■HHHBHmI
Taktiek, techniek en spelregels maken deel uit van de dis
cussie. Verzuim niet te komen.
Jeugdcommissie
11 april E junioren
Beker ronde
AFC - Buitenveldert
18.30 4
M. v.d. Meent
OPSTELLINGEN VAN DE JUNIOREN C
MEDEDELINGEN VOOR DE JUNIOREN D
3.4: Blauw Wit toernooi C110.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leider: Schater, Gallenkamp
4.4: Baronie Breda Toernooi, 11.00 uur; bijeen: 8.45 uur
Leider: idem
10.4: ZEEBURGIA - AFC, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur,
veld 1. Leider: idem; scheidsrechter A.G.J. Mulders
Abascal, Boering, Brom, Gallenkamp, Last, Pete, Woerde
man, Schater, Crouwel, Van Marle, Janse, Keizer, Kruis
haar, Frijmursum: alleen voor de toernooien
Programma zie mededeling J.C.
4.4: RKAVIC toernooi C2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leider: Hensbergen
Wegloop, De Lange Urbach, Oudt, Bleeker, Veen, Boering,
Bollen, Van Ommeren, Mathijsen, Flensbergen, Hogeweg,
Kray, Dijkhuis
Programma zie mededelingen J.C.
10.4: AFC 3 - DCG 4, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 1
Leider: hr. Janowitz; scheidsrechter: Bijlsma
Lange, Janowitz, Fröhlich, Veen, Malinaric, Lüske, Linssen,
Bruinsma, Maass, Kray, Hommel, Hilbrink, Bleeker
10.4: AFC 4 - NEA 2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 4
Leider: hr. v.d. Wal; scheidsrechter: Van Gorkum
Hopman, v.d. Wal, v.d. Berg, Kruyswijk, F. Harrems, R.
Harrems, Etty, Müller, Engelberts, v.d. Hoorn, Den Drijver,
v.d. Horst
10.4: RKAV 4 - AFC 5, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 2
Leider: hr. Tamboer
Tamboer, Voorn, Vollenhoven, Arisz, Smaal, v.d. Grinten,
Ernst, Kuyt, Tokkie, Dijkstra, Ottolander, Van Beek,
Kooyck
10.4: AFC 6 is vrij
AFSCHRIJVEN BIJ COMMISSIELID, VERMELD BIJ
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
SCHEIDSRECHTERSSCHEMA
9 april D junioren
AFC 2 - Sloterdijk 2
AFC 4 - Eendracht 2
AFC 6-WA 5
AFC 7 - KBV 5
9 april E junioren
AFC - Abcoude
AFC 4 - Lijnden 2
AFC 5 - Devo '58
9 april F junioren
AFC 2 - Osdorp
AFC3-P&T
tijd
10.00
11.00
12.00
12.00
veld
2
2
1
2
10.00 1
10.00 4
11.00 4
11.00 1
11.00 1
scheidsrechters
hr. Boomkamp
B. v.d. Jagt
B. v.d. Jagt
D. Bijlsma
H. Herreburgh
M. v.d. Meent
M. v.d. Meent
D. Bijlsma
Het afgekeurde bekerprogramma van 26 maart wordt nu op
maandagavond 11 april om 18.30 uur gespeeld.
9. 4 AFC is vrij
11.4: AFC - DWG, 18.30 uur; bijeen: 17.45 uur, veld 1
Leider: hr. Akkerman; scheidsrechter: hr. B. Wilke
Opstelling: M. Buskens, G. Buskens, Rohrig, Tier, Wijd-
oogen, Adriaans, v.d. Meent, Harrems, Slager, Coorengel,
Schmidt, Heemsbergen
Zie mededelinaen
9.4: AFC 2 - SLOTERDIJK 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur,
veld 2. Leider: hr. Janus; scheidsrechter: hr. Boomkamp
11.4: BLAUW WIT - AFC 2, 18.30 uur; bijeen: 17.45, veld
2. Leider en scheidsrechter: idem
Opstelling: McCaldon, v.d. Dungen, Verkaart, Groen, De
Haas, Smit, Wiersma, Janus, Spaan, Van Eerde, Snijder,
Bijlsma
Zie mededelingen!
9.4: BUITENVELDERT 2 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15
uur, veld 1. Leider: hr. Willemse
11.4: V V 2 - AFC 3, 18.30 uur; bijeen: 17.45 uur
Leider: idem
Opstelling: Gortzak, v.d. Vijver, Nieberg, Willemse, Last,
Dogger, Reddering, Prins, A. Stork, B. Stork, Nees, Ofringa,
Du Bois
Zie mededelingen!
9.4: AFC 4- EENDRACHT 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30
uur, veld 2. Leider: hr. Roeg; scheidsrechters: B. v.d. Jagt
11.4: AFC 4 - SPARTAAN 2, 18.30 uur; bijeen: 18.00
uur, veld 2. Leider en scheidsrechter: idem
Opstelling: Pach, Roeg, Kuperus, Vermeulen, v.d. Smaal,
Krol, Westerhuis, Hogenboom, Haring Carspel, Van Vuure,
Chayes, Te Pas
Zie mededelingen!
9.4: DWS 3 - AFC 5, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur, veld 2
Leider: hr. Bootsman
Opstelling: Duister, Jonen, Sarfaty, Epping, Mosman, Bar
Pereg, Schliesser, Roberty, Budding, Knoppers, Boeken,
Tjepkema, Zijlstra
9.4: AFC 6 - WA 5, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 2
Leider: hr. Hogenus; scheidsrechter: B. v.d. Jagt
Opstelling: Smits, Mulders, Gepken, Hilbrink, Vuysje, Bos,
Wattimena, Koppers Croiset, Hogenus, Van Drimmelen,
Heisterkamp
9.4: AFC 7- KBV 5, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 1
Leider: hr. Schroeder; scheidsrechter: D. Bijlsma
Opstelling: Van Berkenstein, Buma, Krebs, Dekker, Droste-
rij, Isik, Van Geelen, Schroeder, Meester, Visser, Hopman,
v.d. Braak, Tuinenburg, Pruyt
11 april D junioren
Beker ronde
AFC - DWG
AFC 4 - Spartaan 2
18.30 1
18.30 2
hr. B. Wilke
B. v.d. Jagt
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
9