DE A.F.C.-SCHAKEL AJFX. AF. C. 1895 DAAR GAAT IE WEER! IN MEMORIAM PAUL JOCHEMS Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. 63e jaargang verschijnt wekelijks of twee wekelijks 17 augustus 1983 nr 13 Secretariaat: G.A. van Caspel Kotter 7 1186 WH Amstelveen Tel. 020-45 72 30 Voor de elftalkommissie A is het nieuwe seizoen begonnen op 1 augustus j.l. toen de A - B selektie zich voor de eerste maal meldde in het Amsterdamse Bos. Doordat de schoolvakanties dit jaar laat zijn begonnen kon onze trainer Doby Peters de eerste week niet aanwezig zijn. Toch werd er getraind, deze eerste week. Bep Thomas, on ze internationale scheidsrechter en Ko Grosze Nipper, on ze verzorger, namen de taak van Doby over. Henny Kottmann en alweer Ko Grosze Nipper namen de C-D selektie voor hun rekening en de E-selektie werd onder handen genomen door Cas Tromp. De E selektie bestaat uit spelers van het vijfde elftal, zij val len dit jaar onder de A kommissie. Toen wij op maandagavond 1 augustus het startsein gaven voor het nieuwe seizoen waren we nog niet op de hoogte van het verschrikkelijke ongeluk dat die middag was overko men aan: Paul Jochems Dit jaar zou hij deel uitgemaakt hebben van de A selektie, het heeft niet zo mogen zijn. Heel veel AFC-ers hebben Paul begeleid op zijn laatste gang. Ons medeleven gaat uit naar zijn ouders en broer. Woorden schieten te kort, wij wensen de familie Jochems heel veel moed en sterkte. De elftalkommissie A heeft gelukkig de plaatsen kunnen op vullen, die ontstaan waren door het aftreden van Rob Duis en Roy van Dijk. Nieuwe (oude) gezichten maken hun op wachting. Kees Gehring wordt begeleider van ONS EERSTE. Kees heeft reeds jaren bewezen een goed captain te zijn. De kom missie heeft er alle vertrouwen in dat hij, samen met Doby Peters, onze hoofdmacht optimaal zal bijstaan. Het tweede is natuurlijk voor Karei Baarschers. Wij weten dat hij nu reeds staat te popelen om te beginnen. Het grens- rechtersprobleem is inmiddels opgelost. Onze archivaris Hans Rooze is bereid gevonden het komend seizoen de vlag Redakteur: Karei Brand Tulpenburg 59 1181 NL Amstelveen Tel.: 45 61 40 te hanteren. Hans, hartelijk dank. Het derde elftal zal het a.s. seizoen worden geleid door Pe ter van der Heydt. Peter weet wat hij moet doen, wij zijn er van overtuigd dat het derde goed zal draaien. Het vierde staat dit seizoen onder leiding van Cas Tromp. Een goed AFC-er met een rijke ervaring. Naast de begelei ding van dit elftal blijft Cas de E selektie trainen. Een dub bele taak dus. Cas, bedankt voor deze inbreng! En dan het vijfde, het laatste elftal van de A kommissie. John Parsser, Pieter Sandberg en Eric van Aken zijn aan het eind van het vorig seizoen bij ons gekomen met het voorstel dat zij in het vijfde wilden gaan spelen om zodoende dit elftal weer hogerop te brengen. Wij hebben dit nobele voor stel gaarne aanvaard en zijn er bovendien in geslaagd een lei der voor dit elftal te vinden: Peter van Dungen. Een man die meer voor AFC wil zijn dan uitsluitend toeschouwer. Peter, wij wensen je veel succes! Ons medisch team bestaat weer, net ais vorig seizoen, uit Bas Rachman, Wim Crouwel en Ko Grosze Nipper. Tenslotte willen Karei Baarschers, Bert Overdiek en Sal van Gelder u allen een heerlijk seizoen '83 - '84 toewensen. Veel sportief genoegen en voor onze spelers het seizoen waarvan jullie hebben gedroomd. De elftalkommissie A Toen op maandag 1 augustus 1983 2 agenten van de Hoofd- dorpse politie mij mededeelden IB dat Paul Jochems tengevolge van een n00Cj|0ttig ongeval was Lft overleden, overviel mij een groot gevoel van onmacht. Ik wilde het niet aanvaarden. Ik dacht hoe moet ik deze mede deling aan Kees en Cora Jo chems verwoorden. Ik besefte ook hoe meedogenloos het le ven kon zijn. Ik kon niet begrijpen waarom dit jonge leven

Schakels (clubbladen) | 1983 | | pagina 1