12.00 uur: AFC (zat) 3 - Almere 2 (31), 1e veld
15.30 uur: HBS - AFC (vet)
JUNIOREN D, E en F: zie bij opstellingen!
PROGRAMMA ZONDAG 10 APRIL
14.30 uur: AFC - Hilversum (Hoofdklasse A 901
12.00 uur: AFC 2 - Hilversum 2 (116)
11.30 uur: Holland 2 - AFC 3 (118)
12.00 uur: RKAV 2 - AFC4 (121)
14.30 uur: DWG 3 - AFC 5 (113), 2e veld
14.30 uur: AFC 6 - Rivalen 3 (213), 1e veld
AFC 7 is vrij!
AFC 8 is vrij!
14.30 uur: Vespucci 4 - AFC 9 (416), 2e veld
10.00 uur: AFC 10 - DWG 7 (421), 2e veld
AFC 11 is vrij!
12.00 uur: Rombout 4 - AFC 12 (433), 1e veld
12.00 uur: ASV/Arsenal 7 - AFC 13 (434), 2e veld
14.30 uur: Swift 5 - AFC 14 (425), 2e veld
Junioren A
12.00 uur: AFC - Spartaan (500 A), Ie veld
10.00 uur: Zeeburgia 2 - AFC 2 (503), 3e veld
14.30 uur: AFC 3 - Wilskracht/SNL 2 (513), 4e veld
12.00 uur: AFC 4 - Tos/Actief (524), 2e veld
12.00 uur: AFC 5 - DCG 4 (525), 4e veld
Junioren B
12.00 uur: NFC - AFC (601), 4e veld
12.00 uur: Sloterdijk - AFC 2 (613), 2e veld
14.30 uur: Herenmarkt/A2 - AFC 3 (614), 2e veld
AFC 4 is vrij!
14.30 uur: AFC 5 - Swift 2 (629), 2e veld
Junioren C
10.00 uur: Zeeburgia - AFC (701), 1e veld
AFC 2 is vrij!
10.00 uur: AFC 3 - DCG 4 (728), 1e veld
10.00 uur: AFC 4 - NEA 2 (729), 4e veld
10.00 uur: RKAV 4 - AFC 5 (735), 2e veld
AFC 6 is vrij!
PROGRAMMA DONDERDAG 14 APRIL
19.00 uur: AFC 13 - Rapiditas 7 (434), 1e veld
LIGGING DER TERREINEN
SCHELLINGWOUDE - Schellingwouderdijk 220, Schelling-
woude
PANCRATIUS - Lindberghstraat, Badhoevedorp
RAP, BUITENVELDERT - De Boelelaan
WA - Jan van Galenstraat
HOLLAND - Thorbeckelaan, Utrecht
RKAV - Beethovenlaan 120, Aalsmeer
DWG, VESPUCCI, HERENMARKT - Ookmeer, Troelstra-
laan
ROMBOUT, EENDRACHT - Eendracht, Corn. Outshoorn-
straat
ASV/ARSENAL - Het Loopveld, Amstelveen, ingang Kalf
jeslaan vanaf Amsteldijk
SWIFT - Olympiaplein
ZEEBURGIA - Kruislaan bij Spoorwegviaduct
NFC - Sportlaan, Amstelveen
SLOTERDIJK - Multatuliweg
KBV - Riekerhaven, Anth. Fokkerweg
AZS, DWS - Spieringhorn, Rhóneweg, Industrieterrein Slo
terdijk
BLAUW WIT - Sportpark Sloten, Sloten
V V - Ookmeer, Troelstralaan
SDZ - Transformatorenweg
BOETES
M. van Doesburg (zat 1)
Burink (zat 2)
Van Zutphen (zat 2
R. Krak (A2)
f 25,— (strafzaak)
f 25,— (strafzaak)
f 25,— (strafzaak)
f 15,— (strafzaak)
Overmaken op postrekening 24 10 02 t.n.v. 2de penning
meester AFC, de heer J.L. Slaap, Amstelveen.
VETERANEN
Zaterdag 2 april
15.00 uur: AFC - Quick (H)
Zaterdag 9 april
15.00 uur: r iBS -
AFC
Afschrijven bij Fred Bergman, tel. 03402 - 4 59 56. Band
van de telefoonbeantwoorder dag en nacht inspreekbaar.
Sociëteit
Zondag 1e Paasdag is de Sociëteit gesloten
LEDENLIJST
ADRESWIJZIGING
H. Dik, A.M. Schlossteich 2, 5100 Aachen-Richterich, West-
Duitsland
A.R. Staller, Mauvestraat 32, 2596 XR Den Haag, tel. 070 -
24 67 76
CONTRIBUTIES
Werkende leden f 325,—
Werkende leden (plus 65) f 250,—
Studenten f 250,—
Militairen f 250,—
Buitenleden f 250,—
Jeugdleden f 225,—
Donateurs f 75,— plus f 25,— Schakel.
Overmaken op postgiro 24 10 02 of 45 10 515 t.n.v. 2e
penningmeester AFC, Lindenlaan 487, Amstelveen.
WEDSTRIJDBAL
De wedstrijdbal voor de wedstrijd van ons eerste elftal te
gen Hilversum op zondag 10 april is aangeboden door
Cees den Braven van Small Talk.
Namens geheel AFC hartelijk dank.
MEDEDELING ELFTALCOMMISSIE A
47-ste internationale Pinkstertoernooi 1983 van Blauw Wit.
Van 20 t/m 23 mei 1983.
De volgende spelers zijn voorlopig in deze selectie opgeno
men:
Been, Houtkamp, Lambrecht, Patrick, Rooze, Spee, Stefels,
Boskamp, Post, Verburg, Verhaaff, Benvindo: Elftal
Commissie A
v.d. Meent, Gudde, Kiks, Groenteman, Ravesteijn: A-junio-
ren.
Oefenwedstrijden worden nader vastgesteld.
5