gezette aanval een juweel van een doelpunt: 1-0. De druk op het doel van DWV werd groter en groter, maar wij verzuimden om het overwicht in doelpunten om te zet ten. Na de rust begonnen de DWV-ers met man en macht aan te vallen. Onze achterhoede kreeg het wat lastig en door een misverstand in de laatste lijn kon DWV de gelijkmaker sco ren. Nu is onze A1 geen ploeg die na een tegenvaller bij de pakken gaat neerzitten. Integendeel, met grote inzet werd een tegenoffensief ingezet. DWV werd gedwongen om met man en macht in de verdediging te gaan om de 1-1 stand in handen te houden. In de laatste minuut kreeg AFC een cor ner te nemen. Onze laatste man de onverwoestbare Etienne Spee werd naar voren gedirigeerd. De bal belandde hoog voor het doel, Etienne veerde omhoog en boven alle spelers uit kopte hij op magnifieke wijze de bal in het doel. Een klasse doelpunt. Onze collectief sterk spelende A1 kreeg loon naar werken, een 2-1 zege op DWV. De spelers van DWV feliciteerden na afloop onze mannen. Zo kan het dus ook! De zeer goed leidende KNVB! scheidsrechter de heer Moesoclet voelde de wedstrijd goed aan en wist het geheel in goede banen te houden. Zes punten uit de laatste drie wedstrijden is niet gek! vdk. Knappe overwinning van C2 op Zeeburgia C2 De C2 heeft de koppositie versterkt door bij Zeeburgia met 1 -2 de zege mee te nemen naar de De Boelelaan. Een sterker Zeeburgia ging hard van stapel, met vele aanval len, maar door de goed georganiseerde counters van ons elf tal werd de stand al snel op 0-1 gezet, na een prachtige voorzet van Raymond van de Ruit, en afgerond door Freek van de Graaf. Ook deze zelfde goaltjesdief scoorde na een voorzet van Mark Freyters 0-2. De rust was aangebroken. Na de thee was het sein op groen gezet door Zeeburgia, maar onze kee per Mare Fleisterkamp groeide naar een hoogtepunt met 2 sublieme reddingen. Ook Mare Freyters trof nog de paal (het mag niet lukken Marc) en Alex Oudt verloor het overzicht en schoot pal naast. Toch gelukte het Zeeburgia nog om op 1-2 te komen, na vele aanvallen. De laatste 10 minuten waren voor de ouders zenuwslopend en zij snakten naar het eindsignaal van scheidsrechter J. Bollen. Het elftal heeft veel karakter en inzet getoond en hopelijk blijft deze tendens gehandhaafd. C2, nog veel succes. Jullie leiders Van de 7 D-junioren elftallen hebben 5 elftallen afgelopen zaterdag het volle pond binnengehaald. Overwinningen voor: D1: 2-1; D2: 3-1; D3: 6-2 (aanstaand kampioen?) D5: 3-1 en D7: 4-1. Dit was grandioos, vooral voor de D1 en D2 die dit jaar (1982 wel te verstaan), met grote inzet, hun 1e overwin ning behaalden. Blijf zo doorgaan, dan kunnen jullie nog een paar punten veroveren. Zaterdag hebben jullie laten zien dat het kan. Laten we echter de D4 en D6 niet vergeten. Jongens, on danks het verlies van zaterdag, volgende keer winnen jullie weer! Zet hem op! J.B. D1-junioren De droomwens van iedere leider boven aan de ranglijst te eindigen, zal dit seizoen niet meer verwezenlijkt kunnen worden. Enthousiast gesteund door nimmer aflatende ou ders en grootouders wacht uw verslaggever de eerste over winning van dit jaar af. De D1 heeft zijn draai nog niet kunnen vinden, dat is duide lijk! Het in vorige jaren zo succesvolle team (overwinningen van meer dan 5-0 waren geen uitzondering) zal hopelijk, met het doorbreken van de voorjaarszon ons aller harten weer verwarmen met een ouderwetse partij voetbal. R. van Ommeren AFC D1-junioren - Herenmarkt/A: 2-1 ledereen kleedde zich om voor de wedstrijd. We werden door de leider "Dennis Linssen" goed toegesproken. We gin gen het veld op. Een paar jongens gingen naar elkaar over schieten en een paar andere jongens o.a. "Rinssen Keizer" trainde mij in. De wedstrijd begint. De eerste helft reserve stonden: "Ro- derik Harrems" en "Edwin Linssen". In de eerste helft moesten de beide ploegen nog aan elkaar wennen. Een paar uitvallen van de beide ploegen, maar dat leverde niet veel op. We gingen met 0-0 de rust in. Meneer v.d. Klaauw kwam met een man die ik niet kende de kleedkamer binnen. We zaten allemaal thee te drinken. Toen had meneer v.d. Klaauw het woord: "Jullie zullen door de trainer van de A1-junioren worden toegesproken!! Na een kwartiertje stonden we weer op het veld. "Roderik Harrems" en "Ed win Linssen" waren er in gekomen voor: "Maarten van Bruggen" en "Rikkie Lüske"! We begonnen de tweede helft erg slecht, want in de vijfde minuut scoorde Herenmarkt/A 0-1 door een mooi doelpunt. Maareindelijk hoor tien minuten na dat doelpunt kreeg "Edwin Linssen" de bal, schoot hem naar "Rinssen Keizer" en schiet de bal in de kruising: 1-1. Verder bleven we rustig voetballen totdat "Edwin Linssen" de bal voorgaf en: "Milo Boering" hem in de hoek van het goal kon tikken: 2-1AFC was erg blij om dit doelpunt van "Milo Boering"! Nu moesten er nog vijf minuten worden gespeeld, en de scheidsrechter floot af. We bedankten de scheidsrechter en liepen juichend naar de kleedkamer. Gilbert Buskens (keeper) D2-junioren (seizoen '81 - '82) Eindelijk weer succes. Na een zeer goede kompetitie start ging het na de nieuwe indeling in oktober '81 niet goed, nou zeg maar ronduit slecht. De jongens begrepen er niets van en er werd toch wel hard gewerkt, maar het lukte ge woon niet. Wedstrijd na wedstrijd werd er verloren tot dat op 27 febru ari j.l. de ommekeer kwam. Eerst werd van Swift gewon nen met 1-0 en een week daarna op 6 maart wordt gewon nen van DCG (was nog niet van gewonnen dit seizoen) met 3-1Jongens, laat dat nou niet meer uit handen glippen. Voor de beker werd (de laatste wedstrijd tegen Buitenvel- dert) ook weer verloren. Er komen nog voldoende toer nooien om deze tot een goed resultaat te brengen. Erg veel succes. De leider ülé ole olê, WK feest op AFC. Dus gauw kaarten kopen bij Raul Koster, Jan Otsen en Ton Disselkoen. En aan de bar. Nu echt doen hoor! 6

Schakels (clubbladen) | 1982 | | pagina 6