Lotto Stichting Sport Service BESTUURSMEDEDELINGEN Zo was het en niet anders. Blijft het feit, dat aan zulk een voortreffelijk initiatief zo weinig publiciteit naar buiten maar binnen Goed Genoeg is gegeven. Citaat Begeer niet alles te weten, opdat gij niet in alles onwetend blijft. (Democritus) Europa En daar was of all persons George Wijnand weer op AFC. Terug van weggeweest na 3 jaren Bangkok voor de E(uro- pese) E(conomische) G(emeenschap). Wat Bangkok met Europa te maken had was Pickelaar in zijn onvoorstelbare eenvoud echter steeds ontgaan. Maar nu bleek hem, dat George daar, voor ons Europeanen, al die tijd de publiciteit heeft zitten te verzorgen voor Oost Azië of daaromtrent. George en Ria hadden evenwel veiligheidshalve hun Haarlemse huis aangehouden en wonen daar nu weer in het week end. En voortaan strekt Europa zich voor George op werkdagen uit tot Brussel. Bij thuiswedstrijden van AFC I (één) voortaan weer één man meer achter het vijandelijke doel. Welkom! Het sport-spreekuur en de sportkeuringen Ook in het seizoen 1982 - 1983 is AFC aangesloten bij het Sportmedisch Adviescentrum Amsterdam (Stichting Sport Service). Dit betekent dat onze leden gratis gebruik kunnen maken van het sport-spreekuur, dat elke maandagavond van 19.30 tot 20.00 uur wordt gehouden in: Vestiging Amsterdam Vestiging Amstelveen Revalidatiecentrum Oosterpark GG en GD Mauritskade 61 b Fokkerlaan 50 (naast het Tropeninstituut) bus 171 en 172 - 65 en 66 tramlijnen 6, 9 en 10, bus 22 Er hoeft geen af spraak te worden gemaakt. Het sportspreekuur is bedoeld voor sporters met zo wel acute als chronische blessu- sures. De sport arts herkent door zijn specialisatie de blessure meestal meteen en kan daardoor snel het juiste behandelingsadvies geven. Indien nodig kan tijdens het spreekuur direkt een eerste fysiotherapeutische behandeling plaatsvinden. Hieraan zijn geen kosten verbonden. Is een vervolgbehandeling of specialistische hulp nodig dan vindt verwijzing plaats via de huisarts (voorwaarde van het Zie kenfonds). De huisarts ontvangt dan een brief met de me dische bevindingen en het advies omtrent zijn patiënt. Op het spreekuur moet u kunnen aantonen lid te zijn van AFC. Neem dan ook steeds een bewijs hiervan mee bijv. lidmaatschapkaart of bondskaart. AFC leden genieten bovendien een aanzienlijke korting op de uitgebreide sportkeuring, de prestatiekeuring en/of de herhalingskeuring, die door de Stichting in Amsterdam en Amstelveen worden gehouden. Deze keuringen zijn bestemd voor zowel intensieve sportbe oefenaars jonger dan 35 jaar als voor wedstrijd- en recrea tie-sporters boven 35 jaar. Voor afspraken en inlichtingen, etc. omtrent deze keurin gen kunt u terecht bij de SMA-keuringsadministratie: De heer H.L. Rooze, tel. 020 - 72 82 86 (dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur) Deze keuringsgelden dienen vooruit betaald te worden. Reklameborden en advertenties Rondom het hoofdveld zijn nog enige "lege plekken". Steunt AFC en plaats een bord. Voor de nieuwe jaargang 1983 van de Schakel kunnen wij nog vele advertenties gebruiken. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot Marcel Koster, tel. 020 - 46 30 70 of 02940 - 1 72 01 (zaak). lotto X Onze Toto/Lotto Commissie heeft dringend hulp nodig. Wie, oh wie? heeft wat vrije tijd op vrijdagnamiddag om de ze commissie te assisteren. Peter Roosen- schoon, tel. 020 - 73 35 71 geeft u gaarne alle inlich tingen omtrent het werk, dat ver richt moet wor den. Senior-, Jeugdle den of donateurs zijn van harte welkom in deze commissie. Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het over lijden van Mevrouw J.W.A. Bosch-Van Waesberge in leven donatrice van onze vereniging. Wij betuigen de naaste familie onze innige deelneming. 4

Schakels (clubbladen) | 1982 | | pagina 4