C F. m VAIM DE REDAKTIE ONZE VLAGGENDRAGERS IN VOGELVLUCHT Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. 62e jaargang verschijnt wekelijks of twee wekelijks 27 oktober 1982 nr 20 Secretariaat: G.A. van Caspel O. Heldringstraat 184 1066 XZ Amsterdam Tel.: 17 29 84 Redakteur: Karei Brand Tulpenburg 59 1181 NL Amstelveen Tel.: 45 61 40 Drie uit twee, het resultaat van de afgelopen verslagperio de. Velen hadden gaarne een 100 procent score gezien, te rugdenkende aan de wedstrijd in Utrecht. Een spektakulair duel. Zonder te scoren toch twee doelpunten. Een aantal levensgrote kansen en een strafschop voor de tegenpartij dat geen strafschop was. Door het gelijke spel duikelden we een paar plaatsen om dit de week daarop speels en kundig te korrigeren. CVV bleef met lege handen; Hennie Kottmann en Etienne Spee scoor den in een perfekt gespeelde eerste helft. We staan weer op de tweede plaats. A.s. zondag uit tegen Hilversum, wie weet gaat het wonder zich voltrekken. Het moet voor iemand die nog in een recent verleden de le den vele malen moest oproepen om steun te verlenen voor het behoud, nu een bijzonder groot plezier zijn dit te doen voor de meest begeerde plaats in een voetbalkompetitie, namelijk de bovenste. Zorg dat het knusse tribunetje van Hilversum te klein is voor ons legioen. Het moet een heerlijk gevoel geven, niet alleen voor de spelers maar ook voor de supporters, dat we nu bezig zijn met de andere kant van de ranglijst. Laat u zich dit vooral niet ontnemen, de voorafgaande jaren in de hoofdklasse hebben ons wat dat betreft niet verwend. Rob Duis, onze nieuwe coach, laat u in deze Schakel in het kort (ruimtegebrek) kennismaken met hen die deze resulta ten tot nu toe hebben gerealiseerd. Door deze informatie weet u in ieder geval iets meer van de spelers, die ons dit seizoen op het allerhoogste plan vertegenwoordigen. Het blijft voor een fiks aantal AFC-ers onduidelijk, waarom er, vooral bij thuiswedstrijden, zo vaak vreemd wordt ge gaan. In een ander shirt, dat dient te kontrasteren met dat van de tegenstander. Wanneer we in eigen huis spelen mag toch zeker verwacht worden dat we onmiddellijk herken baar zijn. Zelfs het aanmoedigen wordt hierdoor beïnvloed, wordt er beweerd (I). In die zin is er in het verleden van AFC-zijde een verzoek tot de KNVB gericht om duidelijk heid te verkrijgen. Welnu, officiële regels zijn er niet. Uit hoffelijkheid wordt het reserve-shirt te voorschijn gehaald indien een tegenstander op bezoek komt, die qua kleur enigszins in de buurt komt van ons geliefde rood zwart. Het omdraaien van deze "ongeschreven wet" zou bepaald niet ongewenst zijn. Immers, er zijn altijd meer leden en supporters bij thuis- dan bij uit wedstrijden. Zoals reeds in de vorige Schakel aangekondigd, zullen wij u op de komende pagina's een beetje nader laten kennisma ken met de spelers van onze A-selektie. Op de kleine ruimte naast de foto geven wij de antwoorden van elke speler op de volgende 16 vragen: 1leeftijd; 2. gewicht; 3. lengte; 4. lid van AFC sinds; 5. komt van; 6. opleiding; 7. beroep; 8. hobby naast voetbal; 9. favoriet automerk; 10. idem plaats in het elftal; 11idem profclub; 12. idem TV-persoonlijkheid; 13. idem sportver slaggever; 14. idem Dallas-ster; 15. sterkste eigenschap naar eigen mening; 16. zwakste eigenschap naar eigen mening. De rij wordt gesloten door onze onvolprezen verzorger Ko Grosze Nipper. Gezien het feit dat hij per kompetitie-duel circa 2 kilo afvalt, begrijpt u dat wij hem makkelijk bij de spelers kunnen opnemen. Ko, op deze plaats alvast namens spelers en begeleiding een kompliment voor je vakmanschap en inzet. De "karakteristieken" geschreven door uw eerste-elftal lei der moeten door plaatsgebrek beperkt blijven tot maximaal 80 woorden per speler. Het is begrijpelijk dat wij u en de spelers daar eigenlijk te kort mee doen. Niettemin geloven wij dat het een bijdrage kan leveren tot een beetje bekend heid van onze A-selektie spelers bij onze trouwe supporters en fans. In een later stadium zullen wij u uitvoerig kennis laten ma ken met de personality van onze trainer Doby Peters. Rob Duis

Schakels (clubbladen) | 1982 | | pagina 1