COLLECTIEVE W.A.-VERZEKERING t.b.v. de leden van de K.N.V.B. KORTE INHOUD DER VERZEKERING: Deze aansprakelijkheidsverzekering voorziet in een dekking voor de uit de wet of uit een overeenkomst voortvloeiende verplichting tot het vergoeden van schade, voor zover deze verplichting voortkomt uit aansprakelijkheid van de verzekerden. Het verzekerde maximum bedraagt f 1.000.000,- per gebeurtenis of serie van gebeurtenissen. Bovenstaande dekking wordt verleend: I. aan de K.N.V.B., zijn afdelingen en aan de bij de K.N.V.B. toegelaten verenigingen of stichtingen; II. aan de Bestuursleden, de in dienst van de bon den, verenigingen of stichtingen zijnde personen, de functionarissen, waaronder o.m. te verstaan: consuls, scheidsrechters, grensrechters e.a. als zodanig uitsluitend tijdens respectievelijk: a. individueel reizen en verblijf, voorzover dit noodzakelijk is voor de uitoefening van de hun opgedragen taak, naar en van de ter reinen; b. het zich bevinden op de terreinen of in de lokalen van de verenigingen, die worden be zocht voor het keuren van terreinen e.d.; c. het leiden van wedstrijden of het assisteren daarbij, alsmede tijdens trainingen en an dere activiteiten, georganiseerd door de C.O.V.S. en/of de aangesloten scheids rechte rsverenigingen. d. het geven en volgen van cursussen en alle andere activiteiten welke in opdracht en onder auspiciën van de K.N.V.B. plaatsvin den; III. aan de bij de K.N.V.B. en zijn afdelingen inge schreven en toegelaten leden, tijdens respectievelijk: a. het zich bevinden op het (de) terrein(en), trainings- of oefenvelden of in lokalen van de eigen vereniging, o.a. voor het spelen van wedstrijden, trainen, bijwonen van wed strijden van de eigen vereniging als toe schouwer; b. het zich bevinden op het (de) terrein(en) van de vereniging(en) die wordt/worden bezocht voor het spelen van wedstrijden respectieve lijk bijwonen van wedstrijden van de eigen vereniging als toeschouwer; Muiden C2 Muiden C3 AFC C3 AFCC4 3-5 3-4 D junioren AFC D1 - Zeeburgia D1 5-2 D1 DCG toernooi 1e AFC D2 - Eendr. D1 1-3 E junioren E1 DCG toernooi 5e AFCE4-ZVVE4 0-4 Nieuwe speeltijd voor alle B junioren Na een voorbeeld van een jaar bij de Flaarlemse Voetbal bond, gaat nu ook de KNVB afd. Amsterdam over tot het invoeren van een nieuwe speeltijd voor het seizoen 1983/ '84 voor alle B junioren. Vanaf 10/11 september a.s. is de speeltijd bepaald op twee maal 37 1/2 minuut. Dus heren leiders en alle B junioren wees attent op deze wijziging. De wedstrijden van onze B junioren tegen Amstelveen wer den op ons complex gespeeld. De onderlinge oefenwedstrij den van de D junioren zijn hierbij niet opgenomen. Ziekenboeg Op maandag 29 augustus j.l. verdraaide onze A junior Patrick van Roeij dusdanig zijn knie, dat hij daarbij zijn kniebanden en binnen meniscus scheurde. Inmiddels heeft Patrick op 1 september j.l. een operatie ondergaan in het Lucas Ziekenhuis te Amsterdam. Wij allen wensen hem een spoedig herstel en dat hij maar weer snel op onze velden te zien zal zijn. De A één junioren in de interregionale voorronden Onze A één hebben het jammerlijk niet kunnen redden om straks de interregionale competitie te bereiken. Leek het na de zege tegen VDO A één met 3-2 en de monster overwin ning tegen DWG A één met 6-1 erop dat een overwinning tegen Blauw Wit A 1de fel begeerde plaats zou geven dan moest er wel gewonnen worden. Echter bleek Blauw Wit over alle linies betere kwaliteiten te beschikken en bonden zij onze A1 junioren met 6-1 aan de zegekar. Wij wensen Blauw Wit veel succes in de komende interregionale compe titie en wij jongens gooien straks hoge ogen in de hoofdklas se. Wanneer geen competitiewedstrijden? Mocht je na een heerlijke zomervakantie alweer plannen hebben voor een volgende, noteer dan de volgende data wanneer er geen competitiewedstrijden zullen worden vast gesteld te weten: in de weekenden van 24, 25, 31 december 1983, 1 januari 1984 alsmede 21, 22, 23 april 1984 (Pasen). Op 5 mei 1984 is er geen programma voor de A, B, C junio ren, echter wel voor de D, E en F junioren. Wanneer einde van de competitie seizoen 1983/'84? Misschien wat voorbarig, als je nog aan de nieuwe competi tie beginnen moet, echter weten wij uit ervaring dat vele AFC-ers hun vakantieplannen als vroegtijdig maken en kan men met de volgende data rekening houden. Denk wel, dat na de competitie nog vele toernooien waarvoor wij worden uitgenodigd zullen plaatsvinden. Voor de A, B en C junio ren is de laatste competitiewedstrijd op 6 mei 1984. Voor de D, E en F junioren is deze vastgesteld op 28 april 1984. Collectieve WA-verzekering t.b.v. de leden van de KNVB Zoals je waarschijnlijk weet ben je als lid van onze AFC ook direct lid van de KNVB, hiervoor ben je verzekerd in de vorm van een collectieve WA-verzekering en een collectie ve ongevallenverzekering. Hierbij onderstaand geef ik voor de ouders en jullie de inhoud van de collectieve WA-verze- kering en in de volgende Schakel de inhoud van de collectie ve ongevallenverzekering. 11

Schakels (clubbladen) | 1983 | | pagina 13