VAN DE BRUG AF GEZIEN Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. 63e jaargang verschijnt wekelijks of twee wekelijks 8 juni 1983 nr 12 Secretariaat: G.A. van Caspel Kotter 7 1186 WH Amstelveen Tel. 020 - 45 72 30 Redakteur: Karei Brand Tulpenburg 59 1181 NL Amstelveen Tel.: 45 61 40 Al met al mogen we toch van een geslaagd seizoen '82/'83 spreken. Een terechte gedeelde vierde plaats voor ons eer ste. Met een beetje geluk had er misschien iets (periodetitel) meer in gezeten. Jammer, dat het tweede, toch geruime tijd kanshebber, het in de laatste wedstrijden liet afweten. Drie en vier hebben zich ruimschoots kunnen handhaven. Het vijfde degradeerde helaas, maar nu reeds liggen er plannen om terugkeer naar de reserve 1e klasse afdeling te bewerk stelligen. Eindelijk ook weer eens kampioenen in de vere niging. Complimenten voor het achtste, het tiende, zaterdag 1 en de D1 junioren. Het einde van het seizoen markeerde ook het afscheid van elftalleider Rob Duis. Rob, we zijn je zeer erkentelijk voor al datgene, dat je (weer) voor de club gedaan hebt en ik ge loof te mogen stellen, dat het ook voor jou een succesvol seizoen is geweest en dat in prima samenwerking met Doby, Ko en de elftalcommissie en niet te vergeten de medische begeleiders. Algemeen bekend mag worden verondersteld, dat Kees Gehring je opvolger wordt. Met zijn rijke ervaring als eerste elftalspeler kunnen we ook met hem de toekomst in alle vertrouwen tegemoet zien. Met een kleine variant op een bekende reklame slogan zou ik willen zeggen: een terechte keus en dat geldt natuurlijk voor de speler van het seizoen Eddy Meijer. Typerend voor hem zijn zijn woorden "ik probeer het volgend jaar weer te worden". Houden zo, Ed! Afscheid en welkom voor vertrekkende spelers resp. nieuwe spelers. Helaas gaat Henk Bijlsma ons verlaten en in een per soonlijk gesprek met hem heb ik hem verteld hoe zeer het ons spijt, dat hij onze vereniging verlaat. Henk, het ga je goed en wees ervan verzekerd, dat je op "Goed Genoeg" al tijd welkom zult zijn. Tot de nieuwe spelers zou ik willen zeggen: pas je zo snel mogelijk aan. Wen aan de specifieke AFC sfeer, maar daar moet je natuurlijk zelf wel wat aan doen. Verheugend is ook het feit, dat oud eerste elftal speler Hans Roodenburg bereid is gevonden om onze C-junioren selectie te gaan trainen. AFC beschikt thans over 4 jeugdtrainers en vele vrijwilligers bij het D, E en F junioren gebeuren. Dit alles onder de hoede van onze jeugdcommissie, die o.l.v. Dick van der Klaauw weer onnoemelijk veel werk heeft ver zet. Helaas acht jeugdsecretaris Chris Schroder de tijd geko men om het (een beetje) rustiger aan te doen. Een te res pecteren besluit na zeer vele jaren commissie-werk, vooral ten bate van de jeugd. Natuurlijk blijft hij als man achter de schermen behulpzaam. Op de komende jaarvergadering kom ik hier zeker nog op terug. Aflossing van de wacht vindt ook plaats bij de exploitanten van ons clubhuis. De "Landheren" gaan ons verlaten en ten tijde van dit schrijven zijn wij doende met mogelijke opvol gers. Dat het Kick, Ab en Gert-Jan goed moge gaan. In deze Schakel vindt u ook de agenda van de algemene le denvergadering. Ik wek u op deze vergadering te bezoeken. Ook al als blijk van appreciatie voor het vele werk dat de secretarissen en penningmeesters voor u verrichten. U krijgt een totaal beeld van het wel en wee van onze AFC in het afgelopen verenigingsjaar. Grote gebeurtenissen werpen hun schaduw vooruit. Op genoemde vergadering kunt u zeker enkele mededelingen verwachten over het in 1985 te vieren 90-jarig bestaan. Ook vanaf deze plaats de felicitaties voor onze 12 1/2-jarige dochter ATC. Bij het lezen van deze Schakel zijn de ongetwijfeld geslaag de jubileum festiviteiten al weer achter de rug. ATC op naar het zilver! Onze zomersporters wens ik alle succes. Velen van u hoop ik op 23 juni a.s. persoonlijk een goede zomer te kunnen wensen. Jan van Dijk

Schakels (clubbladen) | 1983 | | pagina 1