Onze sociëteit staat voor u open feesten, recepties, diners Maandags clubavond len zij de vruchten daar van plukken, om in verschillende selectieteams uit te komen. De C5 in klasse 735 had het moeilijk. Eindigde op de 10e plaats. Moest vele nederlagen incasseren, maar kop op jon gens, het komend seizoen zien wij jullie hoger op in de competitie. De C4 in klasse 729 is ons kampioenselftal geworden. Nek aan nek race met WA. Jullie trokken aan het langste eind. Fantastisch zoals jullie de trainingen bezochten bij de heer Bakker en de inzet bleef daarom niet uit. Proficiat kampioe nen en veel succes het volgend seizoen. De C3 in klasse 728 wist zich te plaatsen als nr 4. Het ver schil in deze klasse was nihil met 2 punten meer had er een 2e plaats ingezeten. Ook dit elftal manifesteerde bij de heer Bakker als goed bezocht elftal de trainingen. De C2 in klasse 724 is het ongeluks elftal geworden. Kam pioen of geen kampioen, voor ons waren jullie de echte 'kampioenen'. Gold Star heeft jullie de das om gedaan maar laten wij deze wedstrijd maar vergeten. Alle hulde aan de leiders en spelers van dit elftal die deze klasse zo spannend hebben kunnen maken, tot het laatste moment. De C1 in klasse 701 had het erg moeilijk in de eerste 10 wedstrijden. 7 punten haalden zij en wisten na 22 wedstrij den er 17 van te maken. Ondanks het gemis van een echte afmaker eindigde dit elftal op de 8e plaats. Een toch aardig resultaat, als wij de deelnemende verenigingen zagen in deze hoogste klasse. Wij wensen jullie allemaal een prettige vakantie en tot ziens in het komende seizoen. De heren v.d. Ruit en Gallenkamp D JUNIOREN Na een lang seizoen met de laatste tijd vele afgelastingen is het einde weer in zicht gekomen. Al met al is dit jaar voor onze D junioren weer een geslaagd voetbalseizoen te noemen, zeker als men bedenkt dat de D1 en D5 kampioen zijn geworden en D2 en D4 op de tweede plaats zijn geëin digd! Zonder de andere elftallen te kort te doen, die op een redelijke plaats geëindigd zijn en het zou te mooi zijn als alle elftallen tegelijk kampioen zouden worden. De jeugdcommissie wenst alle spelers die volgend jaar naar de C junioren gaan, alsmede de zittenbiijvers veel succes toe in het komend voetbalseizoen. Als laatste aan spelers, leiders, ouders, en niet te vergeten de scheidsrechters, die ons zo goed geholpen hebben een zeer prettige en zonrijke zomervakantie toegewenst. J. Benoni AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers! Tevens unieke gelegenheid voor het houden van alle soorten op de week-ends vanaf 10 uur ruime parkeergelegenheid andere dagen vanaf 14 uur keus uit vele menu's (dinsdag gesloten) tijdig bespreken uw gastheren zijn de Gebr. Landman telefoon 44 55 75

Schakels (clubbladen) | 1983 | | pagina 9