17.00 - 18.00 uur 18.00 - 19.00 uur 18.00 - 20.00 uur 19.00 - 20.00 uur bij de jeugdcommissie. Je helpt AFC uit een groot pro bleem. Scheidsrechters Een landelijk maar ook specifiek een AFC probleem. Ook deze oproep in bovengenoemde Scha kel onder het motto "blaas uw partijtje mee, het is voor de jeugd van AFC", gaf één aanmelding en wel die van ons eigen jeugdcommissielid Dik Gallenkamp. Fantastisch Dik dat je zo spontaan hebt gereageerd en natuurlijk zullen ons lid Bep Thomas vermaard FIFA scheidsrechter en onderge tekende je een spoedcursus in het scheidsrechteren geven, wat misschien als resultaat zal opleveren dat je naast Bep nog vele internationale wedstrijden zal mogen assisteren. Echter blijft de vraag waarom jij alléén. Geachte vaders, moeders, dochters, alle A junioren en tweede jaars B junio ren stel je in verbinding met de jeugdcommissie en Bep Thomas en ik zorgen ervoor dat je na een spoedcursus een AFC FIFA scheidsrechter waardig zult zijn. Vervoer bij uitwedstrijden Dit probleem lost zich zo te zien aardig op. Voor het toernooi bij PSCK op 27 augustus j.l. voor de C1 t/m de C5 junioren waren vele ouders bereid het vervoer te regelen. Geweldig maar houd braaf stand, ook als het straks misschien wat slechter weer wordt en de bedveren nog wat vroeger verlaten dienen te worden. Onze jonge AFC-ers hebben u voor alles, dus ook voor het ver voer bij uitwedstrijden, zeer dringend nodig. TRAININGSSCHEMA'S Een herhalinge speciaal voor de nieuwe jonge AFC-ers. maandag woensdag 13.30- 14.15 uur 14.15 - 15.00 uur 15.15 - 16.15 uur 16.15 - 17.15 uur 17 15 - 18.15 uur 18.15 - 19.15 uur 19.15 - 20.15 uur donderdag 18.00 - 19.00 uur 18.00 - 19.00 uur vrijdag 17.15 - 18.30 uur 18.30 - 19.45 uur 19.45 - 21.00 uur selectie D junioren onder leiding van de heer R. Stefels selectie C 3 - 4 junioren onder leiding van de heer D. Bakker geselecteerde keeperstraining onder leiding van de heer D. Bakker selectie A3 - B3 junioren onder leiding van de heer D. Bakker F junioren onder leiding van de heren J. Verhagen en E. te Pas E junioren onder leiding van de heren J. Verhagen en E. te Pas alle niet-geselecteerde D junioren, he ren J. Verhagen en E. te Pas selectie D junioren, onder leiding van de heer R. Stefels selectie B junioren, onder leiding van de heer R. Stefels selectie C junioren, onder leiding van de heer H. Rodenburg selectie A junioren, onder leiding van de heer W. van West geselecteerde keeperstraining, onder leiding van de heer D. Bakker alle niet-geselecteerde A t/m C junio ren, de heer D. Bakker selectie B junioren, onder leiding van de heer R. Stefels selectie C junioren, onder leiding van de heer H. Rodenburg selectie A junioren, onder leiding van de heer W. van West Daar AFC over een verhard trainingsveld beschikt, dien je naast je voetbalschoenen ook loopschoenen voor de trai ning bij je te hebben. BELANGRIJK: indien een veldVbuitentraining door weers omstandigheden geen doorgang kan vinden, dan wordt er een theoretische trainingsles in het clubgebouw gegeven. Met andere woorden: de trainingen gaan altijd door! RESULTATEN VAN DE GROENE VELDEN Zoals voorzitter Dick van der Klaauw in het voorwoord "De aftrap" in de vorige Schakel reeds mocht vermelden, was het officiële competitiebegin voor alle onzer jongsten op 10 september j.l. en hoe? Van onze zes D junioren wonnen er maar liefst vier elftallen en voor de statistici gaven dit de volgende cijfers: 6.4.0.2.8. 19-13. De nog jongere broertjes de E junioren deden het nog beter. Ook hier kwamen de vier elftallen in de baan, drie overwinningen en één neder laag, deze helaas voor het tweede, brachten de volgende cij fers op het standenbord: 4.3.0.1.6. 17-3. De grootste uit blinkers op deze druilige openingsdag waren onze kleinste pups de F junioren. Alle drie de elftallen wonnen royaal en zie vooral het doelsaldo dus 3.3.0.0.6. 30-0! Een teleurstel ling was nog bij het ter perse gaan van dit bericht dat onze D1 haar tweede wedstrijd tegen DWS verloren zag gaan. Kop op jongens, laat dit een vergissing zijn geweest. Dan de grotere broers, wat waren hun resultaten op deze regenach tige eerste competitie-gebeuren? Onze A1net gewipt voor de interregionale, kwam goed uit de startblokken tegen WA. De A2 en 3 zagen hun tegenstanders SDW en RKA- VIC niet komen opdagen. Jammerlijk, want zo stonden wij en de scheidsrechters voor de bekende joker. De A4 deed van zich spreken en pakte bij de A junioren maar meteen de grootste overwinning en liet FIT met lege handen staan. Knap werk boys en ga zo door! De wat jongere telgen de B junioren, kwamen voor de eerste keer niet zonder kleer scheuren terug. De B1, waarvan grootse verwachtingen, lieten het enigszins tegen RKAVIC afweten en kwamen met de hakken over de sloot, getuige het gelijkspel en daarbij was de beste man van het veld de scheidsrechter de heer Menno v.d. Hoek en ook dat mag weieens meer vermeld worden. De B2 en B3 gingen tegen een misschien ietwat te sterke tegenstander onderuit, maar het vertoonde spel geeft ons zoveel moed dat wij over deze ons geen zorgen behoe ven te maken. De B4 deed van zich spreken, om haar tegen stander een sterke op papier in het drassige zand te laten bijten en hielden zij de twee punten op Goed Genoeg. En last but not least onze broekjes op de zondag de C junioren. Een prestatie van formaat leverde onze C1 junioren door het sterke Zeeburgia met een 5-3 nederlaag naar de Kruis- laan terug te sturen. Nu valt reeds te bespeuren de goede trainingsaanpak van Hans Rodenburg en jongens ga zo door want nu al wacht hoofdtrainer Doby Peters op jullie komst. Het tweede, derde en het vierde stonden tegen zeer sterke tegenstanders en het verlies daarbij geleden is geen schande, de competitie is nog lang en succes zeker verzekerd. Het vijfde C junioren team zag na een 1-0 voorsprong haar wed strijd wegens enorme regenval gestaakt maar proefde bijna de smaak van de eerste overwinning. De C6 tegen een be duidend sterke tegenstander deed het goed, maar moest toch de winstpunten laten liggen bij de oranjesluizen. Ja, dan de C7, een elftal van bijna nieuwe AFC jongeren, waar van wij nog bitter weinig weten. Van onze kennis trokken zij zich weinig aan en verpletterde bij hun eerste optreden in de AFC direkt haar sportieve tegenstander en 9-1 was meteen de grootste overwinning van onze junioren op de zondag. Proficiat. Buiten het competitie-gebeuren speelde onze B en C twee voor de beker. De B twee kwam tweemaal in het strijdperk en overwon Sloterpark en ZSGO B één met 8

Schakels (clubbladen) | 1983 | | pagina 10