VAN DE REDAKTIE PARKEREN SCHAKELZORGEN lot lox toto Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. 62e jaargang verschijnt wekelijks of twee wekelijks 27 januari 1982 nr 3 Secretariaat: G.A. van Caspel 0. Heldringstraat 184 1066 XZ Amsterdam Tel.: 17 29 84 Redakteur: Karei Brand Tulpenburg 59 1181 NL Amstelveen Tel.: 45 61 40 Het elftal was volslagen van geluk gespeend. Dagenlang had men als nooit tevoren getraind. Maar in een nacht was het ge beurd, Door erbarmelijke regen was het veld afgekeurd, ledereen riep o wee, o wee. Laten wij maar gaan poolen bij AFC Tis Heus Waar Inleveradressen: Sigarenmagazijn: Bijster, Olympiaplein 124 Dermout, Koninginneweg 139 Eurolympia, Stadionweg 139 Gall Gall, Buitenveldertselaan 176 Kost, Corn. Krusemanstraat 23 de Forens, Laanhorn 14, Amstelveen en natuurlijk het clubhuis tot vrijdag 19.00 uur. We moeten naar de Schakel van 3 december om uitslagen terug te vinden van onze laatste aktiviteiten en die vonden plaats op 21, 22 november 1981!!! Meer dan twee maanden zonder bal, hoe houdt een mens het uit. Ogenschijnlijk lagen de velden er prima bij het afgelopen weekeinde. De vorst zit echter nog decimeters dik in de grond (hal), de bovenlaag is zo kwetsbaar als vloeipapier. Elke nop wordt zichtbaar, na anderhalf uur blijft er weinig groen over. De beide jaardiners zijn genoten, en hoe! AANGETROUW DE bericht u over het dames-diner vanuit het Cres-Hotel; een impressie van de mannen-maaltijd zal u (waarschijnlijk) later opgediend worden. We vermaken ons best gedurende die wat lang uitgevallen winterstop. Toch mag ie weer gaan rollen liever vandaag dan morgen. De F staat namelijk voor Football, mocht u dat ondertussen vergeten zijn. Ook indien de paaltjes niet in de grond staan op de inrit naar onze velden, dan nog is het verboden uw auto achter deze afscheiding te parkeren! Gaarne goede nota. In m'n zenuwen heb ik de halve kopij van m'n laatste bij drage weggeknipt, vandaar dat in m'n notities nog staat: "Felix Swart heeft een snor die prikt, maar hij kan toch niet op tegen het woeste gedoe van John Janssen, terwijl Loesje er een piepklein paardestaartje tegenaan gooit". En Bouke kon ik ook alweer niet terugvinden en ik mis nog twee Loesjes. Dit alles hoorde nog bij het 1 januari gebeu ren maar ik heb wel een griep opgelopen van al dat gekus. U bent toch niet van plan om naar Spanje te gaan? W.K. voetbal zonder Nederland? Helaas is Nederland niet van de partij in Spanje. AFC voelt zich geroepen voor een alternatief. Daarom brengen wij voor u het W.K. hier naar toe. Op 26.3 a.s., is het groot feest onder het motto van "Ole, olé, olé, W.K. feest op AFC"

Schakels (clubbladen) | 1982 | | pagina 1