wmmm AFC ADOPTEERT EEN GETROFFEN ITALIAANS DORP De inzameling ten behoe ve van het door een aardbe ving getroffen Italiaanse dorp Muro Lucano. Zater dag wordt in het clubhuis van AFC, De Boelelaan, achter de opblaasbare sporthal een liefdadig heids bazaar gehouden Toen ik het clubhuis binnenviel om ook wat te brengen, kwam ik terecht in een goedlopend bedrijf, waar Mieke - Conny - Janny - Mary - Tonny - Henny - Bep - Truus - Arnold - Otto als schatbewaarder. Lex en nog velen op de achtergrond, hèftig bij betrokken waren! Veel onderne mingen en bedrijven zouden jaloers zijn op zulk personeel - er werd écht gewerkt en niet gestaakt. Conny als maga zijn-meester, plakte alsmaar prijsjes op de onvoorstelbaar grote voorraad van zeer uiteenlopende zaken m'n ogen rolden van "kass-kassa". "Dat krijgt ze er nooit voor dacht ik maar ziet, ze hebben op de grote dag van de Fan cy Fair het fantastische bedrag van bijna zevenduizend gul den gerealiseerd! M'n respect en hulde - het pre-fabricated Dagverblijf komt er wel zeker. Nu worden ze misschien ooit "Vrouwtje van Verdienste" maar de mannen Nee, toch maar niet Ach het leukste, het mooiste? de echte kunstwerken "de Zee" van Cees Smit en het "Starteiland aan de Westeinder" van Miep Ridderikhoff en zoveel andere grote prijzen het is niet te beschrijven ik was veel te laat gekomen en kwam tijd tekort om alles te zien. (Bovendien stond ik met een bosje tulpen voor Jan Flannema, die was ook nog jarig Op smetteloze tafels met verhogingen zag je een bonte ver scheidenheid verlekkerend opgebaard, een hele bibliotheek was te besnuffelen, sport, mode, bijoux, eigen producten. Het rad van avontuur zorgde voor doorstroming van de voorraad, Rik zorgde voor de emballage. Toen werd afgekondigd dat de bijoux-vestiging bestormd kon worden alles voor één gulden ja, toen was het drin gen. Gelukkig was ik door recente aderlatingen dermate gelimiteerd, dat ik niet alles kon opkopen. Ik heb altijd af nemers aan de lopende band, van cadeautjes, bedoel ik. Het publiek dat boeide mij ook in hoge mate. Zag ik een oudere jongeman met de ogen van Jaques Mellegers, wel hij is het toch niet. Nou het was dan z'n broer Jaap die ik na- Noem ook eens een dieptepunt. Het dieptepunt was voor mij een ernstige knieblessure 4 jaar geleden die 7 maanden heeft geduurd. Wie is de beste voetballer aller tijden? Pele was de beste voetballer, naar mijn mening tenminste Stel het Nederlands XI op per heden, inklusief te trainer. Van Beveren Wijnstekers Krol Hovenkamp v.d. Korput Cruyff Neeskens Thijssen A. Muhren Schapendonk Nanninga Trainer: Michels Stel het naar jouw inzicht sterkste A FC-elftal aller tijden op. v.d. Valk Bergsma Ludwig Eric Visser Geluk Rongen R. Schemmekes Theo Husers Bijlsma Lambrecht Cohen Op welke plaats eindigt ONS EERSTE dit seizoen? 6e plaats. Vind je het belangrijk dat A FC zich in de hoofdklasse handhaaft en waarom? Wat zijn je wensen voor AFC in de toekomst? Handhaven in de hoofdklasse, de jeugd in de A-selectie een betere kans geven, wat meer toernooien met b.v. clubs bui ten Amsterdam. (B.v. weer een groot AFC toernooi) Zoiets stond er waarachtig in verschillende kranten ge meld Nou, ik vind het maar dapper van onze lieve AFC vrouwen, om er hun tengere schouders onder te zetten en een Fancy Fair te organiseren, die klonk als een klok! (Foto in Het Nieuws van de Dag, vrijdag 27 februari.) 2

Schakels (clubbladen) | 1981 | | pagina 2