10.30
2
AFC-DCG
10.30
4
Elinkw. - Martinus
10.30
3
NFC - WA
10.30
5
Maarssen - rkavic
12.00
2
DCG-NFC
12.00
4
Martinus - Elinkw.
12.00
3
'WA - AFC
12.00
5
rkavic - Elinkwijk
13.30
2
AFC-NFC
13.30
4
Elinkw. - Maarssen
13.30
3
DCG - WA
13.30
5
Martinus - rkavic
15.00 2 1e poule C - 1e poule D
15.00 3 2e poule C - 2e poule D
15.00 4 3e poule C - 3e poule D
15.00 5 4e poule C - 4e poule D
A-junioren
Poule E: NFC, Elinkwijk, AFC en Maarssen
Poule F: DCG, Martinus, WA en RKAVIC
11.00
2
NFC-AFC
11.00
4
DCG - WA
11.00
3
Elinkw. - Maarssen 11.00
5
Martinus - rkavic
12.30
2
Maarssen - NFC
12.30
4
WA - Martinus
12.30
3
AFC - Elinkwijk
12.30
5
RKAVIC - DCG
14.00
2
NFC - Elinkwijk
14.00
4
DCG - Martinus
14.00
3
AFC - Maarssen
14.00
5
WA - RKAVIC
15.30
2
1e poule E - 1e poule F
15.30
3
2e poule E - 2e poule F
15.30
4
3e poule E - 3e poule F
15.30
5
4e poule E - 4e poule F
De PRIJSUITREIKING vindt plaats om ongeveer 16.15 uur.
MEDEDELINGEN A JUNIOREN
TOERNOOIPROGRAMMA (programma elders)
3 april A1 Willem Dorenbos Toernooi bij Blauw Wit. Ver
zamelen bij Blauw Wit om 9.15 uur.
4 april A2 Faas Toernooi bij RKAVIC. Verzamelen bij
AFC om 10.00 uur. Reserveshirt meenemen!
INHAALWEDSTRIJD
7 april A5
3.4: A1Willem Dorenbos Toernooi, zie programma
10.4: AFC-SPARTAAN, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 1. Leider: JC; scheidsrechter: hr. I.R.O. Heinze
Opstelling wordt vrijdag na afloop van de training bekend
gemaakt.
4.4: A2, Faas Toernooi, zie programma
10.4: ZEEBURGIA 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur,
veld 3. Leider: JC; scheidsrechter: hr. H.J.B. v.d. Noord
Opstelling wordt vrijdag na afloop van de training bekend
gemaakt.
10.4: AFC 3 - WILSKRACHT 2, 14.30 uur; bijeen: 13.45
uur, veld 4. Leider: hr. De Jager; scheidsrechter; hr. J. Si-
rach
Opstelling: v.d. Broek, Van Dam, v.d. Graaf, Janus, De Ja
ger, Philips, Spee, Terwey, M. Verduin, S. Verduin, De Wit,
De Wijs
10.4: AFC 4-TOS/ACTIE F, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur,
veld 2. Leider: hr. Henneman; scheidsrechter: hr. F. Peters
Opstelling: Balk, Blankstein, Blokland, Henneman, v.d.
Heuvel, Hogers, Meezen, Van Ommeren, Roedema, Somers
7.4: WA 4 - AFC 5, 18.30 uur; bijeen: 17.30 uur, veld 4
Leider: hr. Fröhlich; scheidsrechter: hr. F. Peters
10.4: AFC 5 - DCG 4, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 4
Leider: idem; scheidsrechter: hr. P. v.d. Hoek
Opstelling: Blazer, Bijlsma, Van Dijk, Fröhlich, Geldof,
Juch, Van Mourik, Oei, Rijnders, Samardzic, Schroor, Wal
ker
AFSCHRIJVEN BIJ COMMISSIELID, VERMELD BIJ
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN VAN DE JUNIOREN B
3 april Blauw Wit toernooi. Aanvang: 10.00 uur; bijeen:
9.00 uur. Leiders: hr. Stefels en Duinker
Voor programma zie mededeling jeugdcommissie
Bakker, B. Duis, J. Duis, Klein, J. van Zweden, Damme,
Booijen, v.d. Graaf, Titsing, Ypma, Gortzak, Kuyt, Mulder
Buffing
4 april RKAVIC toernooi, 10.30 uur; bijeen: 9.30 uur.
Leider: hr. Last
Voor programma zie mededeling jeugdcommissie
Heisterkamp, Bollen, De Graaf, Maass, Koefoed, Vegte,
Van Alem, Last, Ramon, v.d. Ruit, Speelman, Tijsterman,
Schroder, Carmiggelt
10.4: NFC - AFC, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur, veld 4
Leiders: hr. Stefels, Duinker; scheidsrechter: R. van
Haaften
Bakker, B. Duis, J. Duis, Klein, J. van Zweden, Damme,
Booijen, Titsing, Stom, Ypma, Gortzak, v.d. Graaf
10.4: SLOTERDIJK - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur,
veld 2. Leider: Last; scheidsrechter: S. Hilbrink
Vegte, Van Alem, Last, Haverbus, De Jong, Maass, Koe
foed, Kuyt, Buffing, Gyrath, Tijsterman, Mulder, Langedijk
Haverbus wordt 2 wedstrijden niet opgesteld
Langedijk N.B.
10.4: HERENMARKT A2 - AFC 3, 14.30 uur; bijeen:
13.15 uur, veld 2. Leider: hr. v.d. Ruit; scheidsrechter:
S.J. Lent
Heisterkamp, Leemans, Carmiggelt, Nagel, Schroder, Bol
len, v.d. Ruit, Hacht, Ramon, Keizer, R. de Graaf, Speel
man
10.4: AFC 5 - SWIFT2,14.30 uur;bijeen: 14.00 uur, veld2
Leider: hr. Nieuwland; scheidsrechter: Van Gorkum
Epping, v.d. Woerd, Duister, Honnebier, De Metz, De Wijs,
Janus, Streek, Nieuwenhuis, Oei, Wiebenga, Meyer, Nieuw
land
MEDEDELING:
Met Elco Langedijk gaat het goed, nadat zijn knieschijf in
de juiste positie is gezet. We verwachten hem binnenkort
weer terug.
AFSCHRIJVEN BIJ COMMISSIELID, VERMELD BIJ
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
BELANGRIJKE MEDEDELING VOOR DE C5
Alle spelers uit de C5 worden verzocht om op donderdag
14 april a.s. aanvang 19.30 uur in ons clubhuis aanwezig te
zijn voor het bijwonen van een bespreking betreffende het
voetbalgebeuren in de meest ruime zin van het woord.
8