gherita, Schroor, Samardzic, Veling, Oldenburger, Stokvis
Niet beschikbaar: Fröhlich, Rijnders
21/12 AFC 6 - DCG 7, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur AFC
terrein, veld 3
Opstelling als boven. Niet beschikbaar: Fröhlich, Rijnders,
Stokvis, Henneman
Training op: vrijdag 19.12.1980 B1, B2 en B3 om 18.30 uur
o.l.v. de heer Kiks
Erik Schuurman mist zijn trainingsjack zijn tel. nr. is
73 02 16
16 Januari 1981 B-Junioren Kienen en Disco
Komt allen plus vriendinnen: zie mededeling.
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
PROGRAMMA C JUNIOREN VOOR ZONDAG 21-12-80
UITHOORN - AFC, 12.00 verzamelen bij AFC om 11.00,
veld 2
SPORTING ZUID - AFC 2, 10.00, verzamelen bij AFC om
09.00 uur, veld 2
AFC 3 - RIVALEN, 10.00, verzamelen bij AFC om 9.30,
veld 1
WMS - AFC 4, 10.00, verzamelen bij AFC om 09.00, veld 2
AFC 5 - LIJNDEN 2, 12.00, verzamelen bij AFC om
11.15, veld 4
AFC 6 - WA 4, 13.15, verzamelen bij AFC om 12.45,
veld 1
VDO 4 - AFC 7, 10.00, verzamelen bij AFC om 09.00,
veld 3
AFC 8 - NEERLANDIA 2, 13.15, verzamelen bij AFC om
12.45, veld 2
Opstellingen zijn gelijk aan die voor 14 december
Spelers die 21 december niet beschikbaar zijn moeten reeds
afschrijven op vrijdag 12 december.
2 JANUARI IS ER GEEN TRAINING
OPSTELLINGEN C JUNIOREN
SDW - AFC, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC terrein
veld 3
Leiding: Hr. Klein; scheidsrechter: Mevrouw Collewijn
Uitgen. worden: v. Alem, Bakker, Euwes, Gortzak, Klein
Koefoed, langedijk, Maass, Titsing, Tijsterman, Weerman,
v. Zweden
Zie mededeling hieronder
WA 3 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC terrein
veld 1
Leiding: Hr. Haverbus
Uitgen. worden: Druif, den Enting, de Graaf, Haverbus,
Keizer, Kampstra, Last, Leering, TelIinga, v.d. Vegte,
Wijnschenk
Zie mededeling hieronder
DCG 3 - AFC 3, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur AFC terrein
veld 5
Leiding: Hr. Bollen/Schröder
Uitgen. worden: Bleeker, de Boer, Bollen, B. Duis, J. Duis,
Freijters, Heisterkamp, v.d. Ruit, Schroder, Speelman,
Tiedink
AFC 4 - DWS 3, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur AFC terrein
veld 4
Leiding: Hr. v.d. Graaf
Uitgen. worden: Y. Carmiggelt, Duveen, v.d. Graaf, Gyrath,
Lepeltak, Levy, de Metz, Nagel, Nieuwenhuis, Polders,
Oei, Vorst, Wiebenga
OOKMEER 2 - AFC 5, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
terrein, veld 2
Leiding: Hr. Tiggeloven
Uitgen. worden: Bakhuizen, Bakker, S. Carmiggelt, Honne-
bier, Hoogeboom, Luiks, Rijnsburger, Snow, Thiel, Tiggel
oven, de Vries, v. Zutphen
AFC 6 - MADJOE 2, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur AFC
terrein, veld 1
Leiding: Hr. Leemans/Piersma; scheidsrechter: Hr. Rimini
Uitgen. worden: Abram, Arian, Gimbrère, v. Hacht, Janus,
de Kruijff, Leemans, Nikkelsburg, Piersma, Spiegelenburg,
v.d. Woerdt, de Wijs
AFC 7 - SWIFT 2, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur AFC ter
rein, veld 3
Leiding: Hr. Werner, scheidsrechter: Hr. Kaiser
Uitgen. worden: Bossert, Hazewinkel, Janse, Kamp, v.d.
Kieft, Kothuis, Leeuwenburgh, Marx, Paulzen, v. Weeren,
Werner
SLTO 2 - AFC 8, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC terrein
veld 3
Leiding: Hr. Henneman
Uitgen. worden: Beerling, Elias, v. Gelder, Klasen, Laden-
dorff, Nieuwland, Pytak, Ramon, Saddal, Schipper, Seljee,
v.d. Wal
Bij algehele afgelasting C1 en C2 om 10.30 uur bij AFC
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
SCHEIDSRECHTERS PUPILLEN
veld 1
10.00 uur Brokmann (E2)
11.00 uur Bart v.d. Jagt (D1
12.15 uur Bart v.d. Jagt (F2) en Rik Meezen (F3)
veld 2
11.00 uur Bob Brokmann (D3)
12.15 uur: Marcel v.d. Meent (F5)
veld 3
11.00 uur Marcel v.d. Meent (D5)
Vrij: Gerlof Wielinga en Frank Schroder
OPSTELLINGEN D PUPILLEN zaterdag 13-12-80
ARSENAL 1 - AFC 1, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-
terrein
Leiding: Hr. Mathijse
Opstelling: Abascal, Bollen, Gallenkamp, Greven, Last,
v. Marle, Mathijse, Schafer, Wegloop, Woerdeman, Crouwel,
Janse, Leemans
AFC 2 - SWIFT 1,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC kk
veld 1
Leiding: Hr. Moree/Bleeker; scheidsrechter: Hr.v.d. Jagt
Opstelling: Bleeker, Bolderik Harrems, Hopman, v. Loon,
Moree, Polak, Etty, den Drijver, Schneider, Groeneveld,
Santberghen
6