MEDEDELING ELFTALCOMMISSIE A
N.B.: Wijnand, Bouman, Kernkamp jr., Baarschers
PROGRAMMA ZATERDAG 9 APRIL
AFC zat 1 - TOS/ACTIEF, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC. Reserve shirts!
Leider: G. van Dijk; grensrechter: NN, veld 2
Opstelling en afschrijven zie boven
AFC zat 2 - KMVZ 5, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC,
veld 3
Opstelling en afschrijven zie boven
AFC zat 3 - ALMERE 2, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur AFC,
veld 3
Opstelling: Snelleman, Böhne, Crouwel, Verkaart, Visser,
Landman, De Boer, Flöcker, Verwoerd, Cohen, T. v.d. Valk,
W. van Dantzig, J. Dear, Bogaers, v.d. Bergh, De Graaf
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Afschrijvingen moeten worden gedaan bij:
A Junioren H.H. Veenhuis
vrijdag 17.00 - 17.30 uur, 42 89 45
B Junioren H. van Zweden
vrijdag 18.00 - 18.30 uur, 76 32 35
C Junioren D. Gallenkamp
vrijdag 18.00 - 18.30 uur, 64 19 72
D Junioren J. Benoni
vrijdag 18.00 - 19.00 uur, 64 26 10
E Junioren M. Buskens
vrijdag 18.00 - 18.30 uur, 33 32 80
F Junioren H. Elias
vrijdag 18.30 - 19.00 uur, 02975 - 6 57 60
Overige telefoonnummers:
voorzitter: D. v.d. Klaauw, 43 35 23
secretaris: Chr. Schroder, 15 27 51
C. Jochems, 19 82 43
coördinator scheidsrechters (zondag):
L. Rimini, 65 43 70
Informatie inzake afgelasting:
bandapparaat AFC: 44 43 50
ANP-Sportdienst: 21 42 14
Zaterdag- en zondagmorgen na het nieuws van 9.00 uur op
de middengolf 94,3 m (Hilversum 3).
47-ste internationale Pinkstertoernooi 1983 van Blauw Wit.
Van 20 t/m 23 mei 1983.
De volgende spelers zijn voorlopig in deze selectie opgeno
men:
Been, Houtkamp, Lambrecht, Patrick, Rooze, Spee, Stefels,
Boskamp, Post, Verburg, Verhaaff, Benvindo: Elftal
Commissie A
v.d. Meent, Gudde, Kiks, Groenteman, Ravesteijn: A-junio-
ren.
Oefenwedstrijden worden nader vastgesteld.
Dick en Roy Bakker, vader en zoon, hebben het in de afge
lopen week niet getroffen.
Dick Bakker scheurde zijn enkelbanden tijdens een partijtje
zaalvoetbal, terwijl Roy Bakker op de training een midden
voetsbeentje brak. Beide zitten nu in het gips thuis te wach
ten op betere tijden. Een kaartje of een telefoontje zouden
zij best op prijs stellen. Wij wensen Roy en Dick een spoe
dig herstel toe en hopen hen weer spoedig bij AFC te mo
gen begroeten.
Jeugdcommissie
WEDSTRIJDPROGRAMMA
WILLEM DORENBOS TOERNOOI
Poule A (A-junioren)
Blauw Wit - AFC
De Spartaan - Zandvoortmeeuwen
DWS - AFC
Blauw Wit - Zandvoortmeeuwen
De Spartaar - DWS
AFC - Zandvoortmeeuwen
Blauw Wit - DWS
De Spartaan - AFC
DWS - Zandvoortmeeuwen
Blauw Wit - De Spartaan
Poule B (B-junioren)
De Spartaan - AFC
Blauw Wit - DWS
AFC - Zandvoortmeeuwen
De Spartaan - DWS
Blauw Wit - Zandvoortmeeuwen
AFC-DWS
De Spartaan - Zandvoortmeeuwen
Blauw Wit - AFC
DWS - Zandvoortmeeuwen
De Spartaan - Blauw Wit
Poule C (C-junioren)
DWS - Zandvoortmeeuwen
AFC - Blauw Wit
De Spartaan - DWS
Blauw Wit - Zandvoortmeeuwen
De Spartaan - AFC
Blauw Wit - DWS
AFC - Zandvoortmeeuwen
De Spartaan - Blauw Wit
DWS - AFC
uur
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
veld
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
WEDSTRIJDPROGRAMMA HET FAAS-TOERNOOI
4 april 1983
C-junioren
Poule A: NFC, DCG, Elinkwijk en Martinus
Poule B: AFC, Maarssen, WA en RKAVIC
10.00
10.00
11.30
11.30
13.00
13.00
14.30
14.30
14.30
14.30
B-junioren
Poule C: AFC, NFC, DCG en WA
Poule B: Elinkwijk, Maarssen, Martinus en RKAVIC
2
NFC - Elinkwijk
10.00
4
AFC - WA
3
DCG - Martinus
10.00
5
Maarssen - rkavic
2
Elinwijk - DCG
11.30
4
WA - Maarssen
3
Martinus - NFC
11.30
5
rkavic - AFC
2
NFC-DCG
13.00
4
AFC - Maarssen
3
Elinkw. - Martinus
13.00
5
WA - rkavic
2
1e poule A - 1e poule B
3
2e poule A - 2e poule B
4
3e poule A - 3e poule B
5
4e poule A - 4e poule B
7