BELANGRIJKE MEDEDELING B-COMMISSIE Het voetbalseizoen 1981 - 1982 is praktisch ten einde. Voor de B-commissie, waaronder alle spelers resulteren die zon- dag's voetballen in de elftallen van vijf tot en met dertien, reden om alweer aan het volgende seizoen 1982 - 1983 te werken. Om zo'n kompetitie optimaal te doen beginnen vonden wij het de laatste jaren nodig, voortijds een enquête te houden, waaruit wij dan de nodige gegevens konden ver krijgen. Gegevens noodzakelijk bij o.a. de inschrijving van onze elftallen bij de Amsterdamse Voetbalbond. Helemaal waterdicht was dit systeem niet, maar we hadden een hou vast. Zo'n 70 procent trouwe reageerders konden we op rekenen, want terugzending was namelijk niet verplicht. Dit jaar gaan we u echter wèl verplichten, per omgaande, de enquête afgedrukt op de volgende pagina van deze Schakel dd. 5 mei 1982, terug te zenden, indien u het komende sei zoen uit wilt komen in één van onze AVB elftallen. We doen het deze keer per Schakel, omdat in deze fase van de kompetitie al veel mensen niet meer anders te bereiken zijn mede door een onbegrijpelijke "zwakke" opkomst. Die "zwakke" opkomst is nu precies waar de schoen wringt dit jaar. Wij als B-commissie en velen onder ons hebben een uit gesproken "rot" seizoen gehad door die wegblijvers. Goed, we spelen dan wel recreatie voetbal maar we zullen met z'n allen rekening moeten gaan houden met het feit dat we be zig zijn met een teamsport en daar zijn regels aan verbon den, zeker voor het nieuwe seizoen. Wegblijven zonder be richt, afschrijven zonder duidelijke redenen of veel afschrij ven wordt beloond met zomaar niet meer opstellen. Mensen bleven te pas en te onpas weg of kwamen met de flauwste smoezen om die afwezigheid dan later te verklaren. We maakten van alles mee. Boze mensen omdat het elftal-cij fertje achter hun naam te hoog of te laag was. Jongens die alleen even de eerste helft kwamen spelen omdat men zo nodig op tijd bij Ajax moest zijn. AFC-ers die daarom maar helemaal hun elftal lieten zakken. Een niet ontvangen Scha kel deed het ook goed dit jaar of de telefoon niet meer be staat, als je graag aan de bak wilt. Verslapers, open bruggen en lekke banden, het kon niet op. Zaterdag's avonds om tien uur nog even bellen omdat men zonodig studeren moet of enkele uurtjes voetbal op zondag de redding nog moet brengen. Kortom de flauwste kul werd aangedragen en heeft u daaraan meegedaan vul dan "nee" in voor het ko mende seizoen. Blijft gezellig lid van AFC. Bent u zo nu en dan eens beschikbaar of wilt u alleen maar spelen wanneer u dat uit komt, vul dan ook dat "nee" in, of neem kontakt op met de B-commissie, maar stel geen eisen betreffende het competitie voetbal voor volgend jaar. We moeten het anders gaan doen, bittere noodzaak voor al diegenen die voetbal dus zondag's zien als de dag voor hun grote hobby. Wij verwachten voor hen ook zeker dat zij per omgaande zullen reageren en de gestelde enquête op tijd terug zullen zenden. Indien u zo'n driehonderd piek betaalt kunnen wij u niet verplichten te voetballen in AFC, dat zou te gek zijn. Wel verplichten we u indien u dat wel wilt, zeven dubbeltjes (postzegel) neer te tellen om daarmee een stukje organisatie uit handen te nemen van de B-commissie AFC

Schakels (clubbladen) | 1982 | | pagina 3