PROGRAMMA DONDERDAG 7 APRIL
PROGRAMMA DONDERDAG 14 APRIL
PROGRAMMA MAANDAG 4 APRIL (2e Paasdag)
VRIENDSCHAPPELIJK
DWS - AFC, 14.00 uur. Tijd van bijeenkomst wordt nader
bekend gemaakt. Grensrechter: Roy van Dijk. Leider: Rob
Duis; coach: Doby Peter; verzorger: Ko Grosze Nipper
COMPETITIE
PANCRATIUS 2 (03) - AFC 4 (11), 12.00 uur; bijeen:
10.00 uur bestuurskamer AFC
Leider: P. v.d. Heydt; scheidsrechter: H. Verwer (1357)
Uitgenodigd worden: R. Huisman, D. Huisman, Wijnen, v.d.
Zwan, De Kok, Mulder, Overdiek, Leloux, Laarhoven,
Schot, Johannesen, Ackerman, Bovelander, Th. Husers
PROGRAMMA ZONDAG 10 APRIL
AFC (14) - F.C. HILVERSUM (11), 14.30 uur
Scheidsrechter: H.F.A. Sonnenschein (1307); grensrechters:
S. Tanis (1327) en C. Reijne (1265)
Leider: Rob Duis; coach: Doby Peters; verzorger: Ko Gros-
ze Nipper
AFC 2 (14) - F.C. HILVERSUM 2 (11), 12.00 uur; bijeen:
10.45 uur AFC
Scheidsrechter: L.J. Visch (1361); leider: Karei Baarschers
Opstellingen worden nader door de heer Peters bekend ge
maakt.
HOLLAND 2 (04) - AFC 3 (0111.30 uur; bijeen: 9.30
uur AFC
Scheidsrechter: J. Wijna (1381); leider: Roy van Dijk
Uitgenodigd worden: Verhaaff, Ten Nijenhuis, Verburg,
Huisman, Parsser, Husers Th., Heidoorn, W. Husers, R. Hu
sers, Berman, Seunke, Stolp, Huisman, Wagenaar, Seunke
RKAV 2 (05) - AFC 4 (11), 12.00 uur; bijeen: 10.00 uur
AFC. Scheidsrechter: G.J. Baas (1006); leider: P. v.d. Heydt
Uitgenodigd worden: R. Huisman, D. Huisman, Wijnen, v.d.
Zwan, De Kok, Mulder, Overdiek, Leloux, Laarhoven,
Schot, Johannesen, Ackerman, Bovelander, Dekker, Hogers
Afschrijven donderdag tussen 21.00 en 21.30 uur bij E.C.,
tel. 44 55 75.
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
In deze Schakel staan 3 programma's, t.w.:
donderdag 7 april 1983
zondag 10 april 1983
donderdag 14 april 1983
RAP 6 - AFC 14, bijeen: 18.00 uur RAP
Bekkering, Bouwmeester, Van Huet, Kroonenberg, Laarho
ven, Perels, Poirot, Sarfaty, Sprenger, Stokman, Gosler,
Steenbergen
N.B.: Cohen
Afschrijven: vrijdag 1.4.1983, 18.30- 19.00 uur bij Michael
Gosler, tel. 79 60 80
PROGRAMMA ZONDAG 10 APRIL
DWG 3 - AFC 5, bijeen: 13.15 uur AFC
Scheidsrechter: A. v.d. Berg
v.d. Bold, v.d. Elsken, Handgraaf, N. Hekster, Jüch, Perton,
Van Pol, Pos, Tjon A Ten, v.d. Voorde, Ooink, Van Wave-
ren, Ludwig
Toevoegen: Tromp jr., Didier
Afschrijven: vrijdag 19.00 - 20.00 uur bij de heer J. Hand-
graaf, tel. 44 92 58
AFC 6 - RIVALEN 3, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: D.J. Maarsen
Anderiessen, W. de Boer, R. Brouwer, De Graaf, Van Leeu
wen, Linders, De Romph, Rooseman, Stom, S.R. de Vries,
Woldringh, Van Zweden, v.d. Louw, Seunke
Afschrijven: vrijdag 19.00 - 20.00 uur bij Eric Linders,
tel. 42 90 96
AFC 7 is vrij!
AFC 8 is vrij!
Tromp jr. en Didier: zie AFC 5
VESPUCCI 4 - AFC 9, bijeen: 13.15 uur AFC
Van Buuren, v.d. Geest, Van Gelder, M.E. de Jong, Nivard,
Magielsen, Schwarz, Roedema, Bierman, Schmidt, Zeinstra,
De Wit, De Haas, Verwijst
Afschrijven: zaterdag 9.00 - 10.00 uur bij Raymond van
Buuren, tel. 24 05 07
AFC 10 - DWG 7, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: Hans de Wijs
Opstelling bekend
Afschrijven: Theo van Broekhuizen, tel. 72 62 08
AFC 11 is vrij!
ROMBOUT 4 - AFC 12, bijeen: 11.30 uur Rombout
Opstelling bekend
Afschrijven: Leo de Nobel, tel. 43 84 53
ASV/ARSENAL 7 - AFC 13, bijeen: 11.30 uur ASV/Arse-
nal. Opstelling bekend
Afschrijven: Doby Polak, tel. 76 53 14
SWIFT 5 - AFC 14, bijeen: 14.00 uur Swift
Opstelling en afschrijven: zie programma 7.4.1983
AFC 13 - RAPIDITAS 7, bijeen: 18.30 uur AFC
Scheidsrechter: O. Jaggie
Opstelling bekend
Afschrijven: Doby Polak, tel. 76 53 14
ZATERDAGVOETBAL
PROGRAMMA DINSDAG 5 APRIL
AFC Zat 1 - WMS, 18.45 uur; bijeen: 18.00 uur AFC
Leider: G. van Dijk; grensrechter: N.N., veld 2
Uitgenodigd worden: Boyenk, v.d. Bor, Sandberg, Rach-
man, Slaap, Akkerman, Geluk, Berrier, Gehring, Burke, Van
Doesburg, Disselkoen, Kikkert, Otsen en Quint
Afschrijven: R. van Dijk, tel. 72 19 85 privé of 44 45 47
zaak, tussen 19.00 - 20.00 uur
PROGRAMMA ZATERDAG 2 APRIL
AFC zat 1 - AFC zat 3, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC
Opstelling zie boven
SCHELLINGWOUDE - AFC zat 2, 12.30 uur; bijeen: 11.30
AFC, veld 3
Uitgenodigd worden: Baarschers, Van Osch, Parsson, Stro-
ker, Knijf, Burink, M. Koster, R. Hompes, H. Hompes, Van
Dantzig, Van Zutphen, Van Gelder, Ostra, Ridderikhof
Afschrijven: R. van Dijk, tel. 72 19 85 of 44 45 47 zaak,
19.00 - 20.00 uur
6