Lotto ij, L\ ft ft tC-éri (J Doe mee aan de November lyiid-Lotto DE VETTEN BRIDGE <lö-Cu. prijzen voor AFC - Victoria: 5-1 Het record is gebroken. N.l. wie het snelst een blessure kan oplopen. Tot op heden was dit onbetwiste koplo per Wim Jesse. Hij presteer de het om jaren geleden met een Moulijn hoopte het veld op te komen, te roepen om de bal tijdens het inschieten om zich bij z'n eerste schot hevig te blesseren. Schopte in de grond, de kluiten vlo gen in het rond, spier ge scheurd, en met Jesse was het gebeurd. In nog geen 10 minuten tijd uit en weer aange kleed. Na een hinkende afgang. Maar afgelopen zaterdag middag heeft Wim Jesse z'n meester gevonden in Rob Ber nard. Tijdens het uittrekken van z'n onderbroek schoot er iets in z'n rug. Als door de bliksem getroffen bleef hij voor over staan. Omgebogen heeft hij nog even in de goal ge staan. Is toch toch rap afgegaan en zelfs naar de VUge- bracht. Gescheurde spier. Hij staat nu op kop en er moet toch wel een meester opstaan om dit te overtreffen. Over de wedstrijd (de enige omstreeks 3 uur) in een druilerige regen kan ik kort zijn. Onder het toeziend oog van ca 10 kaarters. 3 pupillen en 2 echte supporter Wies Meijer en Daan Perton werd Victoria vakkundig en uiterst koel opgerold. Met rust 2-0 om de spanning er voor onze supporters in te houden en na rust soepel naar 5-0, met vlak voor tijd nog 1 goal te gen voor de gemoedsrust van Victoria. Na afloop de beken de zit na, evaluatie van de pot, kritiek op de bitterballen en niet zo veel gelachen als anders. Paul Koster, nog dank voor het feit dat hij weer eens wilde invallen om de leuke show in de laatste minuut van deze wedstrijd tegen Victoria nadat je weer eens van achteren getackeld was. Verder zijn wij nog in voor enige goedgemutste en van tech niek voorziene veteranen die AFC op de juiste plek in het hart hebben zitten. B. Ack. De 2e drive van het nieuwe seizoen is inmiddels gespeeld. Alle vakantie gangers waren weer present wat al met al een volle zaal te zien gaf. Leuk en gezellig zo'n zaal vol mensen die hun hersens pij- nigens teneinde contacten te halen dan wel down te spelen. Oefening baart kunst, wat het beste kan worden verbeterd door het oplossen van spelproblemen. Ter introductie derhalve een spelprobleem! NZ S) 10, 8,7,4,3 H)-A, B, 4, 3 R) 10 K)H, 3, 2 W S) V H)9,8, 7,6, 5 R) 9, 8, 7,6, 5 K) 9, 8 OW S) H, 9, 6, 5 H) H, V, 10, 2 R) A, H,V K) B, 10 Z S) A, B, 2 H) - R) B, 4, 3, 2 K) A, V, 7, 6, 5, 4 Zuid speelt 5 klaver. West start met klaver 9. Hoe speelt u dit spel als Zuid? Oplossingen gaarne vóór 11 november a.s. inzenden: Amstel 163, 1018 ES Amsterdam. Veel succes! De winnaars van de oktober drive waren in de A afdeling het paar Arnold - Holst met 64,45 procent terwijl het paar Kahn - Kahn in de B afdeling de 1e plaats greep met 54,38 procent. 4 november a.s. de volgende drive! En a.u.b. OP TiJD aan wezig dus KWART VOOR 8. Tot dan. Jan Pelsma lotto X Onze Toto/Lotto Commissie heeft dringend hulp nodig. Wie, oh wie? heeft wat vrije tijd op vrijdagnamiddag om de ze commissie te assisteren. Peter Roosen- schoon, tel. 020 - 73 35 71 geeft u gaarne alle inlich tingen omtrent het werk, dat ver richt moet wor den. Senior-, Jeugdle den of donateurs zijn van harte welkom in deze commissie. vv-y-'v- j, soms Speel ook mee in het Cijferspel. Kans op hoofdpriis van f 100.000,-. Voor maar f 1,50 mag u die kans toch niet laten liggen? 5

Schakels (clubbladen) | 1982 | | pagina 7