PROGRAMMA'S VOOR DE ZONDAGEN 25 okt. en 1 nov.
ZONDAG 25 OKTOBER
WEDSTRIJDBAL AFC - RCH
De bal voor deze wedstrijd is aangeboden door ons lid Henk
Kruisman.
Namens de gehele vereniging heel hartelijk dank
WEDSTRIJDBAL AFC - VUC
De bal voor deze wedstrijd is aangeboden door ons Ere-lid
Jaap van Nek t.g.v. zijn 80e verjaardag.
Namens de gehele vereniging heel hartelijk dank.
MEDEDELING ELFTAL-COMMISSIE-A en JEUGDCIE.
Bij algehele afgelasting is op zondag trainen voor de vol
gende groepen op het gravel veld.
09.00 - 10.00 uur Selectie C-Junioren (Hr. C. Weerman)
09.00 - 10.00 uur Selectie B-Junioren (hr. R. Stefels)
10.00 -11.15 uur Selectie A-Junioren (Hr.W.v. West)
11.15- 12.30 uur Selectie A-B Senioren (Hr.D. Peters)
Bij algehele afgelasting spelen in de maand november
het 1e en 2e elftal om 14.00 uur bij Ripperda in Haarlem.
Verzamelen: 12.30 uur AFC
In dit geval gaat de geplande zondagtraining van A-B Se
nioren niet door.
MEDEDELING A COMMISSIE
Het afschrijven dient uitsluitend te geschieden op de aan
gegeven dag en tijd.
In bijzondere gevallen die buiten de afschrijvingsdag vallen
kan men zich wenden tot:
Sal van Gelder tel. 43 73 44 Voorzitter A-Commissie
Bert Overdiek tel. 64 28 07 Secretaris A-Commissie
Karei Baarschers tel. 43 73 88 Lid A-Commissie
Frans v.d. Bor tel. 99 75 38 Leider 3e elftal
Peter v.d. Heydt tel. 02503 - 1 07 92, leider 4e elftal
Doby Peters tel. 023 - 31 47 04, trainer
Afschrijven bij anderen dan bovengenoemden is dus NIET
mogelijk en zullen als zodanig niet geaccepteerd worden.
Bij nalatigheid betekent dit; uitsluiting voor MINSTENS
2 wedstrijden.
Leider: P.v.d. Heydt; scheidsrechter: A.M. de Kwant (1188)
Uitgenodigd worden: Berrier, den Braven, Huigen, D. Huis
man, R. Huisman, Heidoorn, Leloux, Mulder, Schot, Swaab
Wijnen, Keeper NN, Ketellapper
PROGRAMMA ZONDAG 1 NOVEMBER 1981
AFC (01) - VUC (12), 14.30 uur; bijeen: 13.00 uur AFC
Voor opstelling zie zondag 25 oktober
Scheidsrechter: A.A.H. Aarden (2001grensrechters:
C.G. Campfens (1066) en A. Siekerman (1298)
AFC 2 (01) - DWS 2 (03), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
Voor opstelling zie zondag 25 oktober
Scheidsrechter: J.G.M. Stet (1312), grensrechter: R.v. Dijk
ARGON 2 (04) - AFC 3 (07), 12.00 uur; bijeen: 10.15 uur
AFC
Voor opstelling zie zondag 25 oktober
Scheidsrechter: J. Wijna (1379)
DCG 3 (06) - AFC 4 (07), 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
Voor opstelling zie zondag 25 oktober
Scheidsrechter: J.P.C. Leering (1197)
Afschrijven donderdag tussen 21.00 en 21.30 uur bij EC
tel. 44 55 75
Eventuele mutaties zullen mondeling of telefonisch afge
handeld worden.
V. Kalmthout, Ketellapper, Mulder, en Gerth worden ver
zocht zich bij de A-Commissie te melden a.s. maandag 26
oktober om 21.00 uur, clubhuis AFC
AFC (01) - RCH (10), 14.30 uur; bijeen: 13.00 uur AFC
Leider: S.v. Gelder; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze
Nipper; scheidsrechter: R.v.d. Broek (1053), grensrechters:
A.R.v.d. Biezen (1026) en L. Bouws (1046)
AFC 2 (01) - RCH 2 (10), 12.00 uur;bijeen: 11.00 uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: W.J. Davio (1074),
grensrechter: R.v. Dijk
Uitgenodigd worden voor 1e en 2e elftal:
v. Aken, Bergsma, v. Broeckhuysen, Bijlsma, v. Dord, v.
Dijk, Gehring, Geluk, Headley, Houtkamp, Th. Husers,
Kottmann, Lambrecht, Lassooy, Leeser, v. Leeuwarde,
ten Neijenhuis, Meijer, Parsser, Rachman,de Ridder,
Sandberg, E. Seunke, Sulsters, Verburg, Thomas, Uchtman
UITHOORN 2 (02) - AFC 3 (07), 12.00 uur; bijeen: 10.30
uur AFC
Leider: F.v.d. Bor; scheidsrechter: E.E. Schildmeijer (1286)
Uitgenodigd worden: Benvindo, Berman, Eiting, Hoohen-
kerk, M. Huisman, Hulst, R. Husers, W. Husers, Huyssoon,
Kuiper, Rieder, Rooze, R.v.d. Zwan, Keeper NN
BLAUW WIT 3 (02) - AFC 4 (07), 12.00 uur; bijeen:
10.30 uur AFC
MEDEDELINGEN B-COMMISSIE
PROGRAMMA ZONDAG 25 OKTOBER 1981
AFC 5 - NEA 3, bijeen: 13.45 uur AFC
Scheidsrechter: J.H. Burgers
Opstelling: bekend —Toevoegen: v.d. Zwan
Zie AFC 6: v.d. Langenberg
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
de heer T. Bouter, tel. 72 33 28
Bij afgelasting bijeen: 11.00 uur AFC voor training
MADJOE 3 - AFC 6, bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: H. Scholten
Opstelling: bekend N.B. Ooink Toevoegen: v.d. Langen
berg
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
de heer J. Handgraaf, tel. 44 92 58
Bij afgelasting: bijeen: 11.00 uur AFC voor training
AFC 7 - DIEMEN 3, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: J. Heitman
Opstelling: bekend
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 19.30 uur bij
Jan Pelsma, tel. 23 32 64
11