 13.15 uur; bijeen: 12.30
uur, veld 4. Leider: idem; scheidsrechter: hr. De Graaf
Uitgenodigd worden: N. Bakker, v.d. Horst, Koster, Lange,
Linszen, Maass, Noordanus, Malinaric, Müller, Perels, Pluim,
Snijders, Heemsbergen, Janowitz
Voor 1.4: N. Bakker C4
Voor 8.4: v.d. Horst C4
1.4: SP. ZUID 2 - AFC 4 (vr.), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 4. Leider: hr. Groen; scheidsrechter: NN
8.4: UITHOORN 3 - AFC 4 (vr.), 10.00 uur; bijeen: 9.00
uur, veld 2. Leider en scheidsrechter: idem
Uitgenodigd worden: Arisz, D. Bakker, Dekker, Derks, Ep-
ping, Gortzak, Jonen, Kuyt, Mosman, Olman, A. Stork,
Olivier
Voor 1.4: N. Bakker
Voor 8.4: v.d. Horst C4
1.4: AFC 5 - SDZ 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 4
Leider: hr. N. Roeg; scheidsrechter: hn W. de Graaf
8.4: NFC 4 - AFC 5 (vr.), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: NN
Uitgenodigd worden: Chayes, Haring Caspel, Krol, Kupe-
rus, Roeg, Swart, Vermeulen, Van Vuure, Vuysje, Pach,
v.d. Smaal, v.d. Smaal, Visser
1.4: AFC 6 - SLOTERPARK 3, 13.15 uur; bijeen: 12.30
uur, veld 4. Leider: hr. Van Nek; scheidsrechter: hr. Van
Gorkum
8.4: AFC 6 - DCG 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 4
Leider en scheidsrechter: idem
Uitgenodigd worden: Bar Pereg, Binkhuyzen, Boeken,
Dijkstra, v.d. Eb, Hilbrink, Isik, Sarfaty, Schliesser, Tam
boer, Van Vollenhoven, Voorn, Kramer, Mulders
AFSCHRIJVEN ALTIJD BIJ JE WEDSTRIJDSECRETA
RIS/GROEPSLEIDER WAARONDER JE RESORTEERT.
ZIE MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE op vrijdag
tussen 18.30 en 19.00 uur bij de heer D. Gallenkamp,
tel. 64 19 72.
11