DE A.F.C.-SCHAKEL 1895 SM&ÏZti VAN DE REDAKTIE DE ZILVEREN PLOEG RONDOM DE BAL Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. ABC: 62e jaargang verschijnt wekelijks of twee wekelijks 15 september 1982 nr 17 Secretariaat: G.A. van Caspel 0. Heldringstraat 184 1066 XZ Amsterdam Tel.: 17 29 84 Redakteur: Karei Brand Tulpenburg 59 1181 NL Amstelveen Tel.: 45 61 40 Een pittige en hoopvolle opening van het seizoen door ons eerste elftal dat in Heemstede iets minder kreeg dan het ver diende: 1 -1Het legioen, aanmerkelijk groter dan vooraf gaande jaren in het begin van het seizoen, knikte tevreden na afloop: dit elftal heeft perspektief. Het tweede pakte de reserves van de Racing Club Haarlem in een voorwedstrijd met 3-2. Al met al een prima start. Elk elftal van AFC is thans in aktie, er moet veel te verhalen zijn. De prachtige goal van Henk, de verbazing van spits Markje in jun. E4 die zich plotseling alleen voor de vijan delijke keeper ziet staan, de droge tik van Ger, de majestu euze breedte-dribbel van Paul, kortom: een weekend vol be levenissen, waard om door alle leden meegemaakt te wor den. De jeugd heeft haar eigen rubriek: De Jonge AFC-er, waar elke twee weken plaats is voor de wedstrijdverslagen. De aanvoerders van de senioren-teams worden bij deze vriende lijk verzocht het clubblad te verlevendigen met de weder waardigheden van hun elftal. Pak de pen, vóór of desnoods na Studio Sport, en vertel hoe de overwinning tot stand kwam of hoe de nederlaag verwerkt werd. Maak van je elftal geen eiland, we zijn per slot allemaal lid van dezelfde club. Dio Hermens doet een mededeling voor de Zilveren Ploeg en Pim Adriaansz, attent als altijd, laat zijn Mixed Pickles meelopen in deze Schakel. Niet veel kopij. Wellicht wordt het over twee weken beter Op vrijdag, 5 november a.s. zullen wij wederom onze jaar lijkse bijeenkomst houden. Zoals gebruikelijk krijgen alle leden hiervoor een persoonlijke uitnodiging. Om toe te treden als lid van de Zilveren Ploeg moet aan de volgende voorwaarden worden voldaan: 125 jaar lid en/of donateur zijn van AFC; 2. de leeftijd van 35 jaar hebben bereikt. Zij, die hiervoor in aanmerking willen komen, worden ver zocht zich op te geven aan: Johan de Bie, Max Havelaarlaan 359, Amstelveen, tel. 45 88 50 of Dio Hermens, Cronenburg 23, Amsterdam, tel. 42 60 62 Tot de 5e november! Dio Hermens Het proberen waard Terwijl het 5e en het 7e an derhalve week geleden, aan de ene kant van ons clubhuis met veel élan het nieuwe voetbaljaar openden, werd aan de andere kant het tennissei- zoen op een grandioze wijze (officieel) gesloten met de wedstrijden om het clubkampioenschap. Dat er 'fel' gestre den werd in bepaalde kategorieën moge blijken uit een ver zoek, dat vooraf ging aan een halve finale in het veteranen- dubbel. Twee begin vijftigers dienen het op te nemen tegen twee voorzitters, de één van de elftakommissie A, de ander van de jeugd.

Schakels (clubbladen) | 1982 | | pagina 1