C4 opgelet vrijdagavond
7.5: AMSTELLAND 2 - AFC 4, 18.30 uur; bijeen: 17.30
uur, veld 3
Leider: Harrems, v.d. Ruit
Opstelling: Janus, Polak, Elias, A. Leemans, Nieuwenhuis,
van Loon, Honnebier, Harrems, Morree, Wiebenga, Piersma,
D. Bleeker, Oei
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
ATTENTIE ATTENTIE
Alle spelers worden verzocht vóó 1 juni a.s. hun identiteits
kaart in te leveren bij de 2e secretaris van de AFC, G.A. van
Caspel, Ottho Heldringstraat 184, 1066 XZ Amsterdam.
TOERNOOIPROGRAMMA C JUNIOREN
Zie ook mededelingen J.C.
Afschrijven voor alle toernooien vrijdag 7.5 tussen 18.00
en 19.00 uur.
C1 16.5: Zandvoort Meeuwen, 14.00 uur; bijeen: 12.00 uur
Leider: Weerman, Henneman
Opstelling: Gallenkamp, Koefoed, Titsing, Klein, J. Duis,
B. Duis, P. Keizer, Langedijk, Kuyt, Last, Gortzak, Tellinga
C2 9.5: ZVV toernooi, 10.00 uur; bijeen: 8.00 uur
Leiding: v.d. Ruit, Schroder
16.5: Zandvoort Meeuwen, 9.30 uur; bijeen: 8.00 uur
Leiding: idem
20.5: Blauw Wit Toernooi, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leiding: idem
Opstelling: Heisterkamp, Schroder, de Graaf, Bollen, Nagel,
de Boer, v.d. Ruit, v.d. Graaf, Freyters, Bob en Jack Duis
Voor 9.5 en 20.5 Laurens Last, D. Gallenkamp
C3 9.5: ZVV Toernooi, 10.00 uur; bijeen: 8.00 uur
Leiding: hr. Schafer
16.5: Zandvoort Meeuwen, 9.30 uur; bijeen: 8.00 uur
Leiding: idem
20.5: Blauw Wit Toernooi, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leiding: idem
Opstelling: v.d. Vegte, Crouwel, B. Bleeker, Abascal, Woer
deman, Mathijse, T. Janse, Schafer, van Marle, Carmiggelt,
Wegloop, de Metz, den Enting, Oudt
Voor 16.5 en 20.5 Wiebenga, A. Leemans, E. Janus, Nieu
wenhuis
C4 9.5: ZVV Toernooi, 10.00 uur; bijeen: 8.00 uur
Leiding: hr. Harrems
15.5: Zandvoort Meeuwen, 13.30 uur; bijeen: 11.30 uur
Leiding: idem
Opstelling: Janus, Polak, Elias, A. Leemans, Nieuwenhuis,
van Loon, Honnebier, Harrems, Morree, Wiebenga, Piersma,
D. Bleeker, Arian
C5 15.5: Zandvoort Meeuwen, 13.30 uur; bijeen: 11.30 uur
Leiding: hr. Etty, Reddering
16.5: Amsterdams Junioren Toernooi bij Rood Wit A,
10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leiding: idem
Opstelling: Oei, Etty, Abram, Hopman, den Ottolander,
Tokkie, Veen, Bakhuizen, Spiegelenburg, Schroeder, Vorst,
v.d. Blink
C 6 16.5: A'dams Jun. Toernooi bij Rood Wit A, 10.00 uur,
bijeen: 9.00 uur
Opstelling: Minor, Kruyswijk, Moerkerk, Smit, v.d. Wal,
v.d. Wal, Niehe, Nieuwland, Bos, Ladendorff, Hilbrink, v.d.
Berg, de Jonge-Urbach, v.d. Hoorn, v.d. Vinden
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
ATTENTIE! ATTENTIE!
Alle spelers worden verzocht vóór 1 juni a.s. hun identiteits
kaart in te leveren bij de 2e secretaris van de AFC, G.A. van
Caspel, Ottho Heldringstraat 184, 1066 XZ Amsterdam.
OPSTELLINGEN D JUNIOREN VOOR 8 EN 15 MEI 1982
8 mei D1 AFC - Wim Bückerttoernooi
15 mei D1 Rood Wit A Reuser Toernooi
15 mei D2 - D3 - D4 - D5 Zandvoort Meeuwen
8.5: Wim Bückert Toernooi, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
Leider: van Ommeren
15.5: Rood Wit A Toernooi, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leider: idem
Opstelling: L. Boering, M. Boering, Buskens, van Bruggen,
Bollen, Euwes, Keizer, Merkenstein, van Ommeren, Tier,
Harrems, Lüske, Buskens, Röhrig, Hommel
15.5: Zandvoort Meeuwen, 14.10 uur; bijeen: 12.15 uur
Leider: Buskens
Opstelling: Buskens, den Drijver, van Eerde, Heemsbergen,
v.d. Glas, Maass, Malinaric, Wijdogen, Nebig, Stork, Hom
mel
15.5: Zandvoortmeeuwen, 14.10 uur; bijeen: 12.15 uur
Leider: Buskens
Opstelling: Buskens, Den Drijver, van Eerde, Heemsbergen,
v.d. Glas, Maass, Malinaric, Wijdogen, Nebig, Stork, Hom
mel
8.5: Buskens, Röhrig zie D1, Hommel zie D1
15.5: Röhrig zie D1
15.5: Zandvoortmeeuwen, 13.35 uur; bijeen: 12.15 uur
Leider: Linssen
Opstelling: Chayes, Elias, Fröhlich, lanowitz. Dijkhuis, v.d.
Vijver, Lange, Hogenweg, Linssen, Pluim, Velthuis, Sinse-
retti, Spaan
15.5: Zandvoortmeeuwen, 9.30 uur; bijeen: 8.15 uur
Leider: hr. Tamboer
Opstelling: Aris, v.d. Grinten, Grotzak, Lameris, Voorn,
v.d. Smaal, v.d. Smaal, Vollenhoven, Wich, Hoogenboom,
Tamboer, Binkhuysen, Boeken, Kuyt
Lange zie D3
15.5: Zandvoortmeeuwen, 10.05 uur; bijeen: 8.15 uur
Leider'. Roeg
Opstelling: Bar-Pereg, van Delft, Krol, Pach, Haring Karspel,
Roeg, Schliesser, Vermeulen, van Vuure, Kuperus, Jonen,
Sarfaty, Mosman, Smits
15.5: Spaan zie D3
15.5: Boeken Kuyt, Jonen, Sarfaty, Mosman, Smits zie op
stellingen bij D4, D5.
15.5: Binkhuysen zie opstelling D4
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
13