Aanvang 12.00 uur:
Always Forward 1 - AFC 1, veld B
SVW '27 2 - Monnickendam 1, veld C
Always Forward 4 - AFC 4, veld D
SVW '27 5 - Monnickendam 4, veld E
SVW '27 8 - Monnickendam 7, veld A
Aanvang 12.25 uur:
Always Forward 2 - AFC 2, veld C
SVW '27 3 - Monnickendam 2, veld D
Always Forward 5 - AFC 5, veld E
SVW '27 6 - Monnickendam 5, veld A
AFC 4 - Always Forward 7, veld B
Aanvang 12.50 uur:
Always Forward 3 - AFC 3, veld D
SVW '27 4 - Monnickendam 3, veld B
Always Forward 6 - AFC 6, veld A
SVW '27 7 - Monnickendam 6, veld C
13.15 uur prijsuitreiking.
TOERNOOI PROGRAMMA VOOR 20 MEI
(HEMELVAARTSDAG)
DCG - Henk Laarhoven Toernooi voor Junioren A1
Poule A: AFC, RCH, CDN (Driebergen), Zeeburgia
Poule B: Haarlem, WFC (Wormerveer), DWS, DCG
11.00 uur: AFC - Zeeburgia, veld 1
12.10 uur: AFC - CDN, veld 1
13.50 uur: RCH - AFC, veld 4
15.00 uur: finalewedstrijden
Wedstrijden duren 2 x 20 minuten zonder rust.
Iedere vereniging is gemachtigd 3 dispensatie spelers, gebo
ren na 1 aug. 1960 te laten spelen.
ABCOUDE B-JUNIOREN TOERNOOI
voor de B3 en de B4 20 mei
Spelerskaarten meenemen, reserveshirts meenemen.
10.00 uur: CTO 1 - AFC 3, veld 2
11.30 uur: AFC 3 - Abcoude 2, veld 2
13.00 uur: AFC 3 - Martinus 2, veld 2
14.30 uur: AFC 3 - Olympia 2, veld 2
10.30 uur: DWSM 2 - AFC 4, veld 1
12.00 uur: AFC 4 - CTO 2, veld 1
13.00 uur: CSW 2 - AFC 4, veld 3
14.00 uur: Abcoude 3 - AFC 4, veld 2
Wedstrijdduur: 2 x 12 1/2 minuut zonder rust.
20 MEI JUNIOREN Dl UNITAS-TOERNOOI, Gorinchem
Veld 1:
10.00 - 10.20 uur: Unitas - Baronie
10.25 - 10.45 uur: Feyenoord - AFC
10.50 - 11.10 uur: CVV - Unitas
11.15-11.35 uur: Baronie - AFC
11.40 - 12.00 uur: Feyenoord - CVV
12.05 - 12.25 uur: Unitas - AFC
13.30 - 13.50 uur: UW - Excelsior
13.55 - 14.15 uur: Rood Wit A - EBOH
14.20 - 14.40 uur: Papendrecht - Excelsior
14.45 - 15.05 uur: UW - EBOH
Veld 2:
10.00 - 10.20 uur: Rood Wit A - UW
10.25 - 10.45 uur: EBOH - Papendrecht
10.50 - 11.10 uur: Excelsior - Rood Wit A
11.15-11.35 uur: UW - Papendrecht
11.40 - 12.00 uur: EBOH - Excelsior
12.05 - 12.25 uur: Rood Wit A - Papendrecht
13.30 - 13.50 uur: Baronie - CVV
13.55 - 14.15 uur: Unitas - Feyenoord
14.20 - 14.40 uur: AFC - CVV
14.45 - 15.05 uur: Baronie - Feyenoord
nr 2 poule 1 - nr 2 poule 2
nr 1 poule 1 - nr 1 poule 2
Poule 1
EBOH, UW, Rood Wit A, Papendrecht, Excelsior
Poule 2:
Feyenoord, Baronie, Unitas, AFC, CVV
16 MEI AMSTERDAMS JUNIORENTOERNOOI
Op 16 mei gaan 8 verenigingen weer samen het Amsterdams
junioren toernooi organiseren.
Bij de A-JUNIOREN is elke vereniging gerechtigd met één
elftal in te schrijven.
Bij de B-JUNIOREN eveneens één elftal. Aanvang van dit
toernooi 10.00 uur op de velden van DCG.
Bij de C-JUNIOREN doen wij met twee elftallen mee. Aan
vang eveneens 10.00 uur op de velden van Rood Wit A.
20 mei Junioren D2, D4, D5, E1, E2 doen mee aan het
VOORLAND TOERNOOI. Aanvang 10.00 uur.
20 mei Junioren C2 en C3 zijn uitgenodigd voor het Blauw
Wit Toernooi en sluiten hiermee hun succesvolle seizoen af.
23 MEI 1982 EEN NIEUW BJUNIOREN TOERNOOI
In navolging van het Kappelhoff-toernooi
We hopen dat dit toernooi een even groot succes wordt en
dat wij er wederom een naam aan kunnen verbinden.
De B-junioren tijd is een belangrijke fase in het jeugdvoet
bal daarom een sterke bezetting waar de vormvastheid van
de jeugdspelers kan worden getoetst.
We heten van harte welkom de navolgende ploegen:
Be Quick, DWS, Feyenoord, Yerseke, Zeeburgia, terwijl
AFC gastheer is.
Wij wensen spelers en bezoekers een sportief en een echt
"Goed Genoeg" toernooi.
Veld 1:
10.00 uur: AFC 1 - Yerseke 1
10.40 uur: AFC 2 - Yerseke 2
11.20 uur: Be Quick 1 - DWS 1
12.00 uur: Be Quick 2 - DWS 2
12.40 uur: Feyenoord 1 - Zeeburgia 1
13.20 uur: Feyenoord 2 - Zeeburgia 2
14.00 uur: AFC 1 - DWS 1
14.40 uur: AFC 2 - DWS 2
15.20 uur: Yerseke 1 - Be Quick 1
16.00 uur: Yerseke 2 - Be Quick 2
Veld 2:
10.00 uur: Feyenoord 1 - Be Quick 1
10.40 uur: Feyenoord 2 - Be Quick 2
11.20 uur: AFC 1 - Feyenoord 1
12.00 uur: AFC 2 - Feyenoord 2
12.40 uur: Yerseke 1 - DWS 1
13.20 uur: Yerseke 2 - DWS 2
14.00 uur: Be Quick 1 - Zeeburgia 1
14.40 uur: Be Quick 2 - Zeeburgia 2
15.20 uur: AFC 1 - Zeeburgia 1
16.00 uur: AFC 2 - Zeeburgia 2
11