MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Programma Junioren 9 april
DCG 2 - C2, 19.00 uur veld 4
Voor 9 april voorlopig nog geen andere wedstrijden vast
gesteld.
Programma Junioren 2 april
Rood Wit A2 - A3,18.30 uur
C1 - Blauw Wit 1, 18.30 uur veld 1
Wedstrijden voor 19 april (1e Paasdag)
Spelers die met Pasen niet beschikbaar zijn, moeten dit
deze week (vrijdag) meedelen.
Wim Dorenbosch-toernooi (Blauw wit)
Junioren A1B1C1
Toernooien Koninginnedag (30 april)
HENK KAPPELHOFF- Toernooi met deelname van de C1
en C2 Junioren.
AFC, Ajax, Be Quick (gr.), DWS, Feijenoord, Haarlem,
NAC en Zeeburgia
Voorland-Toernooi voor lagere Junioren
één elftal A-Junioren
twee elftallen B-Junioren
twee elftallen C-Junioren
Pupillen-toernooien
Zaterdag 18 april: WA- V.d. Einde-Toernooi
D1 en D2
Zondag 19 april: DWV-Sinkeldam-Toernooi
2 lagere D en 2 lagere E Pupillen
Zondag 19 april: DWS-Joop Eeman-Toernooi
Pup E1, E2 plus 2 selectie F-Pupillen
30 april: ZFC-Zaandam: D1 Pupillen
30 april: Martinus: 2 selectie F-Pupillen
A-Junioren H. van Zweden
vrijdagavond van 18.30 - 19.00 uur
tel. 76 32 35
B-Junioren C.G. Jochems
vrijdagavond van 17.00 - 17.30 uur
tel. 19 82 43
M.R. Hulshoff - tel. 19 07 37
(afschrijven bij alleen C. Jochems)
C-Junioren H.H. Veenhuis
vrijdagavond van 17.00 -17.30 uur
tel. 42 89 45
D-Pupillen H. Elias
vrijdagavond van 18.30 - 19.00 uur
tel. 02975-6 57 60
E-Pupillen J. Benoni
vrijdagavond van 17.30 - 18.30 uur
tel. 64 26 10
F-Pupillen M. Buskens
vrijdagavond van 18.30 - 19.00 uur
tel. 42 23 30
Overige telefoonnummers:
D.L. van der Klaauw (voorzitter) 43 35 23
Chr. Schroder (secretaris) 15 27 51
Terrein afkeuringen:
44 43 50 (bandapparaat)
ANP 21 42 14
Zaterdag en zondagmorgen: Radio Stad
F.M. Band- 94,3 m
Willen alle jeugdspelers lief zijn voor de scheidsrechters?
OPSTELLING A JUNIOREN
DWV - AFC, 14.30 uur; bijeen: 13.00 uur AFC, veld 2
Leiding: Hr. Euwes/den Braven; scheidsrechter: Heer
W. Koorndijk
BAKKER, Benvindo, den Braven, Hoohenkerk, Ketel
lapper, Post, Rooze, Stefels, Spee, Verburg, Boskamp,
Monas, Kreuger
Kledingdienst: Ketellapper en Rooze
SWIFT - AFC 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC, veld 1
Leiding: Hr. Freitag; scheidsrechter: Hr. S.v. Bever
Bouwhuys, Gribbeling, 't Hof, Leur, Holthaus, Oderkerk,
Rooseman, v. Soomeren, Verhaaff, Stroker, de Boer,
BIESHAAR
AFC 3-SNA, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC, veld 1
Leiding: Hr. Woldringh/Verwijst; scheidsrechter: Heer
P. Vis
Bruning, Bak, Cohen, Didier, Donker, Fröhlich, Kohlman,
polman Tuin, Verwijst, Woldringh, de Jong, Vlessing,
Roedema
AFC 4 - SLOTERPARK, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
veld 2, AFC
Leiding: Hr. Eveleens; scheidsrechter: NN
v. Beek, Bouwmeester, Duyndam, Koedijk, Ritz, Stockman,
STRADMEIER, Honingh, Bosch, de Wijs, Philips, M. Ver
duin, S. Verduin
13