OPSTELLINGEN JUNIOREN VOOR 25-10 EN 1-11 '81
MEDEDELINGEN VOOR DE JUNIOREN A
A3, 4 en 5 trainen voortaan op maandag van 18.30 - 19.30
uur onder leiding van Hr. Bakker
Bij algehele afgelasting trainen de A1 en A2 van 10.00 -
11.15 uur
25.10 AJAX 2 - AFC, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur,
veld 5
Leider: Hr.v. West; scheidsrechter: R. Smit
1.10 RKAV - AFC (vriends.), 12.00 uur; bijeen: 10.30
uur, veld 2
Leider: Hr.v. West; scheidsrechter: NN
Opstelling: wordt door de heer v. West bekend gemaakt.
25.10- BLAUW WIT 2 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00
uur, veld 2
Leider: Hr. Hulshoff; scheidsrechter: M.S. Ferrari
1.10 DCG 2 - AFC 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur,
veld 5
Leiding: idem; scheidsrechter: W.A.G. Fokker
Opstelling: wordt door de heer v. West bekend gemaakt.
25.10 - AFC 3 - KBV 2, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur
veld 2
Leiding: Hr. Woldringh; scheidsrechter: L. Duker
1.10-VRIJ
Opstelling: Boskamp, Bruning, Ekblom, Jansen, Kreuger,
Kuit, Philips, Rogge, Tromp, M. Verduin, S. Verduin,
Woldringh, de Wijs (25.10 Ekblom niet beschikbaar)
25.10 - NEC '75 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
veld 2
Leiding: NN; scheidsrechter: J. Vuyst
1.11 AFC 4 - OZK, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur, veld 4
Leiding: NN; scheidsrechter: W.J.D. Huizinga
Opstelling: Blankstein, Dam, Ebbers, Haverbus, Gosler,
Kappel, Kohlman, Meezen, Ritz, Roedema, V.'eisz
25.10 - DJK 2 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
veld 2
Leiding: NN; scheidsrechter: A.J. Hekken
I.11 - BUITENVELDERT 2 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen:
II.15 uur, veld 2
Leiding: NN; scheidsrechter: L.W.A.J. Spee
Opstelling: Bouwmeester, D. Hogers, Janus, Mulder, Nieuw-
land, v.d. Reis, Rijnders, Da Silva, E. Fpee, Stokman,
Twigt, Veling
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
MEDEDELINGEN VOOR DE JUNIOREN B
Bij algehele afgelasting B1 en B2 om 9.00 uur trainen
B3 en B4 trainen vanaf 26/10 om 17.30 - 18.30 uur on
der leiding van Hr. Bakker
25.10 - AFC - BI. WIT, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leiding: Hr. Stefels; scheidsrechter: L. Buys
1.11 - AFC - DWS, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leiding: idem; scheidsrechter: R. Vonk
Opstelling: Bakkef, Bertolini, v.d. Broek, Le Grand, Hons-
drecht, v.d. Klaauw, Kiks, Krak, Lausberg, v.d. Meent,
v. Zweden
Reserve: Schuurman
25.10 - RKAV IC 2 - AFC 2, 13.30 uur; bijeen: 12.30 uur
veld 1
Leider: Hr. de Jager; scheidsrechter: D.A.J. Dekker
1.11 -AJAX 3-AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
veld 2
Leiding: idem; scheidsrechter: L.v.d. Hof
Opstelling: v. Alem, Euwes, Eveleens, de Jager, v.d. Graaf,
Keizer, Maass, Schuurman, Tijsterman, Weerman, de Wit,
Wegloop
Schuurman: zie B1
25.10 - AFC 3 - DWG 3, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur
veld 3
Leiding: Hr. Henneman; scheidsrechter: NN
I.11 AFC 3 - DCG 3, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur,
veld 2
Leiding: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Balk, Blankstein, Henneman, Lüske, v. Om
meren, Roedema, Somers, Teiwes, de Jong, Stradmeyer,
Laan
Kostense en Haverbus zie B6 (25.10)
25.10 - SLOTERDIJK 2 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen:
II.00 uur, veld 2
Leiding: Hr. Gyrath; scheidsrechter: NN
I.11 - RIVALEN 2-AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
veld 2
Leiding: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Geldof, Speer, Speelman, Samardzic, Schroor,
Stokvis, Gyrath, Wijnschenk, Hacht, de Wijs, Bijlsma, Tie-
dink,
v. Mourik zie B6 op 25.10
25.10 - AFC 5 - SLOTERDIJK 3, 12.00 uur; bijeen:
II.30 uur, veld 1
Leiding: Hr. Tiggeloven; scheidsrechter: NN
I.11 AFC 5 - VOLEWIJCKERS 4, 12.00 uur; bijeen:
II.30 uur, veld 3
Leiding: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Bakker, Carmiggelt, Kruyff, Klasen, Luiks,
Hogeboom, Tiggeloven, Thiel, de Vries, Pytak, Rijnsbur
ger, Zutphen
25.10 - WILSKRACHT 4 - AFC 6, 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur, veld 3
Leiding en scheidsrechter: NN
1.11 WA - AFC reeds gespeeld
Opstelling: Roland, Gimbiere, Leeuwenburgh, Duister,
Bossert, vd Woerdt, Fröhlich, Kostense, Haverbus, Kot
huis, v. Mourik
ZIE VOOR AFBELLEN: JEUGDCOMMISSIE
MEDEDELINGEN VOOR DE JUNIOREN C
Bij algehele afgelasting trainen aanvang 9.00 uur
Wegens wegblijven zonder afschrijven worden 25.10 en
1.11 niet opgesteld: Schipper, en de Ruiter C6
op 25.10 Polak en Arian; schorsing Honnebier, Nieuwen-
huis, Janus volgt later
25.10-AFC- HERENMARKT 12,00 uur; bijeen: 11.15
uur, veld 4
Leiding: Hr. Henneman; scheidsrechter: L.v.d. Hor
1.11 - AFC - BUITENVELDERT, 10.00 uur; bijeen:
9.15 uur, veld 3
Leiding: idem; scheidsrechter: W. Valenkamp
Opstelling: Gallenkamp, Koefoed, Titsing, Klein, den En-
15