V' h Orlando Patrick 19/65/1.75 - 1982 FC-Amsterdam/MAVO/Adm. Lezen/BMW/Spits medew. Feyenoord/-/-/- Snelheid/Konditie Simon Cohen 25/60/1.68 - 1967 AFC/Gym-A/Student Muziek/Eend/L. buiten Ajax/Postema/Reitsma/BB? Eerste centimeters/Koppen Ook voor uw leider een nog betrekkelijk onbekende. Zijn lichtvoetige balbehandeling, zijn souplesse en elegante tred doen mij aan Eusebio denken. Orlando, nog onvoldoende aan de bak geweest, beschikt overeen enorme sprongkracht, timing en een daaruit voortvloeiende fantastische koptech- niek. Hij zal zeker nog van zich laten horen en mooie tref fers voor zijn rekening nemen. Want dat kan hij. Zijn sym pathieke "smile" is hartverwarmend. De door pech achtervolgde meeste van de vierkante centi meter is weer volop in training en komt stellig weer op de plek waar hij hoort: in AFC 1. Simon-Jesper-Cohen heeft maar één zorg: konditie op basis van kracht. Voetballen kan hij als geen ander. Zijn voeten werk maakt de tegenstander krankzinnig en doet zijn mede spelers blozen. Simon laat ons spoedig op het hoogste niveau weer genieten. Rob Been 19/72/1.73 - 1982 FC-Amsterdam/VWO/Ass. Acc. Muziek/BMW/R. Back FC A'dam/Van Duin/Van Cuilenborg/ Pamela/Snelheid/Koppen «h Rob heeft een onfortuinlijke start bij AFC, doordat hij veel als wissel-speler heeft moeten fungeren. Heeft aldus nog niet echt zijn kwaliteiten kunnen etaleren. Zijn kracht, het uitschakelen van een direkte tegenstander, wordt konse- kwent doorgevoerd. Zijn wedstrijd-mentaliteit is verbluf fend sterk, heeft echter soms moeite deze te doseren. Zijn gevoel voor sfeer maakt hem een populaire team-genoot. Hans Hulst 24/71/1.78 - 1975 R AP/HA VO-Marketing/- Muziek/Porsche/Middenveld Ajax/Bomans/Rodinco/JR jr. Balbehandeling/konditie De verfijnde Hans, zowel in als buiten het speelveld, is wat wij noemen een: persoonlijkheid. Gave techniek en een goed inzicht rusten helaas op te weinig konditie. Hans is de AFC-er die mij doet denken aan de Eylders-periode: de pils- pakkende eerste elftalier, die zoveel belangstelling heeft voor andere zaken. Heel kleurrijk, ook heel gezellig, maar Hans zal daar dit seizoen toch iets aan toevoegen. Dat ver telde hij mij tenminste Milco Lambrecht 19/67/1975 - 1979 RKAVIC/Atheneum/Scholier Zaalvoetbal/Matra/R. Buiten -/Van Duin/Van Meegen/JR Sprint/Direkt spelen De "Rummenigge" van AFC worstelt helaas met wat blessu res en daardoor vormverlies. Milco zit nog in de "dop" zo als psycho-analytici dat zo treffend zeggen. Heel AFC is erg benieuwd of de vele in Milco schuilende mogelijkheden er ook op het hoogste niveau uit gaan komen. Wij zijn zeker optimistisch. De technische kwaliteiten zijn ruim voorradig; taktisch en mentaal is er nog wel wat werk aan de winkel. Met medewerking van vooral Milco zelf zal het zeker lukken. Ko Grosze Nipper 42/83/1.85 - 1979 Rivalen/Techn. School/Vert. Wielrennen/Opel/Back Ajax/-/Theo Koomen/- Niet van toepassing Ko, de man achter de schermen en de massage-tafel, is van onschatbare waarde. Zijn uitstraling op de "boys" is niet gering, eerder opvallend groot. Ko is afwisselend streng en vriendelijk. Hij heeft een feilloos gevoel van psychologische timing en dat maakt hem de ideale soigneur. Wat heb ik vroeger zo'n man gemist. Na de liquidatie van de F.C. Am sterdam kan Ko zich uitsluitend op AFC concentreren. Dat gaat zeker punten opleveren. V I 4

Schakels (clubbladen) | 1982 | | pagina 4