3ii Sm - STAPPEN t**i&i3B ■haI- iaétli Oversier, die zijn beste voetbal-beentje voorzette. Nauwelijks was de tweede helft begonnen of Sporting Zuid scoorde een tweede doelpunt. Dat was het uiterste waartoe onze achterhoede met o.a. de zeer ijverige v.d. Vinden het wilde laten komen. Edward was niet meer te passeren en bracht met goedgeplaatste uittrappen de voorhoede op gang. De vleugelspelers Michel en Gilbert hadden in de rust gewisseld en deze wissel bleek dodelijk te zijn. Milo liet ons zien dat hij goed fel geworden was en scoorde na o.a. een fantastische pass van Merkenstein een prachtig doelpunt. Gestimuleerd door dit mooie resultaat was Milo gevoelig voor een herhalings-actie en scoorde opnieuw. Roderik joeg zijn verdedigers steeds verder naar voren en Den Drijver, de links back, liet een solo langs de lijn zien waaruit zijn vastberadenheid sprak. Fröhlich en Lars onder braken voortdurend de vijandelijke aanvallen en uit één der passes vanuit de achterhoede kwam Milo solerend voor het doel. Hij werd ten val gebracht en uit de strafschop die werd toegekend scoorde hij hard en zuiver. 3-2 voor AFC, na een wedstrijd vol spanning en sensatie door het enthou- siastme van de spelers, maar zeker ook door de vele trouwe supporters van dit elftal die langs de kant intens deelnamen aan het spel. Bedankt allemaal! W.F. Harrems HET MOOISTE DOELPUNT VAN DE MAAND MAART Bas Last C2 tegen Pancratius C2 5 Het elftal van de D1 junioren na de knappe overwinning op de D1 van Herenmarkt. Achterste rij van links naar rechts: Edwin Linssen, Dennis Merken stein, Maarten van Bruggen, leider ad interim Dennis Linssen, Milo Boering, Lars Boering, Roderick Harrems, Ernst Bollen, JC lid Jan Benoni. Voorste rij van links naar rechts: Michiel van Ommeren, Martijn Euwes, Rinse Keizer, Ricky Lüske, Gilbert Busk ens. Dit woord is niet meer weg te denken uit de D3. Ik sta dan ook langs de lijn te roepen STAPPEN STAPPEN. En dan gaat de buitenspelval weer open, zodat ik dan kan vlaggen (heb ik ook wat te doen). Want de rest doen jullie, verdedi gen - aanvallen - voorzetten - scoren. Dus alles wat een lei der zich maar wensen kan. Jongens, we zijn nog een paar stappen van het kampioen schap af en spelen ook nog om de beker, ik hoop dan ook dat jullie doorgaan met deze inzet, zodat we dan ook be loond worden voor ons spel. Dan kunnen jullie op deze wij ze de D-pupillen jaren op mooie wijze afsluiten. Succes. Dennis Verslag E1Volewijckers - AFC Zaterdag 13 maart Laatste wedstrijd voor de 4 plaatsen voor de finale dag Wag- tendonk beter. Voor Volewyckers een belangrijke wedstrijd want die moesten zeker gelijk spelen om nog geplaatst te worden. De fluit ging, we kregen gelijk een aanval op rechts, maar die verspeelden we. De scheidsrechter, floot alleen maar voor dingen die tegen ons waren. Na 15 minuten spelen kwam er een corner de bal viel op mijn hoofd en rolde het goal in. In de tweede helft zat ons niks mee. Volewyckers waren in de tweede helft beter dan wij met de wind in de rug. Maar we hebben het een lange tijd op 0-1 kunnen houden. De scheidsrechter liet 3 minuten te lang spelen en toen maak ten hun een goal. Toen kregen wij de aftrap en 5 seconden later floot hij af. Geplaatst zijn de 4 volgende ploegen: Volewijckers, WA, AFC, Ajax. De wedstrijden worden: WA - Volewyckers, Ajax - AFC. Dat belooft wat. Peter v.d. Dungen E2 Dit elftal is een team, dat het tot op heden in de gespeelde competitie- en bekerwedstrijden uitstekend heeft gedaan. Dit blijkt o.a. wel uit het door hun behaalde doelgemiddel- de: 73 voor en 8 tegen uit 15 wedstrijden. Ter vergelijking AFC 1 heeft 17 voor en 24 tegen uit 16 wedstrijden. Misschien kan ons eerste elftal nog wat van jul lie leren. Dit is voor mij dan ook een bewijs, dat de spelers van de E2 aardig wat in hun mars hebben. Vooral is dit te danken aan het grote enthousiasme en inzet van de spelers zelf, die gesteund door hun ouders dan ook geen wedstrijd willen missen. Ik hoop, dat jullie met de bekerwedstrijden (afgelopen za terdag werd het zelfs 10-0 in ons voordeel tegen het sterk geachte Buitenveldert) en de komende toernooien goede resultaten zullen behalen, zodat er een aantal bekers voor de prijzenkast van AFC op Goed Genoeg veroverd kunnen worden. Ik wens jullie hierbij veel succes toe. Edward L. Janus Leider Verslag van de wedstrijd E2 - E3 op 13 maart We kwamen in de kleedkamer en toen was er een heel ge sprek gaande over wie in het wit of AFC tenue zou spelen. Uiteindelijk moesten wij (E2) in het wit. We waren com pleet dus twee man moesten reserve staan. Om dat reserve staan moest getost worden. Omdat bijna iedereen de twee de helft wou spelen. Wij waren het eerst op het veld want de E3 had een tactische bespreking. Als scheidsrechter had den we de heer Van de Meent. De wedstrijd kon beginnen. In de eerste minuten kwam de E3 bij ons goal dat werd ge lukkig geen doelpunt. Toen werd het tijd dat wij tot de aan val overgingen. Dat werd voor ons een doelpunt dat Edward 6

Schakels (clubbladen) | 1982 | | pagina 8