c. activiteiten - andere dan het deelnemen aan trainingen en/of voetbalwedstrijden - geor ganiseerd door de K.N.V.B. of door de eigen vereniging; d. het deelnemen aan schoolvoetbal, dat is georganiseerd door de K.N.V.B.; e. het deelnemen aan door de K.N.V.B. goed gekeurde wedstrijden van het Bedrijfs- en Zomeravondvoetbal, alsmede aan wed strijden in een elftal van het bedrijf of onderneming waarbij betrokkene werkzaam is, mits hiervoor toestemming is verleend door de eigen vereniging. f. het deelnemen aan jeugdsportkampen van de K.N.V.B.; g. het verblijf in het buitenland voor het spelen van vooraf georganiseerde voetbalwed strijden, uitsluitend in clubverband onder leiding; h. het reizen naar en van terreinen, lokalen e.d. in verband met de hiervóór sub a t/m g om schreven risico's: 1in clubverband onder leiding; 2. individueel rechtstreeks zonder onder breking via de kortste weg. Ingeval van schade toegebracht tijdens vorenbedoeld individueel reizen zal de Ennia even tuele schadevergoeding afhankelijk stel len van het door de verzekerde te leveren bewijs dat de betreffende schade krach tens deze polis als gedekt is te be schouwen; i. het spelen van en het trainen voor door de K.N.V.B. goedgekeurde wedstrijden in ver tegenwoordigende elftallen met inbegrip van het indvidueel reizen en verblijf in verband met bedoeld spelen en trainen; j. activiteiten het algemeen belang van de vereniging dienend - welke namens of in opdracht van de vereniging individueel dienen te worden uitgevoerd met inbegrip van het individueel reizen en verblijf in ver band met deze activiteiten. Voor zaakschade blijft per gebeurtenis een be drag van f 10,— als eigen risico voor rekening van verzekerde. Voor de goede orde volgen hieronder enige uit sluitingen, welke in een polis van Wettelijke Aansprakelijkheidsverzekering te doen gebruike lijk zijn a. aan derden toegebrachte schade, welke te wijten is aan opzet van verzekerde; b. schade aan personen of zaken middellijk of onmiddellijk door een motorrijtuig, motor rijwiel of bromfiets veroorzaakt; c. schade aan zaken, waarvoor verzekerde (krachtens een overeenkomst van vervoer, bruikleen, bewaargeving, aanneming van werk, of krachtens enige andere tussen hem en de benadeelde derde bestaande overeen komst) contractueel verantwoordelijk is, ook al zou verzekerde voor die schade bovendien uit krachte der Wet aansprakelijk gesteld kunnen worden. Uitzonderingen op de onder c. genoemde uitslui tingen zijn gemaakt voor. 1) schade toegebracht aan eigendommen van de ontvangende vereniging en 2) schade aan gehuurde lokalen, zoals sport hallen e.d. voor het spelen van zaalvoetbal wedstrijden en training. Voor dergelijke schaden bedraagt de maximale uitkering f 1.000.— per geval, met een eigen risico van f 50,- per gebeurtenis. De verzekering geldt - uiteraard met inachtneming van de verzekerde som als excedentverzekering boven de eventueel elders lopende verzekering tegen wettelijke aansprakelijkheid. Ter verduidelijking dient nog, dat het hier uitslui tend betreft een verzekering tegen de geldelijke ge volgen van Wettelijke Aansprakelijkheid. Het komt voor, dat men denkt, dat een bril, kunstgebit e.d. welke tijdens het spel of het kijken naar een wed strijd wordt beschadigd, onder deze verzekering voor vergoeding in aanmerking komt. Dit is echter een misverstand, daar noch de vereniging, noch de betrokken speler voor dergelijke gevallen Wette lijk Aansprakelijk is. Van een onrechtmatige daad is geen sprake en derhalve is er geen schadevergoe dingsplicht aanwezig. Enige voorbeelden van W.A.-schaden zijn: 1bal terechtgekomen op openbare weg, waardoor een scooterrijder kwam te vallen; 2. bal door raam van woning geschoten, waardoor schade is ontstaan aan inboedel e.d.; 3. schade aan kleding veroorzaakt door onvol doende onderhoud van de accommodatie. Getracht is met deze korte inhoud U een inzicht te geven van de voorwaarden van deze verzekering. De volledige bindende voorwaarden van deze verzeke ring, welke gesloten is bij de ENNIA-Schadeverzeke- ring N.V. en Royal Nederland Verzekering Maat schappij N.V., liggen ter inzage ten kantore van de K.N.V.B. en zijn Afdelingen. Voor nadere inlichtin gen kunt U zich eventueel wenden tot C. STTBBE B.V., Postbus 780,3000 AT Rotterdam, telefoonno. 010-132765. Na kantooruren 01807-14916 (de heer Boxman). UITSLAGEN 24, 28, 31 AUGUSTUS, 3 en 4 SEPTEMBER AFC - Woerden 3-1 AFC - Fluizen 2-0 AFC - Noordwijk 3-1 Westerkerktoernooi De Spartaan AFC-Holland 3-1 Finale: AFC - Ajax C 0-2 Voorronde Interregionale Jeugdcompetitie AFCA1-VDO 3-2 AFC A1 - DWG 6-1 AFC A1 - Blauw Wit 1-6 Competitie NEA - AFC A3 10-4 12

Schakels (clubbladen) | 1983 | | pagina 14